‘Boogaloo دستگیری در نوادا به تصویر بکشد افراط گرایان با استفاده از تظاهرات برای برانگیختن جنگ داخلی

دو مرد به اتهام توطئه برای تحریک خشونت و ناآرامی های مدنی در اعتراض به کشتار جورج فلوید قبلا به دنبال به انجام همان چیزی که در تظاهرات علیه coronavirus مستندات در هر دو مورد به دنبال ترویج افراطی دستور کار دادستان فدرال می گویند.

ماموران فدرال بازداشت مردان, Stephen Parshall و اندرو Lynam همراه با یک مرد سوم ویلیام Loomis قبل از آنها به اتهام برنامه ریزی برای اخلال سیاه زندگی موضوع اعتراض در لاس وگاس. آنها به صورت فدرال به اتهام توطئه و در اختیار داشتن سلاح گرم ثبت نشده و متعدد مربوط به تروریسم وزارت امور خارجه اتهامات عنوان شده علیه. دادستان ها می گویند مردان در حال برنامه ریزی برای استفاده از firebombs و مواد منفجره برای ایجاد هرج و مرج و وحشت که به شورش منجر شود. مردان برگزار شد در شهرستان کلارک زندان 1 میلیون دلار اوراق قرضه در هر.

با توجه به شکایت کیفری ظ روز شنبه در ایالات متحده دادگاه منطقه ای در نوادا را که سفید هستند و نظامی ایالات متحده تجربه “خود را شناسایی به عنوان بخشی از “boogaloo’ جنبش” یک متفاوت و در عین حال رشد مجموعه ای از افراط گرایان از جمله راست شبه نظامیان رادیکال تفنگ فعالان حقوق سفید supremacists و نئو نازی ها. همانطور که اشاره شد در شکایت کیفری “‘Boogaloo’ است یک اصطلاح مورد استفاده توسط افراط گرایان به معنی آمدن جنگ های داخلی و/یا سقوط تمدن است.”

این دستگیری ها و جزئیات این تحقیقات منجر به این پیشنهاد شاید بیشتر شواهد بتن به تاریخ از نقش افراط گرایان ممکن است در برخی از خشونت و کشتار در غیر این صورت مسالمت آمیز تظاهرات بیش از دو هفته گذشته. و آن میریزد نور در چگونه چنین گروه ها و یا افراد به دنبال بهره برداری از رویدادهای دیگر برای پیشبرد دستور کار خود را از پایین آوردن دولت ایالات متحده پیشرو در برخی از نسخه های این ایدئولوژی به ایجاد یک “قومی دولت است.”

معترضان در گذشته راه رفتن یک ایستگاه گاز در مینیاپولیس در مه 29 در پی مرگ جورج فلوید. (عکس Salwan ژرژ/واشنگتن پست از طریق گتی ایماژ)

با توجه به شکایت لاس وگاس FBI مشترک با تروریسم نیروی کار برای اولین بار شروع به بررسی Lynam و Parshall در ماه آوریل پس از دریافت یک نکته از کسی که در نهایت محرمانه اف بی آی منبع که این دو نفر را “به طور بالقوه برنامه ریزی فعالیت های تروریستی.”

به طور خاص خواهد بود-خبرچین گزارش داد که او تا به حال ملاقات Lynam و Parshall در بازگشایی نوادا تجمع در لاس وگاس که در آن Lynamاعلام کرد که گروه خود بود نه برای شوخی و که آن را برای افرادی که می خواستند به خشونت سرنگونی دولت ایالات متحده.”

این بازگشایی تجمع و بسیاری دیگر مانند آن که در شهرستانها در سراسر کشور در همان زمان بود که ظاهرا به شغل و بازگشایی کسب و کار بسته تحت دولت اقدامات انجام شده برای جلوگیری از گسترش coronavirus. اما بر اساس مکالمه شرح داده شده در شکایت “این گروه به نظر می رسید به … تمرکز خود را با توجه به اختلال در فعالیت های اقتصادی است.”

پس از حضور در یکی دیگر از بازگشایی نوادا اعتراض در اوایل ماه مه Lynam, Parshall و بینام خبرچین شروع بحث در مورد یک طرح برای استفاده از برخی از نوع آتش بازی بمب دود یا noisemakers برای ایجاد هرج و مرج و گیج کننده صحنه” در آینده بازگشایی تجمع در مارس 16.

“هدف خواهد بود به مجموعه ای از دستگاه های خاموش و باعث وحشت به پلیس و در امیدواریم که که آن را باعث می شود دیگران به برخی از نوع از عمل” با توجه به شکایت. “این که آیا آن بود توسط پلیس و یا در مکان های عمومی, Lynam و Parshall می خواستم برخی از نوع از درگیری بین پلیس و معترضان.”

این طرح هرگز محقق نشد اما این گروه هم حضور در مارس 16, rally, جایی که آنها با نزدیک شدن توسط ویلیام Loomis. در جلسه ای در یک پارک چند روز بعد Loomis گفته گفت که او بیش از حد “دنبال شد به طور فعال مختل دولت ایالات متحده.”

مردم فریاد شعار و برگزاری پلاکارد در تاریخ 1 ژوئن در شهر لاس وگاس به عنوان آنها را در یک “Black Lives Matter” تجمع در واکنش به مرگ های اخیر جورج فلوید. (عکس Bridget بنت/خبرگزاری گتی ایماژ)

طرفداران boogaloo جنبش قبلا ضبط شده در رویدادهای دیگر که در آن آنها را به یک پتانسیل برای هرج و مرج و رویارویی مسلحانه با اجرای قانون از جمله حقوق تفنگ تجمع در Richmond, Va., در اوایل این سال است. در طول بیماری همه گیر کوروناویروس کارشناسان که آهنگ هر دو رادیکال فعالیت و گسترش اطلاعات غلط آنلاین مشاهده کرده اند چهره های افراطی به خصوص antigovernment فعالان و راست شبه نظامیان با استفاده از Facebook گروه ترویج ضد قفل تظاهرات به گردش تئوری های توطئه در تلاش برای سوخت antigovernment احساسات.

دنی راجرز افسر ارشد فناوری جهانی دروغ شاخص که با این نسخهها کار برای پیگیری و اخلال در گسترش اطلاعات غلط آنلاین گفت: ریشه های نوادا boogaloo طرح “به من می گوید که این مستند اعتراض به وضوح خدمت حداقل در این مثال به عنوان یک زمین پرورش برای این حتی بیشتر مخرب و موذی تر کاذب-پرچم فعالیت است.”

راجرز که او نیز می آموزد البته در دروغ و روایت جنگ در دانشگاه نیویورک مرکز امور جهانی می گوید او و تیم او از تحلیلگران شده است ردیابی boogaloo مربوط به فعالیت های آنلاین است که او گفت: در درجه اول به اشتراک گذاشته شده از طریق صدها نفر از Facebook شدند.

با توجه به شکایت کیفری Lynam, Parshall و Loomis شد بخشی از نوادا boogaloo Facebook ،

یک عضو از راست شبه نظامیان Boogaloo Bois پیاده روی در کنار معترضان نشان دادن در خارج از مرکز شهر شارلوت, N. C., on May 29. (لوگان کوروش/خبرگزاری گتی ایماژ)

به عنوان اخبار یاهو است که قبلا گزارش شده نصب تظاهرات بیش از 25 مه مرگ جورج فلوید در بازداشت پلیس است و ایجاد علاقه خاص در boogaloo محافل حاضر و بر اساس های مختلف رسانه های اجتماعی پست باعث شد که برخی از جناح جنبش به نشان می دهد تا در تظاهرات.

در مه 27, Lynam, Parshall و Loomis گفته ملاقات به بحث در مورد چگونه آنها می تواند “استفاده از حرکت از” فلوید مرگ به “ایجاد ناآرامی های مدنی و شورش در سراسر لاس وگاس است.”

در مه 29, شکایت می گوید چهارتایی (از جمله informant) با حضور در یک اعتراض چادری در دنده تاکتیکی و حمل تفنگ. این خبرچین گزارش داد که Lynam به سخره پلیس با گرفتن چهره خود را در حالی که Parshall اقدام به تخم مرغ در دیگر معترضان با گفتن آنها را “تظاهرات مسالمت آمیز نمی انجام هر چیزی و که آنها نیاز به خشونت.”

روز بعد مردان دستگیر شده بودند توسط FBI تیم SWAT در حالی که آماده سازی کوکتل مولوتف در یک پارکینگ در نزدیکی محل دیگری اعتراض است. مختلف دیگر مواد منفجره و سلاح گرم بودند در اتومبیل های خود را.

در یک کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه, دادستان کل ویلیام Barr گفت: دولت فدرال ساخته شده است که 51 دستگیری در رابطه با شورش. Barr همراه با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن است و بارها و بارها تأکید کرد که ضد فاشیستی فعالان یا antifa و دیگر “رادیکال چپ” به سرزنش برای خشونت در تظاهرات اخیر. تا آنجا که برای عموم شناخته شده است, بازداشت سه مرد در لاس وگاس هستند اول مربوط به Floyd تظاهرات که استناد خاص ایدئولوژیک انگیزه. خواسته در مورد دخالت جناح راست افراط گرایان بر اذعان آنها بخشی از “یک جادوگر دم از تعداد زیادی از سازمان های افراطی.”

“وجود دارد برخی از گروه هایی که لازم نیست که یک ایدئولوژی خاص دیگر از هرج و مرج” Barr به خبرنگاران گفت:. “وجود دارد برخی از گروه هایی که می خواهید را در مورد جنگ های داخلی — boogaloo گروه است که در حاشیه این عنوان تلاش برای تشدید خشونت است.”

• گزارش های اضافی توسط کریستوفر ویلسون.

_____

ادامه مطلب:

  • اخبار یاهو/نظرسنجی: بیشتر آمریکایی ها می گویند نژاد یک عامل عمده در جورج فلوید مرگ, اما نظرات تظاهرات در حال تقسیم

  • در پی فلوید کشتن سیاه زندگی برای ما مهم بیش از حد پلیس در سراسر کشور گفت:

  • مورخ ریک Perlstein می گوید که خشونت می تواند صدمه دیده مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر

  • مغلوب ساختن پیشی جستن در مقابل توییتر: ساخت حس از واقعیت-بررسی مبارزه

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>