تالارهای پدر و مادر به اشتراک گذاری تجربیات صحبت کردن با کودکان در مورد پلیس تعامل

Regina King و بیشتر افراد مشهور, پدر و مادر را توصیف مکالمات آنها تا به حال با فرزندان خود در مورد تعامل با افسران پلیس.

“گفتگو شیفت در هر زمان از آنجا که شما باید برای پیدا کردن یک راه برای حمایت از احساسات خود را” بازیگر گفت: جیمی کیمل در ماه ژوئن سال 2020 است. “مطمئن شوید که شما اجازه آنها را می دانیم که شما آنها را می شنوید که شما را آینه همان تمایلات اما شما نمی خواهید آنها را به انجام هر کاری که برای قرار دادن خود را در یک وضعیت. … آنها ممکن است دوباره به خانه آنها ممکن است صحبت کردن با شما دوباره.”

این نگهبانان ستاره که سهام ایان با شوهر سابق او, Ian الکساندردر ادامه می گویند که خود بحث “واقعا آمار صفحه اصلی” هنگامی که پسر او آموخته است که چگونه به درایو.

لس آنجلس بومی توضیح داد: در طول مجازی Jimmy Kimmel Live! ظاهر در میان بیماری همه گیر کوروناویروس: “زمانی که مکالمه تغییرات دوباره از آنجا که شما نوع به آنها را بسیار واضح و روشن در مورد آنچه که آنها قرار است به انجام زمانی که آنها در خارج وجود دارد در آن ماشین خود را. [آنها] به احتمال زیاد بیش از رفتن به طول کشیده فقط به خاطر اینکه [آنها] یک جوان سیاه.”

The Boondocks آلوم مشترک این احساسات را در پی جورج فلوید مرگ است. مینیاپولیس ساکن درگذشت در مارس سال 2020 هنگامی که افسر پلیس درک چوین فشرده زانو خود را به گردن خود برای نزدیک به نه ساعت.

“شما را به یک محل به خصوص زمانی که کودکان خود را در سن که در آن آنها در حال نگاه به عنوان بزرگسالان, [که] آن را فقط ترکیبات هر زمان چیزی شبیه به این اتفاق می افتد” پادشاه گفت کیمل. “این لحظه ای دیگر که گفتن آنها را که آنها شایسته نیست آنها با ارزش زندگی خود را نمی ارزشمند هنگامی که آنها راه رفتن در خارج از راحتی از خانه خود را.”

ویکتور کروز توصیف داشتن یک “مشکل مکالمه” با دخترش کندی در ماه ژوئن Instagram post. “[ما صحبت در مورد] چگونه افرادی هستند که در این جهان است که دوست ندارم شما صرفا به دلیل نژاد خود را و پس زمینه تا کنون که بدون دانستن داستان خود را و یا مبارزات” سابق فوتبال حرفه ای بازیکن نوشت: در آن زمان. “می توانم بگویم که او کمی گیج در اما او راننده سرشونو تکون دادن در توافق درست قبل از به خواب رفتن. من راننده سرشونو تکون دادن در غم او به عنوان. این امریکا است.”

نگه داشتن اسکرول برای خواندن بیشتر در مورد افراد مشهور, پدر و مادر تجربه صحبت کردن با کودکان خود در مورد خشونت پلیس از نیک کانن به شکیل اونیل.

برای اطلاعات بیشتر Blacklivesmatter.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de