Cara Delevingne را پوشش می دهد انواع غرور 2020 موضوع


Cara Delevingne Stuns on Variety's Pride 2020 Issue
Cara Delevingne در پوشش انواع غرور موضوع است.

همیشه خیره کننده Cara Delevingne را پوشش می دهد انواع مختلفی را غرور 2020 موضوع — و شخصی در مورد آینده او ،

خیره کننده در یک گرافیک پاره تی شرت سفید با حلقه های طلا و لایه گردنبند در همراه مصاحبه 27-سال-مدل های قدیمی در مورد تمایلات جنسی خود را پس از بیرون آمدن به عنوان جنسی مایع در سال 2018 است. “من هرگز فکر نمی کردم من نیاز به بیرون آمدن” او گفت:. “این درست مثل این است که من هستم. فقط بنابراین شما می دانید.'”

او می گوید که او در حال حاضر همیشه شناسایی خودش را به عنوان pansexual. “با این حال یکی تعریف خود را که آیا آن را از “آنها” یا ” او ” یا ” او ” من سقوط در عشق با شخص — و این است که. من به فرد است.”

این بازیگر در ادامه به توضیح دهید که چگونه او را تربیت تحت تاثیر خود سفر است. “من در یک قدیمی, سرکوب زبان انگلیسی خانواده و من با استفاده از کلمه” گی “به توصیف چیزهایی که s— تمام وقت:” این طوری f—ing, گی, شما, مرد,’,” او گفت:. “هر کس استفاده می شود به صحبت در مورد ‘Oh my God, تصور کنید رفتن به پایین در یک زن است.’ من می خواهم مانند ‘که نفرت انگیز است.’ من فکر می کنم که از این واقعیت است که من فقط نمی خواهید به اعتراف که من بود. من نمی خواهم به ناراحتی خانواده من. من عمیقا ناراضی و افسرده. هنگامی که شما را قبول نمی کند بخشی از خودتان و یا عشق خود را, آن را مانند شما وجود دارد تقریبا.”

در حال حاضر او را جشن غرور ماه با راه اندازی یک رنگین کمان-خط رنگی با پوما به athleisure نام تجاری است که برای او به عنوان یک سفیر. مجموعه ای از T-shirts, اسلاید-ons و مخازن پشتیبانی از تجاوز پایه. او همچنین تسهیل $1 میلیون همکاری بین پوما و تروور پروژه غیر انتفاعی است که با این نسخهها کار برای جلوگیری از خودکشی در جامعه تجاوز.

“او کلام” thalia استعداد نامزدی مدیر سم طلا گفت: تنوع. “ما شنیدن از افراد جوان هر روز که الهام گرفتن از بت های خود را مانند نگاه.”

آهنگ در Spotify در به Tressed با ما برای دریافت جزئیات بیشتر از هر مو عشق وعاشقی در هالیوود از بازدید و نتواند بر روی فرش قرمز به مشهور مورد علاقه خود را’ خیابان ‘دوس (و نبایدها!)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>