هند و استرالیا تقویت دفاع, روابط چین تنش برچسبها

مجازی اجلاس سران برگزار شد حاضر به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس محدود مسافرت های بین المللی. — AFP/پراکاش سینگ

دهلی نو: هند و استرالیا تقویت دفاع روابط سهشنبه از جمله آب بندی یک پیمان برای تقویت نظامی و تدارکات و پشتیبانی و همکاری های دریایی به عنوان هر دو کشور تجربه افزایش تنش ها با ابرقدرت منطقه ای چین است.

در مجازی برگزار شد اجلاس آنلاین به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس محدود بین المللی سفر رهبران دو کشور امضا متقابل تدارکات پشتیبانی از تنظیم به عنوان آنها را مورد ستایش قرار داد ارتقاء خود همکاری استراتژیک.

“هند متعهد به بیشتر تشدید جامع روابط با استرالیا” نخست وزیر هند نارندرا مودی گفت: در سخنان افتتاحیه.

“این مهم است که نه تنها برای هر دو ملت است بلکه مورد نیاز برای هند و اقیانوس آرام و همچنین برای جهان است.”

خود استرالیا اسکات موریسون اضافه شده است که “در یک زمان مثل این, ما می خواهیم برای مقابله بسیار با دوستان و شرکای قابل اعتماد”.

خارجی و دفاع وزرای خواهد شد در حال حاضر با حداقل يکبار به بحث در مورد مسائل استراتژیک این دو کشور گفت: در یک بیانیه مشترک.

نامه های دیگر در آموزش و پرورش, معدن و دفاع علم و فناوری نیز امضا در این نشست که در محل پس از دو زودتر برنامه ریزی بازدیدکننده داشته است توسط موریسون به هند به تعویق افتاد به دلیل استرالیا bushfires و همه گیر.

کانبرا شده است در مواجهه با پکن پس از چینی خشم بیش استرالیا فشار برای بررسی ریشه های کروناویروس.

تحریم هایش در هفته های اخیر بین هند و چین بیش از 3500 کیلومتر (2,200 مایل) مرز است که هرگز به درستی مشخص با هر دو طرف گفته اند نقل مکان کرد و در صدها نفر از نیروهای اضافی.

یک مقام ارشد هندی, وزارت خارجه آمریکا به خبرنگاران گفت: در یک کنفرانس رسانه های بعد شنبه که “هیچ بحث و گفتگو در چین” در نشست.

اما تحلیلگران گفت: پکن افزايش ابراز وجود در منطقه و همچنین در حال انجام متحده-چین تنش بود با هل دادن هند و استرالیا هم نزدیک به کاهش برخی از این خطر است.

“انتظار نداشتم این دو اشاره می ‘C’, کلمه, چین, اما آن را بسیار در پشت ذهن خود را” مطالعات آسیایی Adjunct Professor Purnendra جین از دانشگاه آدلاید گفت: AFP.

“هر دو نخست وزیر بسیار آگاه است که این زمان آشفته و به مقابله با این زمان ما نیاز به انجام کاری با هم. این است که در مورد کوروناویروس و تجارت آزاد, اما این نیز بسیار مورد برخورد با چین است.”


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>