جورج فلوید مرگ: ادامه تظاهرات در سراسر آمریکا


مینیاپولیس: صدها نفر از عزاداران پیوست عاطفی یادبود در مینیاپولیس پنج شنبه برای جورج فلوید, این مرد سیاه پوست کشته شده توسط پلیس در هفته گذشته به عنوان رهبر جنبش حقوق مدنی Al Sharpton قول داد تظاهرات گسترده ادامه خواهد داد تا “ما تغییر کل سیستم از عدالت است.”

تا حد زیادی مسالمت آمیز تظاهرات صورت گرفت بعد از آن در شهرستانها از ساحل به ساحل. در نیویورک هزاران نفر در راهپیمایی بیش از پل بروکلین در حالی که در واشنگتن و لس آنجلس حکومت برداشته شد و جمعیت کاهش می یابد.

در مینیاپولیس Floyds وکیل گفت: عزاداران او را در پیدا کردن عدالت برای 46 ساله که فوت طول 25 مه دستگیری هنگامی که یک افسر پلیس به زانو در گردن او برای نزدیک به نه ساعت.

“این بیماری همه گیر کوروناویروس که به کشته شدن جورج فلوید گفت:” بنیامین Crump که به نمایندگی از Floyds خانواده است. “این بود که دیگر همه گیر. این بیماری همه گیر از نژادپرستی و تبعیض است.”

جمعیت ایستاده بود و در سکوت به مدت هشت دقیقه و 46 ثانیه-طول همان زمان که افسر درک چوین صرف با زانو خود را در Floyds گردن یک صحنه گرفته شده است ،

Floyds مرگ پرسیده است: طولانی-احساس خشم و عصبانیت بیش از افغانستان از آمریکایی های آفریقایی تبار و به هر طریقی در سراسر کشور موجی از ناآرامی های مدنی بر خلاف هر گونه دیده می شود در ایالات متحده از مارتین لوتر کینگ Jrs سال 1968 ترور شد.

با پیاده روی برای عدالت نژادی, مهبل کشش فراتر از ما و در سراسر جهان Sharpton گفت Floyds مرگ نخواهد بود بیهوده.

“آن زمان برای ما به ایستادن در ژرژ نام و گویند زانو خود را خاموش گردن ما گفت:” 65 ساله باپتیست وزیر.

“شما تغییر, جهان, جورج,” او گفت:. “رفتن به ادامه جنگ جورج.”

“رفتن به رفتن نگه دارید تا زمانی که ما تغییر کل سیستم از عدالت است.”

اعضای Floyds خانواده در میان چند صد نفر حضور در شمال مرکزی دانشگاه خدمات.

مینیاپولیس رئیس پلیس Medaria Arradondo کاهش یافته و به یک زانو به عنوان نعش کش تحمل Floyds باقی مانده است وارد برای این سرویس.

لازم و عقب افتاده

شب زنده داری برای فلوید نیز در نیویورک برگزار شد و با حضور هزاران نفر از مردم از جمله Floyds برادر ترنس.

“سیاه و سفید و سکوت است و خشونت” یک علامت به عنوان خوانده شده. “امریکا نه شرم آور دوباره” جزئیات دیگر.

بازداشت شدند و گزارش شده در منهتن پس از 8:00 pm حکومت نظامی منتقل می شود.

شمال ایالت در بوفالو دو افسر پلیس متوقف شد و بدون پرداخت پس از یک ویدیو را به آنها نشان داد هل دادن بیش از یک سالمند می گوید که سقوط کرد و دچار ضربه به سر است.

گزارش تعلیق در توییتر, شهرستان, شهردار بایرون براون گفت که او و کمیسر پلیس بودند “عمیقا ناراحت” با تصویری.

زودتر پلیس در بیانیه ای گفت: این مرد که به نظر می رسد ناخودآگاه و خون به شدت از یک گوش “افتاد و سقوط کرد.”

“این حادثه به طور کامل غیر قابل توجیه و کاملا شرم آور” فرماندار نیویورک اندرو کومو توییتی.

“افسران پلیس باید اجرا – سوء استفاده – قانون.”

یک جمهوری خواه سناتور لیزا Murkowski از آلاسکا را شکست صفوف حزب و در ضمن نشان داد او “مبارزه” با این که آیا برای حمایت از رئیس جمهور دونالد Trumps مجدد انتخابات است.

Murkowski گفت: حرکت باعث شده سخنان از نمایندگان سابق وزیر دفاع جیمز Mattis که یک روز زودتر تحویل گاز گرفتن ارزیابی از رئيس جمهور که “تلاش می کند به تقسیم.”

“من فکر کردم کلی Mattiss عبارت بودند درست و صادقانه و لازم است و سر رسیده” Murkowski به خبرنگاران گفت:.

نظرات خود را علامت عمده با مغلوب ساختن پیشی جستن در اردوگاه جمهوریخواهان که تا حد زیادی با هم برگزار می شود از طریق بحران های مختلف از جمله استیضاح و زمان تهدید به استفاده از نیروی نظامی علیه تظاهرات.

رک و پوست کنده جنایی

در حالی که محکوم Floyds مرگ مغلوب ساختن پیشی جستن اتخاذ موضع سختی نسبت به معترضان گفت: آنها شامل بسیاری از “مردم بد” و با دعوت از فرمانداران به “تسلط بر خیابان.”

حقوق مدنی در آمریکا گروه ثبت یک مورد در روز شنبه تحت پیگرد مغلوب ساختن پیشی جستن نیروهای امنیتی اخراج فلفل توپ و بمب های دود به آسمان صلح آمیز تظاهرکنندگان در برابر کاخ سفید قبل از رئیس جمهور راه می رفت به یک کلیسا برای یک عکس op در اوایل این هفته.

پایین پرواز هلیکوپترها نیز استفاده می شود در یک آشکار نشان می دهد از نیروی فوق معترضان در واشنگتن دی سی و سه شنبه شب ،

مغلوب ساختن پیشی جستن در توئیتر خود نوشت: “مشکل این است که بسیار با استعداد کم پرواز خلبانان که مایل به صرفه جویی در شهر ما مشکل است های انجام غارتگران جنایتکاران و آنارشیست ها که مایل به از بین بردن آن (و کشور ما)!”

ناظران سیاسی متهم توییتر سانسور پس از آن پست تصویری ادای احترام به فلوید, به روایت یک سخنرانی تهمت داد در این قتل برداشته شد و پس از کپی رایت شکایت.

فراگیر

دموکراتیک Congressman John Lewis که راهپیمایی با مارتین لوتر کینگ جونیور برای مبارزه با تبعیض نژادی تکرار Sharptons امیدوارم که Floyds مرگ می تواند در هموار کردن راه برای “بزرگتر تغییر دهید.”

80 سال حقوق مدنی و نماد گفت: “فردا صبح” که در جریان تظاهرات احساس “بسیار گسترده تر و فراگیر.” او همچنین محکوم Trumps تهدید به استفاده از نیروی نظامی علیه تظاهرکنندگان.

برخی از تظاهرات خدشه دار شد شورش و غارت در اوایل روز شده است اما عمدتا مسالمت آمیز پس از آن.

سه نفر از چهار مینیاپولیس افسران پلیس که دستگیر فلوید به اتهام عبور از یک لایحه تقلبی ساخته شده خود را برای اولین بار حضور در دادگاه به صورت اتهام کمک و معاونت در جرم او قتل است.

وثیقه تعیین شد در $1 میلیون دلار در هر.

چهارم پلیس چوین با اتهام قتل درجه دوم و به نظر می رسد قبل از قضاوت در هفته گذشته است.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>