چرا دوشس کیت در زمان قانونی اقدام پس از ‘False’ گزارش در مورد حجم کار

بازنویسی روایت است. دوشس کیت نبود با یک گزارش ادعا کرد که او احساس “به دام افتاده” در زندگی خود یک منبع نشان می دهد به طور انحصاری در شماره جدید ما در هفته.

با توجه به خودی 38 ساله دوشس تا به حال به اندازه کافی و خشمگین است در این ایده از جذب مطبوعات بد. این منبع همچنین اشاره می کند که وجود دارد ممکن است برخی از حقیقت به مقاله در Tatler مجله “به خصوص بخش” درباره کیت “حجم کار بزرگ” پس از شاهزاده هری و Meghan Markle‘s royal خروج.

Why Duchess Kate Took Legal Action After False Report About Her Workload
کیت میدلتون. تیم Rooke/شاتر

کاخ کنزینگتون منتشر نادر بیانیه ماه گذشته تعطیل انگلیسی مجله ژوئیه/اوت سال 2020 پوشش داستان در دوشس کمبریج.

“این داستان شامل یک نوار از اشتباهات و غلط نادرست که قرار نیست به کاخ کنزینگتون قبل از انتشار” یک کاخ سخنگو در بیانیه ای گفت به ما در مه 27.

Tatlerاما اصرار داشت که royals آگاه بودند از این برنامه به انتشار داستان.

Tatler‘s سردبیر ریچارد Dennen, می ایستد پشت گزارش آنا پاسترناک و منابع” انتشار این سخنگو گفت ما. “کاخ کنزینگتون می دانستم که ما در حال اجرا ‘کاترین کبیر’ پوشش ماه پیش و ما خواسته آنها را به کار با هم در آن است. این واقعیت که آنها در حال انکار آنها همیشه می دانستند که مطلقا غلط است.”

Why Duchess Kate Took Legal Action After False Report About Her Workload
کیت میدلتون در مراسم پذیرش در گینس انبار گرانش بار در مارس 3, 2020 در دوبلین ایرلند است. تیم Rooke/شاتر

روز بعد, Tatler رد ادعای حقوقی از کیت و پرنس ویلیام: “ما می توانیم تایید ما دریافت مکاتبات از وکلا اقدام برای دوک و دوشس کمبریج بر این باورند که هیچ شایستگی.”

در فوق پوشش داستان در کیت, Tatler اشاره به او به عنوان “پادشاه ساز” و “یکی از زنان با نفوذ ترین در جهان است.” این قطعه همچنین این ادعای او “احساس می کند خسته شده و به دام افتاده” به عنوان او را برای مراقبت فرزندان شاهزاده جورج 6 و شاهزاده لویی, 2, و, دختر, شاهزاده خانم شارلوت 5 و حفظ او وظایف سلطنتی.

برای اطلاعات بیشتر در royals — از جمله به روز رسانی در ویلیام و هری رابطه — سازمان دیده بان ویدیو بالا و انتخاب کنید تا شماره جدید Us Weekly, در دکه های روزنامه فروشی در حال حاضر.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>