ونسا مورگان, صدای, علیه نژاد پرستی در این مجموعه از ریوردیل’

ونسا مورگان, صدای, علیه نژاد پرستی در این مجموعه از ریوردیل’. عکس: شلوغی

ونسا مورگان باز کرده است تا در مورد خبر های ظریف از نژاد پرستی او متوجه درون محبوب Netflix بکشد نشان می دهد ریوردیل. در رسانه های اجتماعی ارسال بازیگر لمس بر نحوه نمایش تصویر می کشد شخصیت های سیاه به عنوان ” کمتر از نسبت به همتایان خود.

در یک پست توییتر او بود ٬ این موضوع نشان داد که چگونه خسته او با جریان توسعه شخصیت. “خسته از اینکه چگونه مردم سیاه و سفید به تصویر کشیده شده در رسانه های خسته ما را به تصویر کشیده به عنوان اراذل و اوباش خطرناک و یا عصبانی ترسناک مردم است. خسته از ما نیز به عنوان شخص وابسته nondimensional شخصیت های سفید ما منجر می شود. و یا فقط استفاده در تبلیغات برای تنوع اما در واقع نشان می دهد. این شروع می شود با رسانه ها. من نه اینکه آرام شوم.”

چک کردن توییت های زیر:

در پاسخ او همچنین لمس بر او چگونه پرداخت می شود که حداقل در میان تمام شخصیت های دیگر نشان می دهد و درمان می شود به عنوان یک “نشانه سیاه و سفید،”


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>