فرانسه ادعا COVID-19 بیماری همه گیر در حال حاضر تحت کنترل’

AFP/فایل

پاریس: این COVID-19 بیماری همه گیر در حال حاضر “تحت کنترل” در فرانسه سر از دولت علمی شورای مشورتی روز جمعه گفت که این کشور با احتیاط پدیدار از یک مستند اعمال شده در مارس.

“ما می توانیم منطقی می گویند این ویروس در حال حاضر تحت کنترل” Jean-Francois Delfraissy گفت: France Inter رادیو.

“این ویروس هنوز هم در حال گردش در مناطق خاص در خاص و… اما از آن است که گردش به آرامی,” او اضافه شده است.

Delfraissy یک immunologist و همکارانش منصوب شدند coronavirus پانل مشاوره به مقامات به دنبال حاوی شیوع است که به کشته شدن بیش از 29 ، 000 نفر در فرانسه.

تعداد روزانه مرگ و میر کاهش یافته است تنها با 44 گزارش شده توسط وزارت بهداشت در پنج شنبه و 1,163 بیماران در بخش مراقبت های ویژه — و زیر قله از بیش از 7000 موارد مهم در اوایل ماه آوریل.

Delfraissy گفت: حدود 1000 موارد جدید در حال حاضر با گزارش در فرانسه هر روز از اطراف 80,000 در اوایل ماه مارس در سراسر کشور قبل از اقامت در خانه سفارشات و کسب و کار تعطیلی صادر شد.

در آخرین خلاصه ای از یافته های منتشر شده پنجشنبه سانته Publique فرانسه آژانس بهداشت تخمین زده است که این کشور تا به حال 151,325 تایید COVID-19 مورد از ژوئن 2, زمانی که رستوران ها در سراسر فرانسه اجازه داده شد به بازگشایی و بیشتر دانش آموزان قادر به بازگشت به کلاس.

اما هشدار داد که در اوج شیوع بیماران مشکوک به عفونت کروناویروس نمی شد به طور سیستماتیک آزمایش, معنی واقعی تعداد موارد بیش از رسمی برآورد.

خوشبینی محتاطانه

مشاوره پنل این هفته خواست مقامات به آماده شدن برای چهار بالقوه حالات از چگونگی شیوع بیماری ممکن است آشکار در هفته های آینده اعم از ادامه اما محدود به موارد جدید به “بحرانی زوال” از این وضعیت است.

“ما فکر می کنم اولین سناریو کنترل بیماری همه گیر است و به احتمال زیاد” Delfraissy گفت: با استناد به موفقیت سلول اقدامات و فرصتی که coronavirus contagions خواهد اجازه دهید تا در طول ماه های تابستان.

او خواستار افزایش تلاش ها برای “تست و ردیابی و منزوی” به منظور محدود کردن گسترش ویروس از آنجا که تنها بخش کوچکی از جمعیت در معرض شده است به این معنی دوم افزایش موارد باقی مانده است یک خطر است.

در حال حاضر حدود 75 درصد از مراقبت های ویژه بیماران گروه بندی می شوند در چهار حوزه — پاریس, منطقه, دو منطقه پوشش کشور را سخت ضربه شمال شرقی و جنوب شرقی در نزدیکی شهر لیون.

در عین حال تنها منطقه پاریس به عنوان سرزمین های خارج از کشور از گویان فرانسه و صربستان و مونته نگرو باقی می ماند در بالاتر از خطر “نارنجی” رده در دولت نقشه از coronavirus تهدید با بقیه کشور دارای برچسب “سبز”.

که منجر به مقامات بازگشایی رستوران ها و کافه ها در روز سه شنبه و لغو محدودیت در سفر به عرض 100 کیلومتر (60 مایل) از یک فرد صفحه اصلی — به جز “نارنجی” مناطق مانند پاریس که در آن تنها صندلی در فضای باز در کافه ها و رستوران ها مجاز است.

اما تجمع بیش از 10 نفر ممنوع باقی می ماند و در حالی که بیشتر دانش آموزان شروع به بازگشت به کلاس دبیرستان در “نارنجی” مناطق بسته باقی می ماند و دانشگاه در حال انتظار نمی رود به بازگشایی تا سپتامبر است.

فرانسه نیز لغو سالانه آن روز باستیل رژه نظامی در پاریس در جولای 14, جایگزینی آن با یک مقدار کوچکتر ادای احترام به سلامت کارگران است.

دولت امیدوار است برای سهولت بیشتر محدودیت از 22 ژوئن از جمله بازگشایی سینما و دور دوم رای گیری برای این کشور در انتخابات شهرداری ها در اصل مجموعه ای برای ماه مارس برنامه ریزی شده برای ماه ژوئن 28.

“اگر همه چیز به خوبی می رود… ما قادر خواهد بود برای شروع به انجام کارهایی در نارنجی در مناطق است که ما در حال حاضر شروع به انجام در مناطق سبز. که در حال حاضر عمده پیشرفت” نخست وزیر ادوارد فیلیپ گفت: در این هفته.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>