کمدین حسن Minhaj می پرسد آسیایی, جامعه صحبت می کنند تا برای آفریقایی-آمریکایی

کمدین حسن Minhaj شناخته شده نیست برای خرد کردن کلمات خود را و او نیست نا امید طرفداران با آخرین قسمت از قانون پاتریوت که در آن او با استفاده از جورج فلوید جنجال به هدف را در آمریکا جامعه نفاق نسبت به سیاه پوستان.

در 12 دقیقه ای دیجیتال کلیپ Minhaj انتقاد شدید آسیایی ها در ایالات متحده برای حمایت از آفریقایی-آمریکایی ها زمانی که آن را مهم ترین.

“برادر ما عاشق دیدن, سیاه, تعالی, باراک اوباما, میشل اوباما, Jay Z, بیانسه…چگونه ما می تواند ترس ما عشق سیاه امریکا است. بله بر روی صفحه نمایش در اتاق نشیمن ما. اما هنگامی که یک مرد سیاه و سفید قدم به اتاق نشیمن خود را و خدای ناکرده می خواهد به تاریخ و یا ازدواج با دختر خود را, شما, تماس پلیس,” او گفت:.

بعلاوه او به سوال خواستار نقش که دو آسیایی در قتل فلوید یک همونگ-آمریکایی افسر پلیس که مسدود کردن جاده ها به طوری که هیچ کس می تواند کمک فلوید و عربی-آمریکایی صاحب فروشگاه که کارمند به نام پلیس به گزارش قربانی.

“است که در امریکا است. یک مرد سیاه پوست به قتل رسید در خون سرد و ما در (expletive) حاشیه تماشای” گفت: Minhaj. “من نمی گویم ما کسانی بودند که کشته جورج فلوید. اما ما باید به آنهایی که جلو که پلیس خود را گردن!”

کمدین بیشتر اشاره به چگونه گی سرگرم کننده ساخته شده از جامعه سیاه و چگونه بودن پوست تیره بود و چیزی نمی تواند افتخار در انجمن فرهنگ است.

“اگر کسی پوست تیره در خانواده خود ما دلقک آنها. ما با آنها تماس بگیرید ‘kallu’. ما فیلم بالیوود ستاره های سفید پوست, تبلیغات, بنابراین ما را نگاه سیاه و سفید. آن را بد به در انجمن فرهنگ حتی اگر همه ما آرزو میکنیم که سیاه و سفید,” او گفت:.

در عین حال یکی دیگر از قدرتمند صحنه او صحبت کرد چگونه آفریقایی-آمریکایی به قتل رسیده اند و در ما برای هیچ گسل از خود را.

“اما تصور کنید اگر شما زندگی در یک کشور که در آن رنگ پوست شما شما رو کشته برای رانندگی, دویدن, در حال خواب, فریاد, پارکینگ, نگهداری از کودکان, نشستن در یک ون, فروش سی دی فروش سیگار باز کردن درب راه رفتن در شب با پوشیدن یک hoodie در شب برگزاری یک تفنگ اسباب بازی و دروغ گفتن بر روی زمین بودن و بی خانمان بودن در تاریکی پله برگزاری یک تلفن همراه با داشتن یک دم نور, ورزش اسب داشتن یک بطری قرص خرید در خارج برگزاری BB gun در خارج نگه داشتن گوشی خود را در حیاط خلوت خود در حال خوردن بستنی در خانه خود را خرید و گفت:” منهاج القرآن به عنوان عکس از افرادی که کشته شده اند انجام این فعالیت ها تحت پوشش روی صفحه نمایش ، “شما می گویند, ‘است که در یک کشور بی قانون — که (expletive) در حال اجرا است را نشان می دهد؟'”

در پایان او از مردم خواست از رنگ های دیگر در ایالات متحده آمریکا برای کمک به معترضان b ارائه خدمات خود را رایگان از هزینه و داشتن نه تنها امریکا چیزهای خوب آن را شکست.

“امریکا داستان شروع نمی شود هنگامی که ما در اینجا,” او گفت:. “هنگامی که شما یک شهروند آمریکایی تبدیل شد شما نه تنها به خود کشور را به تعالی است. شما باید به خود آن شکست. که معامله.”

فلوید بود گزارشی مرد کشته شده در مارس 25 توسط یک سفید مینیاپولیس افسر پلیس که به زانو در گردن او برای تقریبا 10 دقیقه است. افسر پلیس حاضر به خرد شدن به عنوان فلوید التماس کرد “من نمی توانم نفس بکشم” با آنها.

فلوید مرگ مطرح شده سوال در مورد سیستمیک نژادپرستی و خشونت پلیس نه تنها در ایالات متحده بلکه در سراسر اروپا است. تظاهرات خشونت آمیز علیه پلیس در بسیاری از شهرستانها در سراسر ایالات متحده با مردم خواستار پایان دادن به امتیاز سفید و پاسخگویی بیشتر برای پلیس.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de