Jay-Z آشنایی با جت خصوصی به Ahmaud Arbery وکلا به دادگاه

ساخت یک اثر است. Jay-Z آمد از طریق در راه عمده برای تیم حقوقی به نمایندگی از Ahmaud Arbery یک غیر مسلح سیاه مردی که به ضرب گلوله کشته شد در حالی که آهسته دویدن در گرجستان در اوایل این سال است.

“دادگاه در نیوبرانزویک گرجستان بود ، هیچ پرواز را به ما وجود دارد شب گذشته” Blerim Elmaziیکی از وکیل را برای Arbery نوشت طریق Instagram در چهار شنبه, ژوئن 4. “@leemerrittesq و من صرف ساعت تلاش برای پیدا کردن پرواز و یا اتومبیل. در 1 هستم ما شروع به از دست دادن امید تا ما یک تماس از Jay Z مردم در Roc Nation که اجاره یک پرواز برای ما برای حضور در این جلسه با خانواده Ahmaud Arbery. خدا را شکر برای حمایت خود را.”

وکیل و شریک زندگی خود را, S. Lee مریتایستاده بود کنار یک هواپیما خصوصی برگزاری پیراهن قرمز با “حقوقی ناظر” در مقابل. مریت مشترک یک تعداد انگشت شماری از دیگر عکس های خود را به پرواز اجاره تشکر رپر 50 برای ساخت این امکان را برای تیم خود “ایستاده با [خود] مشتری و صالح معترضان برای عدالت است.”

در اوایل این ماه “Empire State of Mind” رپ با استفاده از پلت فرم خود را به تماس برای تغییر پس از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس. “بعد از ما بسیار جدی مکالمه با تشکر از شما به فرماندار Walz برای انجام آنچه حق و دعوت به دادستان کل کیت الیسون به بیش از جورج فلوید مورد” گرمی برنده نوشت طریق Instagram مدت کوتاهی پس از صحبت با مقامات منتخب در مینه سوتا به اجرای عدالت برای قربانیان خشونت پلیس. “این فقط یک گام اول است. من بیشتر مصمم به مبارزه برای عدالت بیش از هر مبارزه من می شود ستمگران ممکن است داشته باشد.”

در حالی که افسر درک چوین شد متهم با غیر عمدی و قتل درجه دوم و سه باقی مانده MPD افسران بعدها به اتهام کمک و معاونت در جرم در Floyd مرگ — مشاهیر و فعالان در سراسر کشور آماده نیست را به مبارزه.

“من غالب بر هر سیاستمدار و دادستان و مسئول در کشور به شجاعت به انجام آنچه درست است” Jay-Z گفت: پس از تماس تلفنی خود با فرماندار. “باید شجاعت به نگاه ما به عنوان انسان, پدران, برادران و خواهران و مادران در درد و نگاهی به خودتان است.”

Jay-Z Lends Private Jet to Ahmaud Arberys Lawyers Before Hearing 2
لی مریت یک وکیل به نمایندگی از خانواده Ahmaud Arbery شمار می اید برای یک عکس از یک نقاشی دیواری در شباهت Arbery نقاشی توسط هنرمند تئو Ponchaveli در دالاس. تونی Gutierrez/AP/شاتر

به عنوان رپر در ادامه به صحبت می کنند تا به نمایندگی از جامعه خود, همسرش, Beyoncéهمچنین تشویق کسانی که در اعتراض به نگه داشتن روحیه خود را بالا.

“جهان گرد هم آمدند تا برای جورج فلوید” او نوشت: در قلبی Instagram پست در روز پنج شنبه. “ما می دانیم که وجود دارد یک راه طولانی پیش رو است. اجازه دهید باقی می ماند تراز وسط قرار دارد و تمرکز ما تماس بگیرید برای املاک عدالت است.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>