طالبان در تلاش برای بنیادی coronavirus در سنگر

در این عکس گرفته شده در مارس 9, 2020, پزشکی عضو هیات پوشیدن تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) طول می کشد یک سواب نمونه از یک مشکوک COVID-19 coronavirus بیمار در افغانستان-ژاپن بیماری مسری بیمارستان در کابل. – طالبان افتخار آمادگی خود را برای مبارزه مرگبار coronavirus هنگامی که آن را برای اولین بار درباره افغانستان, اما در حال حاضر شورشیان در حال مبارزه برای جلوگیری از گسترش آن در پایگاه خود را. — AFP/فایل

کندز: زمانی که کروناویروس اولین ضربه افغانستان طالبان بودند متظاهر از خود آمادگی آن را شکست اما در حال حاضر آنها در حال تلاش برای بنیادی آن را به عنوان آن را در سراسر خود را سنگر.

برای ماه حبیب رحمان یکی از تحت کنترل طالبان در منطقه جنوب این کشور شده است قادر به تست این که آیا او سرفه مداوم است با توجه به این ویروس است.

“من یک سرفه و تب و درد قفسه سینه” گفت: Rahman, 32 که صاحب یک فروشگاه مواد غذایی در ولایت هلمند ، “وجود دارد نه یک مرکز در اینجا برای تشخیص یا درمان coronavirus بیماران و نه وجود دارد هر گونه تلاش برای ایجاد آگاهی از این بیماری است.

آمار رسمی نشان می دهد افغانستان بیش از 17,000 تایید موارد — از جمله هزاران نفر در تحت کنترل طالبان سرزمین. اما به طور کلی کمبود تست کیت لوازم پزشکی و ویران نظام سلامت بودند ترکیبات مشکلات در مقابله با گسترش گفت: احمد سعیدی, یک تحلیلگر مستقل.

سال جنگ را ترک کرده اند افغانستان با فرو ریختن بخش بهداشت و درمان مانع دولت در مبارزه با COVID-19.

در تلاش برای تقویت خود روایت که می توانید آنها را اجرا افغانستان بهتر از تلاش دولت طالبان راه اندازی یک کمپین برای مقابله با این ویروس در ماه مارس است.

آنها ارسال تصاویر آنلاین نشان دادن شورشیان توزیع ماسک و صابون به روستاییان — البته بدون هر گونه اجتماعی فاصله.

در یک تصویر نقاب داعش با پوشیدن لباس سفید, لباس محافظ بررسی دستياران درجه حرارت و توضیح در مورد بهداشت شخصی به عنوان یک machinegun دیده می شود در نزدیکی یک جدول.

ناباوری در مورد ویروس

این ویروس وارد افغانستان به عنوان آلوده مهاجران بازگشته از کشورهای همسایه ایران در منطقه بدترین آمار کشور و طالبان دستور داد صدها نفر از عودت به قرنطینه.

در برخی از مناطق آنها کنترل شورشیان اجازه دولت مقامات بهداشت برای نظارت بر این ویروس را گسترش — چیزی نادر برای یک گروه مقصر مرگ ده ها تن از پزشکان در طول سال.

اما در هفته های اخیر ساکنان از استانها مانند کندز و هلمند و بدخشان و قندهار — که در آن طالبان نگه نوسان بیش از مناطق بزرگ — شکایت آنها رها شده اند به سرنوشت خود است.

در خبری که در آن شبه نظامیان مبارزه شدید شب قبل از نبرد کوتاه در سراسر کشور آتش بس ماه گذشته شورشیان را منع پزشکان.

“آنها گفتند که رسیدگی به این ویروس خود به خود گفت:” صبغت الله و از نزدیک منطقه نگران دستياران عدم آگاهی که آن را به بهداشت شخصی.

حاجی Qudratullah از ساکنان هلمند گفت که او اخیرا دیدم یک گروه از مبارزان طالبان فیلم یک فیلم تبلیغاتی در محله درمانگاه اما آنها هرگز بازگشت.

“من کسی دیده نمی شود هر چیزی را به منظور بالا بردن آگاهی در مورد این ویروس در اینجا,” او گفت:.

طالبان فرماندهان اصرار آنها در حال کمک به مبارزه با ویروس.

“افرادی که مبتلا به تب بالا و سرفه و بدن درد و… گرفته شده برای کابل گفت:” حافظ محمد یک فرمانده طالبان با اشاره به پایتخت افغانستان ،

حتی در زمان طالبان حکومت در اواخر 1990s افغانستان در بخش بهداشت و درمان شد و ضربه ضعیف زیرساخت های کمی از کمک های بین المللی و underpaid پزشکان.

این بیماری نیز فراگیر از طریق طالبان خود را با چندین سطح بالا نظامیان اعتقاد به بیمار با COVID-19 با توجه به رسانه های بین المللی گزارش. این گروه را انکار هر یک از رهبران ارشد بیمار هستند.

دنبال ‘بخشش’

در پیام سالانه خود را به مناسبت تعطیلات عید طالبان را رهبر Haibatullah Akhundzada خواست مردم به دنبال کمک های پزشکی برای این بیماری است.

او گفت که مردم باید “به دنبال بخشش از خدا و توقف نقض دستورات خود”.

سخنگوی طالبان Zabihullah مجاهد گفت: داعش تا به حال توزیع جزوات و توضیح داد که چگونه برای جلوگیری از عفونت.

“ما تیم های تلفن همراه با استفاده از موتور سیکلت در حال گرفتن مردم با علائم به بیمارستان” مجاهد گفت: AFP.

کارشناسان گفته پولیس این رو یک کار دشوار است.

“وجود دارد هیچ آمبولانس یا یک تیم حرفه ای است که می توانید نمونه های خود را و یا درمان این بيماران مشکوک” health رسمی حمید احمدی گفت.

ساکنان در ضمن می گویند که اطلاعات کمی در مورد چه باید بکنید.

“بسیاری از مردم شکایت از آنفولانزا مانند علائم… ما نمی دانیم که چرا” گفت: Haji Abdul Bari شد.

“هیچ کس به ما گفت در مورد علائم کرونا. ما نمی دانم هر چیزی در مورد آن.”


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>