Kanye West ایجاد صندوق کالج جورج فلوید دختر

Kanye West پرداخت آن را به جلو با اهدای پول به انواع سازمان های خیریه مرتبط با مرگ و میر ناشی از جورج فلوید Ahmaud Arbery و Breonna تیلور در میان سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است.

این Yeezy, طراح 42 نشان داد از طریق یک نماینده در چهار شنبه, ژوئن 4, که او به اهدا 2 میلیون دلار به سازمان های مرتبط فلوید Arbery و تیلور به عنوان اعتراض به خشونت های پلیس و نژاد پرستی همچنان در سراسر جهان انواع مختلفی گزارش شده است.

Kanye West Creates College Fund George Floyd Daughter
Kanye West. استفان Lovekin/شاتر

با توجه به خروجی غرب نیز راه اندازی یک صندوق فلوید 6-year-old daughter Gianna برای کمک به پوشش شهریه. او علاوه بر متعهد به پوشش هزینه های قانونی برای دو خانواده.

غرب را کمک به مبارزه با نژادپرستی در ایالات متحده کشش به زادگاه خود را از شیکاگو نیز که در آن هرزه می گوید نوازنده را به بازگشت به سیاه و سفید متعلق به کسب و کار و کمک به آنها را از نظر مالی.

“من آن را دوست دارم” خواننده شده است نسبتا آرام پس از مرگ فلوید در مارس 25, در حالی که دیگر اعضای خانواده اش از جمله همسر کیم کارداشیانگرفته اند به رسانه های اجتماعی برای ابراز خشم و انزجار بیش از این حادثه.

پس از آنکه اعلام کرد از طریق او Instagram داستان در روز پنج شنبه که شرکت های Skims و KKW زیبایی و عطر خواهد “بود اهدا سراسر سازمان ها متمرکز بر روی ساخت تغییر و مبارزه نژادی و بی عدالتی است.”

او از او خواست كه به “پیوستن به ما در اقدام برای ایجاد تغییر پایدار” اشاره کرد که “تنوع برابری و شمول در هسته” از کسب و کار.

“تیم من و من ایستاده در همبستگی با کسانی که صدای خود را شنیده و در مبارزه با سیستمیک نژادپرستی” Kardashian, 39, اضافه شده.

Kanye West Creates College Fund George Floyd Daughter
Stephen Jackson دارای جورج فلوید دختر Gianna فلوید و در کنار Gianna مادر Roxi واشنگتن به عنوان آنها ظاهر می شود در یک کنفرانس خبری در مورد فلوید مرگ در حالی که تحت بازداشت در تاریخ 2 ژوئن 2020 در مینیاپولیس, مینه سوتا, CRAIG LASSIG/سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

این Keeping Up With the Kardashians ستاره قبلا صحبت کردن در مورد مرگ فلوید در یک Instagram ارسال در روز شنبه, مارس 30.

“مانند بسیاری از شما عصبانی هستم. من بیشتر از عصبانی است. من خشم من و منزجر هستم. من خسته از این دل شکستگی من احساس می کنم با دیدن مادران و پدران و خواهران و برادران و کودکان رنج می برند چرا که عزیزان خود به قتل رسید و یا قفل شده است و دور ناحق بودن سیاه و سفید,” او نوشت.

کارداشیان ادامه داد: “حتی اگر من هرگز می دانم که درد و رنج آنها را تحمل کرده اند و یا آنچه در آن احساس می کند مانند سعی کنید برای زنده ماندن در یک جهان گرفتار نژادپرستی نظاممند من می دانم که من می توانید با استفاده از صدای خود برای کمک به تقویت کسانی است که صدای خفه شده اند و برای بیش از حد طولانی است.”

برای اطلاعات بیشتر Blacklivesmatter.com.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>