به عنوان تظاهرات راک شهرستانها رند پل نگه می دارد تا عبور از ضد مجازات لایحه

این بخشی از سری گاه به گاه از اخبار یاهو مقالات و همراه ویدئوها چگونه مسائل امریکا رو در 1920s — با نام مستعار “خروش بیست” — باید پژواک در خود ما دهه یک قرن بعد.

رند پل سناتور. R-Ky., در حال برگزاری است تا عبور از یک ضد مجازات لایحه با گسترده حمایت هر دو حزب — آخرین تاخیر در تلاش برای تصویب یک قانون فدرال در برابر مجازات می رود که بیش از یک قرن است.

زمانی که امت تا Antilynching قانون به تصویب مجلس 410-4 در فوریه. 26 قانونگذاران انتظار می رود آن را به تصویب در سنا و سر به رئیس جمهور تهمت میز در روز. مجلس سنا نسخه دادگستری برای قربانیان جرم و مجازات, قانون قبلا تصویب به اتفاق آراء رضایت در دسامبر 2018 و دوباره در ماه فوریه 2019 اما خانه نسخه مورد نیاز برای تصویب به طور جداگانه. معمولا سنا دسته این مسائل با اتفاق آرا موافقت اما پولس اعتراض به معنی عمل به نام تا یک نوجوان که ربوده شد و بدون محاکمه اعدام در می سی سی پی در سال 1955 نیاز به یک تماس رول رای که با استفاده از کمیاب طبقه در اتاق.

پل به خبرنگاران گفت: در کاپیتول هیل روز چهارشنبه که او می خواهد تغییرات به لایحه ای را برای محدود کردن انواع جنایات را پوشش می دهد.

“برای همه چیز برای تصویب به اتفاق آرا وجود دارد به برخی از بده و بستان به منظور سعی کنید به زبان بهترین ما می توانیم آن را” پل گفت. “ما فکر می کنیم که مجازات یک افتضاح چیزی که باید صریحا محکوم است و باید جهانی را محکوم کرد. من فکر نمی کنم آن را یک ایده خوب به تلفیق کسی که یک درگیری که در آن آنها تا به حال کبودی جزئی با مجازات. ما فکر می کنیم که زیانی به کسانی که بدون محاکمه اعدام در تاریخ ما که همچنان به ما در ادامه به این مشکلات است. و من فکر می کنم آن را زیانی به 10 سال مجازات برای افرادی که جزئی کبودی.”

“این لایحه به عنوان نوشته شده است که اجازه می دهد مجادلات و در نتیجه برش و سایش و کبودی و یا هر گونه آسیب مهم نیست که چگونه به طور موقت به موضوع به 10 سال مجازات” پل بعد از آن گفت: در بیانیه ای که از دفتر خود را. “من اصلاح خواهد به سادگی اعمال می شود یک آسیب جدی بدن استاندارد که اطمینان از جرایم و در نتیجه قابل توجهی خطر مرگ و شدید درد فیزیکی بود تحت پیگرد قانونی قرار به عنوان یک مجازات.”

معترضان در مینیاپولیس در 26 ماه مه پس از مرگ جورج فلوید در بازداشت پلیس. (استفان Maturen/گتی ایماژ)

“سناتور. پل در حال کار با حامیان این لایحه را به آن قوی تر” سخنگوی پل نیز گفت: اخبار یاهو.

سنا عدالت برای قربانیان جرم و مجازات عمل معرفی شد و توسط سناتور. کامالا هریس D-کالیفرنیا سناتور. Tim Scott, R-S. C. و بهداشت ، Cory Booker, D-N. J.

این امت تا Antilynching عمل معرفی شد با تشکر. بابی راش D-Ill., که مشغول به کار از نزدیک با هریس و بوکر دفاتر در حالی که تهیه این لایحه است. آن را به مجازات یک جرم فدرال ایجاد آن به عنوان یک جدید, جنایی, حقوق مدنی نقض و اصلاح فدرال حقوق مدنی قانون شامل مقررات مجازات. این لایحه می گوید که “هر کس توطئه با فرد دیگری به نقض بخش 245, 247, یا 249 از این عنوان و یا بخش 901 حقوق مدنی قانون از سال 1968 (42 U. S. C. 3631) باید در همان شیوه ای به عنوان یک تکمیل تخلف از جمله بخش, جز این که اگر حداکثر مدت حبس برای چنین تکمیل تخلف کمتر از 10 سال فرد ممکن است زندانی برای بیش از 10 سال است.”

“زبان امت تا Antilynching عمل یکسان است به این لایحه بود که به اتفاق آرا تصویب شده توسط سنا” عجله توییتی در روز سه شنبه. “تنها نتیجه من می رسم از برامدگی لبه طبقات سنگ پل ناگهانی مخالفان او موضوع را با مجلس لایحه ای که پس از نام امت تا.”

پل را نگه دارید و بر روی این لایحه بود که اولین گزارش ملی مجله می آید در میان تظاهرات توده ای که در حال جارو آمریکا در واکنش به اعمال خشونت علیه آمریکایی های آفریقایی تبار از جمله قتل جورج فلوید Ahmaud Arbery و Breonna تیلور. Arbery پدر نام فرزند خود را در مرگ یک “مدرن روز لینچ” و راش معتقد است Arbery مرگ است که در آن سه مرد سفید شده اند, تحت تعقیب, می تواند به عنوان یک مجازات خود ضد قانون مجازات.

بیش از 3000 معترضان مارس در واشنگتن دی سی خواستار پایان دادن به مجازات در 24 ژوئن 1922. (گتی ایماژ)

مجازات طولانی تاریک میراث در تاریخ آمریکا است. با توجه به NAACP وجود دارد 4,472 lynchings بین سال 1882 و در سال 1968 اکثر آنها مربوط به افرادی کشته در اوباش. در این پست-بازسازی شمال مجازات شد معمولا استفاده می شود برای به اجرا درآوردن سفید برتری.

مبارزه برای فدرال ضد قانون مجازات می رود بیش از 100 سال و شامل صدها تلاش شکست خورده است. آن را تحت فشار قرار دادند و با شور و نشاط توسط NAACP و مدنی در اوایل قرن 20 با تشکر. Leonidas C. دایر R-Mo. در نهایت معرفی دایر ضد مجازات لایحه در 18 آوریل سال 1918. اگر به قانون مصوب آن را شارژ لینچ اوباش با سرمایه قتل, محاکمه مجازات موارد در دادگاه فدرال و اعمال زمان زندان و جریمه در دولت های محلی و مقامات مجری قانون که موفق به تلاش های معقول و منطقی برای جلوگیری از lynchings. پس از به تاخیر انداختن در کمیته قضایی مجلس برای چندین سال این لایحه در نهایت به تصویب مجلس نمایندگان در Jan. 26 سال 1922 و از وجود آن نیاز به تصویب در مجلس سنا قبل از رئیس جمهور می تواند آن را امضا و به قانون است. اما با دوسوگرا در حمایت از جمهوری خواهان مجلس سنا و قاطعانه مخالفت از جنوب دموکرات این لایحه در نهایت درگذشت سنا.

_____

ادامه مطلب:

  • اخبار یاهو/نظرسنجی: بیشتر آمریکایی ها می گویند نژاد یک عامل عمده در جورج فلوید مرگ, اما نظرات تظاهرات در حال تقسیم

  • در پی فلوید کشتن سیاه زندگی برای ما مهم بیش از حد پلیس در سراسر کشور گفت:

  • مورخ ریک Perlstein می گوید که خشونت می تواند صدمه دیده مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر

  • مغلوب ساختن پیشی جستن در مقابل توییتر: ساخت حس از واقعیت-بررسی مبارزه

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>