Coronavirus موارد در حال بالا رفتن دوباره در جنوب و غرب است. را شلوغ تظاهرات جرقه بزرگتر شیوع?

برای ماه ها و آمریکایی ها بودند cooped در خانه خود انجام بخشی خود را به سرعت گسترش coronavirus. اما در روزهای اخیر دهها هزار نفر از آنها را پر کرده اند خیابان ها در حداقل 380 شهرستانها و شهرها در تمام 50 ایالت در اعتراض به خشونت پلیس و نژادپرستی نظاممند — تهدیدات آنها معتقدند حتی بیشتر خطرناک به مردم رنگ از COVID-19.

آنها راهپیمایی شانه به شانه برای ساعت ها در پایان. آنها شعار فریاد و آواز اغلب بدون ماسک. در ضمن ماموران پلیس در حال پاشش آنها با سرفه القا گاز اشک آور نگهداری از آنها را به گوشه تنگ و بارگذاری صدها نفر آنها در بازداشت به اتوبوس و کامیون و, برگزاری سلول.

حال سؤال این است که آیا این آشکار دستور COVID-19 فاجعه خواهد جرقه تجدید حیات درست زمانی که ایالات متحده به نظر می رسید به آن بیماری تحت کنترل است.

کارشناسان و اپیدیولوژی می گویند که ما نمی دانیم, پاسخ برای هفته ها. پس از عفونت, علائم می تواند تا 14 روز به حال تست مثبت یا نیاز به بستری شدن در بیمارستان می تواند حتی طولانی تر است. امروز داده است یک پنجره به گذشته است.

در عین حال امروز اطلاعات معلوم است که نگران کننده به اندازه کافی.

مردم در یک تظاهرات در کلمبیا, S. C., در روز شنبه در اعتراض به قتل جورج فلوید. (سام ولف/فردا نیوز)

در حالی که این کشور منتقل شده است توجه خود را از پاتوژن به تظاهرات و در حالی که COVID-19 عفونت باید به کاهش خود ادامه داد در برخی از امریکا سخت ترین ضربه شهرهای مورد شده اند نوردی در جای دیگر — به خصوص در جنوب و غرب و بیشتر از همه در آمده است که از نقل مکان به بازگشایی زود است.

بیش از یک ماه گذشت از اولین موج reopenings — زمان به اندازه کافی برای شروع به ارزیابی تاثیر looser محدودیت افزایش تعامل و آرامش بیشتری نگرش اجتماعی فاصله.

این واقعیت است که عفونت در حال حاضر به نظر می رسد افزایش در مکان هایی که گرفته اند این نسبتا مراحل آزمایشی نسبت به حالت عادی نشان می دهد که coronavirus ممکن است شروع به گسترش و حتی بیشتر به سرعت و به طور گسترده ای به عنوان یک نتیجه از tinderbox-مانند شرایط امروز تظاهرات گسترده.

چهارشنبه گذشته این ستون خاص کارولینای جنوبی به عنوان یک مثال از یکی از 17 یا خیلی متحده که در آن coronavirus در حال افزایش است. آن را به ارزش چک کردن در برای دیدن چگونه وضعیت تکامل یافته پس از آن.

در آن زمان نخل باد بزنی دولت تا به حال فقط ارسال شده در کشور بزرگترین افزایش در COVID-19 مورد: 42.4 درصد با توجه به رویترز coronavirus پایگاه داده که اقدامات و مقایسه تعداد موارد جدید در هر هفته.

برای هفته پایان روز شنبه, مه 31, South Carolina دیدم اضافی 37.9 درصد پرش در موارد جدید — چهارم-بالاترین مقدار را در بین ملت و دولت در بالاترین هفتگی مجموع از همه گیری آغاز شد.

و در حالی که کارولینای جنوبی انجام تست های بیشتر در هفته های اخیر تست به تنهایی نمی حساب برای سربازان ارتش در COVID-19 عفونت وجود دارد. در واقع دولت انجام تست های بیشتر در هر روز ممکن است بین 12 مارس 19 از آن میان 27 مه و ژوئن 2 — 150 بیشتر به طور میانگین در عین حال آن را در بر داشت 663 جدید بیشتر موارد در طول آخر هفته از سابق است.

در ضمن درصد مثبت COVID-19 آزمون در کارولینای جنوبی بیش از دو برابر شده بیش از دو هفته گذشته رو به افزایش از حدود 3 درصد به 7 درصد به دولت در بخش بهداشت و کنترل محیط زیست. بستری شدن در بیمارستان را افزایش داده اند و همچنین بالای 400 به مدت سه روز مستقیم. و دولت Rt — اپیدمیولوژیک آماری است که نشان دهنده توانايی انتقال و یا تعداد زیادی از مردم یک فرد بیمار آلوده در یک نقطه خاص در یک بیماری همه گیر — در حال حاضر تخمین زده می شود 1.08. یک Rt زیر 1.0 نشان می دهد که هر فرد آلوده به طور متوسط کمتر از یک شخص دیگر ؛ Rt بالا 1.0 نشان می دهد که شیوع رو به رشد است.

کارولینای جنوبی مقامات “تا حدودی blam[ing]” افزایش تعداد عفونت در “اجتماعی ضعیف فاصله” با توجه به داستان روز شنبه در گرینویل (S. C.) خبر داد. در طول هفته گذشته گرینویل کانتی گزارش جدید تر COVID-19 مورد (412) از هر شهرستان در دولت است. که در هفته شمارش شد و در حدود یک چهارم از کل گزارش وجود دارد از اواسط ماه مارس که نشان می دهد رشد شیوع.

تجمع روز چهارشنبه در Cesar Chavez پارک در Laveen, Ariz. (راس D. فرانکلین/AP)

“این ویروس رشد در افرادی که در تماس با افراد دیگر” دکتر اریک Ossmann ارشد آمادگی و تلفن همراه یکپارچه مراقبت های بهداشتی برای Prisma سلامت, مقاله گفت. “این است که چگونه آن را می شود منتقل می شود. بنابراین به عنوان اجتماعی سوريه آرام است که ما را بسیار محدود ماسک-پوشیدن در مکان های مختلف که در آن مردم می توانند فاصله اجتماعی, من فکر می کنم این است که به یک رشته خاص یک نتیجه از آن است.”

فراتر از تست اضافه شده گرینویل شهردار ناکس سفید “مسئله بزرگتر این است که فقط مردم را روز به روز فعالیت اجازه گارد خود را, و من می خواهم اعتراف به گناه به که قطعا خودم.”

دولت Rep. نیل کالینز از ایزلی گفت: Greenville, اخبار که او شنیده بود در مورد افرادی که آزمایش مثبت برای COVID-19 “رفتن به رویدادهای عمومی و یا رفتن به احزاب” های نوشیدنی و “کل گروه مثبت شدن.”

“این باید یک شوکی به بیش از حد بسیاری از مردم که در حال رها اجتماعی فاصله گذشت” سفید هشدار داده است. “این باید توجه همه را.”

“اگر این دستاوردها پایدار طی هفته آینده پس از آن من فکر می کنم شما احتمالا به دنبال به طور بالقوه یک موج دوم” پیش بینی Ossmann.

کارولینای جنوبی است که نه تنها در این است. هفته گذشته آریزونا تجربه بزرگتر افزایش COVID-19 عفونت (49.8 درصد) بیش از هر دولت دیگر با توجه به انتخاب. روز دوشنبه دولت, ثبت بیش از 1000 COVID-19 بستری شدن در بیمارستان برای اولین بار. روز بعد مقامات بهداشت و درمان وجود دارد گزارش 1,127 موارد جدید, بالاترین روزانه تعدادی از شیوع آغاز شد.

“ما شاهد برخی از شاخص های که موارد در Maricopa شهرستان ها شروع به افزایش فراتر از افزایش اضافی از تست” مقامات بهداشت عمومی در دولت سخت ترین ضربه منطقه روز سه شنبه گفت. “ما را تماشا خواهد کرد برای دیدن اگر این نشان دهنده یک روند و یا یک ناهنجاری.”

در ویرجینیا موارد بودند تا 42.8 درصد در هفته بیش از هفته است. در آلاباما بودند تا 39.9 درصد است. در کنتاکی آنها تا 28.3 درصد است. در ایالت یوتا آنها تا 21.8 درصد است. در تگزاس بودند تا 18.2 درصد است. آمده است که همچنین شاهد دو رقمی را افزایش می دهد شامل, Mississippi, Arkansas, ویسکانسین و کارولینای شمالی که در برنامه ریزی برای میزبانی کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه در ماه اوت تا زمانی که رئیس جمهور تهمت خودداری کردند در رژیم صهیونیستی. Roy کوپر اصرار بر اقدامات لازم برای جلوگیری از آن از بذر جدید شیوع کروناویروس. حتی واشنگتن (تا 9 درصد) و کالیفرنیا (تا 28.9 درصد) و دو اولیه-به-مستند آمده است که اولین کسانی بودند که به خم شدن منحنی — دیدم هفتگی عفونت افزایش یابد.

بیشتر تا به دقیقه به دقیقه اطلاعات از دانشگاه جانز هاپکینز — است که به طور متوسط جدید روزانه موارد بیش از پنج روز گذشته — نکات در کشورهای دیگر است که ممکن است به زودی این لیست از جمله تنسی, آلاسکا, مونتانا و میسوری که در آن shirtless, maskless بهار-شکستن-سبک گرفتم فیلم برداری شد بسته بندی به یک استخر در دریاچه از رشتهکوه اوزارک بیش از آخر هفته روز یادبود.

گرفتم جشن آخر هفته روز یادبود در Osage ساحل این دریاچه از رشتهکوه اوزارک در میسوری. (Lawler50/توییتر از طریق بی بی سی)

شاید این است که اجتناب ناپذیر هزینه زندگی با کروناویروس: غير قابل اجتناب و حتی قابل قبول در تجارت برای خروج از خانه برای بازگشت به کار برای مشتاق به برخی از صورت ظاهر از حالت عادی. در حال حاضر افزایش عفونت در سراسر جنوب و غرب نسبتا کم است. به نظر می رسد قابل کنترل است. روستایی کارولینای جنوبی است نه شهر نیویورک است. آن را هرگز خواهد بود. بیمارستان ها شده اند تاخت و تاز کردن. درمان بهبود یافته است. تقریبا همه این کشورها باید تعداد تخت آنها نیاز دارید. نرخ مرگ و میر — مسلما عقب مانده شاخص — هنوز هم رو به کاهش است.

اما اگر عفونت شروع به صعود در به عنوان بسیاری از 20 متحده زمانی که مردم به سادگی شروع به بازگشت به حالت عادی پس از آن چه اتفاقی خواهد افتاد پس از جمع آوری در شرایط است که می تواند به مراتب بیشتر منجر به گسترش COVID-19?

ما می دانیم بیشتر در چند هفته.

_____

ادامه مطلب:

  • اخبار یاهو/نظرسنجی: بیشتر آمریکایی ها می گویند نژاد یک عامل عمده در جورج فلوید مرگ, اما نظرات تظاهرات در حال تقسیم

  • در پی فلوید کشتن سیاه زندگی برای ما مهم بیش از حد پلیس در سراسر کشور گفت:

  • مورخ ریک Perlstein می گوید که خشونت می تواند صدمه دیده مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر

  • مغلوب ساختن پیشی جستن در مقابل توییتر: ساخت حس از واقعیت-بررسی مبارزه

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>