الکسیس Ohanian می پرسد برای نامزد خود را پر کنید و ق مدیره صندلی

اقدام است. الکسیس Ohanian اعلام کرد استعفای خود را از ق پس از cofounding این شرکت 15 سال پیش فراخوانی برای یک نامزد را به جای او.

“15 سال پیش من cofounded ق به عنوان یک محل برای مردم برای پیدا کردن جامعه و احساس تعلق” Ohanian, 37, گفت: از طریق یک Instagram تصویری در جمعه, ژوئن 5. “این است که دیر به انجام کار درست است.”

نیویورک مادری که سهام 2-year-old daughter دردناک با همسر سرنا ویلیامزگفت: تصمیم خود را به مرحله و فراخوانی برای اقدام در میان مبارزه برای برابری میان نژادها است که با توجه به دلایل مختلف. “من انجام این کار برای من و برای خانواده من و کشور من,” او توضیح داد.

Alexis Ohanian Steps Down From Reddit Board, Asks for His Seat to Be Filled With Black Candidate
سرنا ویلیامز و الکسیس Ohanian حضور در فیلمی بازی تعویض’ در نیویورک در سپتامبر 9, 2019. دیو Allocca/Starpix/شاتر

“من گفت: این را به عنوان یک پدر که نیاز به قادر به پاسخ خود را سیاه و سفید دختر زمانی که او می پرسد:” چه شما انجام دهید؟'” Ohanian نشان داد قبل گفت که او تا به حال رسما استعفا داد و به عنوان یک عضو از ق مدیره.

“من خواسته اند که آنها را برای پر کردن جای من با یک نامزد و من خواهد شد با استفاده از سود آینده در ق سهام برای خدمت به جامعه سیاه عمدتا برای جلوگیری نژادی و نفرت” دانشگاه ویرجینیا زاج سفید توضیح داد.

Ohanian خوب ساخته شده بر روی خود را نذر شروع با یک تعهد از 1 میلیون دلار به khezri‘s حقوق خود را بدانید اردوگاه.

“من باور دارم استعفا در واقع می تواند یک عمل رهبری از مردم در قدرت در حال حاضر,” او به این نتیجه رسیدند. “به هر کس که مبارزه برای رفع شکسته ما ملت را متوقف کند.”

Williams, 38, پشتیبانی شوهرش تماس برای تغییر از طریق رسانه های اجتماعی, نوشته,, “تا افتخار تعهد خود را نه فقط به من بلکه به ما.”

ستاره تنیس نیز در پاسخ از طریق توییتر نوشته “پس از نمایش متنوع در هر تابلوهای مهم است. بنابراین شما افتخار الکسیس. من می دانم المپیا خواهد بود بیش از حد.”

“کسب و کار پدر” پادکست میزبان stepback آمد در میان مبارزه برای برابری برای مردم سیاه و سفید در ایالات متحده و در سراسر جهان پس از مرگ جورج فلوید در مه 25.

هر دو او و همسرش شده اند آوازی در مورد انجام بخشی خود را به دنبال عدالت اند به عنوان مشاهیر دیگر مانند Chrissy Teigen, که پول های اهدایی به قید وثیقه از بازداشت شدگان در حالی که اعتراض.

ستارگان دیگر مانند بلیک سرزنده و Kanye West را اهدا پول به موسسات خیریه در میان مبارزه برای پایان دادن به نژادی و بی عدالتی. Halsey و Cole Sprouse, از سوی دیگر, را در راهپیمایی و اعتراض در همبستگی.

برای اطلاعات بیشتر Blacklivesmatter.com.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de