2 از افسران پلیس به اتهام بیش از جورج فلوید مرگبار بازداشت شده بود در کمتر از 4 روز به کار خود وکلا می گویند

J. Alexander Kueng چپ و توماس خط — دو نفر از افسران درگیر در جورج فلوید مرگبار بازداشت.

Hennepin شهرستان کلانتر دفتر

 • J. Alexander Kueng و توماس خط دو از چهار افسر پلیس درگیر در جورج فلوید مرگبار بازداشت در مه 25.
 • وکیل این دو نفر گفت: یک دادگاه در روز پنج شنبه که آنها rookies های که شده بود در کمتر از چهار روز و تا به حال هیچ چاره ای اما به دنبال فرمان خود را رتبه بندی افسر درک چوین.
 • قبلا منتشر پلیس سوابق نشان می دهد که این دو نفر ساخته شد کامل ماموران در ماه دسامبر.
 • Kueng و خط وکلای نیز گفت: این دو نفر تا به حال ابراز نگرانی در مورد چگونه فلوید بود که به زندان برده شد.
 • چوین افسر که به زانو در Floyd گردن با اتهام قتل درجه دوم.
 • بازدید خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

وکیل دو نفر از ماموران پلیس درگیر در جورج فلوید مرگبار بازداشت می گویند که آنها تا به حال شده است در کمتر از یک هفته و در هر دو حال ابراز نگرانی برای چه فلوید بود که به زندان گرفته شده در مارس 25.

ویدیو نشان داد درک چوین ارشد افسر پلیس زانو در Floyd گردن برای بیش از هشت ساعت در حالی که او گفت که او نمی تواند نفس بکشد. دو تن دیگر از افسران J. Alexander Kueng و توماس لین برگزار کردن فلوید برگشت و پا به ترتيب حداقل بخشی از این دستگیری در حالی که یکی دیگر از افسر Tou Thao نزدیک بود سر خود را.

Kueng, 26 و خط, 37, به نظر می رسد در دادگاه روز شنبه که در آن وکلای خود را ساخته شده استدلال در یک تلاش ناموفق برای گرفتن وثیقه کاهش داد. قاضی تا به حال مجموعه ای بی قید و شرط وثیقه به مبلغ 1 میلیون دلار برای هر شخص و $750,000 هر کدام با شرایط.

مردان در کنار 34 ساله Thao متهم شدند روز شنبه با کمک و معاونت در جرم قتل درجه دوم و کمک و معاونت در جرم درجه دوم قتل نفس.

سه افسران تبدیل خود به پلیس یک هفته پس از آنها از کار اخراج شدند از نیروی. چوین, 44 دستگیر شد به اتهام سوم-قتل درجه و درجه دوم در قتل نفس. دادستان پس از به روز رسانی چوین را به اتهام قتل به قتل درجه دوم.

جورج فلوید.

حسن نیت ارائه میدهد از Philonise فلوید

با توجه به اخبار محلی ایستگاه WCCO, Kueng وکیل توماس Plunkett گفت: او فقط در سوم خود را تغییر به عنوان یک افسر پلیس در طول فلوید بازداشت. لین وکیل Earl Gray گفت که او روز چهارم به عنوان یک افسر پلیس است.

قبلا منتشر پرونده های پلیس می گویند این دو نفر ساخته شد کامل ماموران در ماه دسامبر با توجه به آسوشیتد پرس.

وکلای مدافع برای هر دو مردان گفت: آنها نگرانی در طول بازداشت.

خاکستری گفت: خط خواسته بود چوین دو بار اگر آنها باید تلنگر فلوید را بر روی پشت خود را و گفته شد هیچ. لین همچنین گفت که او نگران فلوید ممکن است در حالت هذیان خاکستری گفت.

“آنچه که موکل من قرار است انجام دهد اما به دنبال آنچه که او مسئول آموزش گفت؟” خاکستری پرسید. “این است که کمک و معاونت در جرم جرم است؟”

Plunkett گفت: مشتری خود را Kueng گفت: افسران همکار “شما نباید فراموش کرد که” به عنوان آنها بازداشت فلوید, NBC News گزارش.

مردم جمع شده بودند روز شنبه در 38 و خیابان های شیکاگو در مینیاپولیس که در آن فلوید کشته شد.

جراحی بروکس/Anadolu Agency via Getty Images

Plunkett اضافه شده که Kueng شد, یک افسر پلیس به خاطر او “می خواستم به ایجاد جامعه خود را به مکانی بهتر است.” Kueng مطرح شد توسط یک مادر تنها در مینیاپولیس’ عمدتا سیاه و سفید سمت شمال.

Thao وکیل نمی استدلال می کنند در مورد اتهامات علیه خود مشتری در دادگاه در روز پنج شنبه. Thao شده بود در نیروی از سال 2008 و چوین شده بود یک افسر پلیس پس از سال 2001.

Kueng خط و Thao بعدی دادگاه ظاهر این است که برنامه ریزی شده برای ماه ژوئن 29. این معلوم نیست که چوین آینده خواهد بود در دادگاه.

چهار مردان وارد درخواست نشده است. در صورت محکومیت آنها می تواند تا 40 سال در زندان هر.

فلوید مرگ باعث شده است تا هزاران نفر از مردم در سراسر کشور در اعتراض به صورت سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است.

 • ادامه مطلب:
 • تظاهرات بیش از جورج فلوید مرگ ادامه داد: برای 10 شب بعد از مراسم در مینیاپولیس
 • سیاه Southwest Airlines پرواز تا به حال احساسی گفتگو در مورد مسابقه با یک مسافر سفید نمی دانستند او مدیر عامل شرکت خطوط هوایی آمریکا
 • NYPD بازداشت و تحویل فرد چند دقیقه پس از منع رفت و آمد حتی اگر آنها معاف تحت دستورالعمل شهرستان
 • یک معترض مشترک تجربه او در Infinite پس از ضربه با گلوله های لاستیکی

خواندن مقاله اصلی در خودی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de