15-سیاه و سفید متعلق به مارک های زیبایی را برای حمایت در حال حاضر

در میان جورج فلوید اعتراضات مردم به دنبال راه های بسیاری برای حمایت از جامعه سیاه و سفید به عنوان امکان پذیر است. یک راه برای انجام این کار ؟ فروشگاه مارک های ایجاد شده و اجرا شده توسط مردم از رنگ.

صنعت زیبایی است پر از داستان های الهام بخش از نوآورانه بنیانگذاران به خصوص از جمله قوی سیاه که سخت کار کرده اند در طول سال برای پر کردن شکاف های فراگیر چپ در پشت توده شرکت. هر چند هستند کسانی که داستان ما را شنیده بود یاد و افسانه خانم: C. J. واکر وجود دارد بسیاری از آنهایی که دیگر شما ممکن است بدانید در مورد جمله زیبایی نانوایی, را, ترمه نیکول, که همچنین یک بازمانده سرطان یا Taliah وااجيد طبیعی مو. و چه بهتر از زمان برای یادگیری بیشتر در مورد آنها ؟

ملیسا باتلر آغاز لب نوار از آشپزخانه خود را هنگامی که او متوجه شد به اندازه کافی وجود ندارد را شامل خطوط که عاری از مواد مضر. بنابراین او یک گیاهخوار و عاری از ستم رنگی بسیار رژ لب خط.

Mented لوازم آرایشی بنیانگذاران و دوستان KJ میلر و آماندا Johnson مجموعه ای برای ایجاد آرایشی و بهداشتی است که تعریف پوست های تیره ، چرا که آنها به عنوان پس ملاحظه بیان در وب سایت خود “هیچ کس سزاوار به عنوان یک چاره اندیشی موقت است.”

اما آن را فقط چشمگیر زنان و حرکت در این زمینه است. پس از مبارزه با آکنه برای سال Dorion Renaud می خواستم برای توسعه یک خط برای ملانین غنی از پوست است که در واقع کار می کرد تا او ایجاد Buttah پوست. به عنوان او آن را پیدا کردن یک روال است که برای پوست خود را توانمند سازی است.

از بهترین فروشندگان و جدید می یابد نگه داشتن اسکرول به فروشگاه از برخی از محبوب سیاه و سفید متعلق به مارک های زیبایی.

آهنگ در Spotify در به Tressed با ما برای دریافت جزئیات بیشتر از هر مو عشق وعاشقی در هالیوود از بازدید و نتواند بر روی فرش قرمز به مشهور مورد علاقه خود را’ خیابان ‘دوس (و نبایدها!)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de