دو مشکل! Meghan پادشاه ادموندز جشن پسر دوقلو’ 2nd تولد

چیزی شیرین برای جشن — دو بار! Meghan پادشاه ادموندز‘ پسر دوقلو هارت و هیز, rang در 2nd تولد در روز جمعه, ژوئن 5.

“هیز و هارت دو!” the Real Housewives of Orange County, زاج سفید, 35, زیر نویس یک Instagram تصاویر به صورت خودکار. “هیز مهربان و کنجکاو خجالتی دوست دارد بازی خشن و حمل یک خفاش در هر کجا که او می رود. هارت است که انعطاف پذیر, خروجی, شجاع, بزرگترین پسر مامان همیشه طول می کشد و هیچ smack از هیچ کس. این بسته نرم افزاری از شادی جادویی تبدیل به کودکان نو پا است.”

سابق براوو, شخصیت, که همچنین سهام, دختر, آسپن, 3 با او جدا, شوهر, جیم ادموندز, شوخی, “شاید در حال حاضر من در واقع می تواند لحظات دوست داشتن کمی به جای فقط تلاش برای زنده ماندن آنها. در اینجا به دو بودن دو تولدت مبارکپسر!”

میسوری بومی استقبال نوزاد پسر با سابق بیس بال حرفه ای, بازیکن 49 در ماه مه سال 2018 است.

“او شگفت انگیز بوده است” مگان گفت: ما هفته به طور انحصاری از اسپن های بزرگ, خواهر, مهارت در آن زمان است. “او عاشق کمک به آنها. اگر وجود دارد یک بطری او می شود و تلاش می کند به آنها غذا. و ما به او اجازه! و یا او می گویند او می خواهد به آنها را نگه دارید و او را با قرار دادن اسلحه خود را در اطراف و ما به شما اجازه او آنها را نگه دارید. بنابراین ما در حال تلاش برای واقعا ادغام او را به زندگی خود را به طوری که او نمی حسادت از آنها است.”

در ماه جولای سال 2019 سابق ملک ستاره نشان داد که هارت تشخیص داده شده بود با “غیر قابل برگشت مغز آسیب برساند.”

Meghan نوشت: در یک پست وبلاگ در آن زمان: “هارت اتحاد جزئی Periventricular Leukomalacia در هر دو طرف مغز خود (یعنی ماده سفید) اما بیشتر از آن در سمت راست او. [دکتر] گفت که این توضیح می دهد که همه نگرانی های من: سفتی در عضلات (تا حدودی) با تاخیر فیزیکی نقاط عطف عدم سیالیت با دست و پا حرکات و سفتی در مفاصل و ضعف در کمر تا حدودی مورد علاقه در استفاده از سمت راست است.”

او و جیم شده اند مستند فرزند خود را پیشرفت تا کنون از طریق رسانه های اجتماعی از کودک نو پا به بالا رفتن یک کامیون برای اولین بار او را به حضور در جلسات درمان فیزیکی.

سابق زن و شوهر به نام آن واریز شده در اکتبر 2019 شده اند و coparenting نوزادان خود را. Meghan نقل مکان کرد با پسر مسیحی Schaufدر حالی که ورزشکار است که قدمت Kortnie اوکانر.

نگه داشتن اسکرول به ببینید که چگونه مادر وبلاگ نویس مشهور او فرزندان’ جشن تولد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>