چین صفحه نمایش نظامی دلاوری در Ladakh زد و خورد با هند

عکس: هندی تریبون/فایل

آخرین زد و خورد نظامی در شرق لاداخ در نزدیکی تبت به افزایش تنش ها بین چین و هند با سابق خم نظامی آن دلاوری با آخرین سلاح ها و بهبود آموزش از مردم آن ارتش آزادی (PLA) است.

با توجه به کسب و کار خودی گزارش وجود دارد ممکن است وجود داشته باشد یک مقام رسمی تعداد سربازان مستقر توسط هر طرف اگر چه با توجه به نظامی متخصص لیانگ Guoling حدود 40,000 چینی سربازان در مرز با, آماده به کار از تقویت چینگهای گانسو سین کیانگ و سیچوان.

دلار هنگ کنگ-بر اساس کارشناس نظامی گفت که چین مستقر شده و نه ترکیب اسلحه گردان با تخصص لازم در توپخانه دفاع هوایی کوه پیاده نظام و شیمیایی و هسته ای و جنگ الکترونیک گفت: انتشار.

پس اول تشدید درگیری ها در سال 2017 در Doklam یک tri-تقاطع مرز است که مورد مناقشه بین چین و هند-حمایت بوتان چین ramped تا زرادخانه نظامی قابل توجهی.

PLA دارای سلاح از جمله نوع 15 مخزن Z-20 هلیکوپتر GJ-2 حمله هواپیماهای بدون سرنشین و PCL-181 پیشرفته خودرو-نصب خمپاره انداز گفت: این گزارش به نقل از گلوبال تایمز.

یک کارشناس نظامی ژو Chenming از پکن گفت که تصویری از سال 2017 نشان داد که چین به زور آن است.

“چین نگه داشته است استقرار ارتقاء و سلاح های جدید از جمله هواپیما مانند Z-20 هلیکوپتر, J-10C و J-11 به ارتفاعات تا 5000 متر بالاتر از سطح دریا در فلات تبت برای آموزش و تست,” او گفت:.

ژو افزود: PLA را حفظ کرده است نیروهای نظامی اعداد در 70,000 همراه 3,488 متر مرز بین چین و هند در حالی که نیروهای هندی در حدود 400,000.

“لازم به ذکر است که بسیاری از کسانی که نیروهای هند و نیست رو چین و تعداد قابل توجهی از آنها برای مقابله با شورشیان اهداف است. هند نیروهای نظامی نیست و در واقع در مرز هند و چهره مشکلات مهم در گرفتن نیروهای مرزی به دلیل کوهستانی گفت:” دیگر کارشناس نظامی Rajeswari Rajagopalan.

گزارش دیگری گفت که روز دوشنبه چین فرستاده طلایه واحد ‘به سوی یک هدف در Tanggula کوه’ با استفاده از دید در شب در وسایل نقلیه برای پنهان کردن از هواپیماهای بدون سرنشین نظارت است.

شده اند وجود دارد طولانی مدت در مرز تنش بین هسته ای همسایه با تلخ جنگ بیش از Indias شمال شرقی ترین ایالت آروناچال پرادش در سال 1962.

در مه 6, نیروهای نظامی از هر دو طرف درگیری و پرتاب سنگ در هر یک از دیگر است که همچنین مجروح شدن چند نفر دیگر.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de