Gabrielle Union فایل های شکایت علیه, NBC, Simon Cowell پس از ‘AGT’ خرید اینترنتی

Gabrielle Union است که مصرف اقدام قانونی در برابر NBC و تولید america’s Got Talent — از جمله سیمون کاول — در میان اتهامات او مواجه می شوند که نژاد پرستی در مجموعه.

از آوردن آن در ستاره, 47, در زمینه آزار و اذیت شکایت علیه Cowell, 60, NBCUniversal, Fremantle تولیدات و Syco, New York, مجله یاشار علی توییتی در چهار شنبه, ژوئن 4.

با توجه به تنوعاتحادیه ثبت شکایت با کالیفرنیا بخش از نمایشگاه اشتغال و مسکن (DFEH) از طریق قدرت وکیل برایان Feedman. در پرونده او ادعا کرد که او شاهد “جوک های نژادپرستانه نژادپرستانه اجرای گرایش جنسی و تبعیض و بیش از حد تمرکز بر قضات زن’ ظاهر.”

اتحادیه همچنین متهم NBC, سرگرمی, رئیس Paul Telegdy از تهدید او هنگامی که او صحبت کردن در برابر نژاد پرستی که او گفته با تجربه در مجموعه.

خبر می آید ماه پس از اتحادیه و شخص قاضی جولین هاف خود را اعلام کرد خروج از america’s Got Talent در نوامبر سال 2019. بعد که ماه انواع گزارش داد که در حال مری جین آلوم تا به حال مواجه می شوند نژادپرستانه حوادث در مجموعه از جمله اینکه گفته AGT کارکنان که مدل شد “بیش از حد سیاه” برای نشان دادن مخاطبان است.

Gabrielle Union Files Lawsuit Against NBC Simon Cowell After AGT Fallout
Gabrielle Union, Simon Cowell. شاتر (2)

یک سخنگوی این شبکه گفت: ما هفتگی در آن زمان که این سری تا به حال “سابقه طولانی فراگیر و تنوع” و تولید “به هر گونه مسائل در مجموعه جدی است.”

این Deliver Us From Eva ستاره مفصل تجربیات خود را در مجموعه ای از america’s Got Talent در مصاحبه با نشریه on May 27.

در یک حادثه اتحادیه صورت گرفت صدور بیش از یک شوخی توهین آمیز ساخته شده توسط مهمان قاضی جی لنو. سابق در اواخر شب میزبان 70 گفته با اشاره به Cowell سگ به عنوان “در منو در یک رستوران کره ای” — یک نظر که باعث اتحادیه به صدای نگرانی است.

“شما نمی توانید ویرایش کردن آنچه که ما فقط با تجربه است. است وجود دارد یک دکمه ویرایش در مغز من یا روح من,” او گفت: تنوع. “به تجربه این نوع از نژادپرستی در کار من وجود دارد و چیزی در مورد آن انجام شود بدون نظم هیچ شرکت گسترده ایمیل بدون یادآوری از آنچه مناسب است در محل کار؟”

اتحادیه همچنین گزارش تلاش Cowell سیگار در این بسته مجموعه ای است که باعث شده او و آلرژی ناشی از او را به احساس بیمار در حالی که در محل کار است.

Gabrielle Union Files Lawsuit Against NBC Simon Cowell After AGT Fallout
Howie Mandel, Gabrielle Union, Simon Cowell, Julianne Hough and Terry Crews از ‘america’s Got Talent.’ هنر Streiber/NBC

“من نمی تواند فرار. من به پایان رسید تا ماندن بیمار برای دو ماه متوالی. … آن نهفته صدای من که بر من توانایی انجام کار” بازیگر گفت. “من احساس جدا شده است. من احساس خاص بودن دشوار است زمانی که من درخواست برای قوانین اساسی به دنبال داشته باشد. من می خواهم برای رسیدن به محل کار و سالم و امن و به گوش.”

NBC Fremantle و Syco بعد با صدور بیانیه ای به آمریکا در ماه مه 27 پرداختن به اتحادیه نظرات و گفته است که آنها “بلافاصله مشغول خارج محقق” نگاه به او نگرانی اما هیچ مدرکی وجود ندارد که محیط زیست نبود فراگیر.

“از طریق بررسی روند آن نازل شده است که هیچ کس در ارتباط با نشان دادن هر گونه حساس یا موهن در مورد اظهارات خانم اتحادیه ظاهر است و نه نژاد و نه جنسيت عاملی در پیشرفت و یا حذف شرکت کنندگان در هر زمان” در این بیانیه به عنوان خوانده شده. “ما همچنان متعهد به داشتن یک محیط جامع برای همه همراه با نشان می دهد و به حفظ AGT به عنوان یکی از متنوع ترین برنامه های تلویزیون است.”

ما هفتگی رسیده به NBC Freemantle و Syco برای نظر.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>