کوین هارت Ludacris حضور جورج فلوید یادبود

جورج فلوید یاد شده طی یک مراسم یادبود در روز پنج شنبه, ژوئن 4.

گردهمایی برگزار شد در مینیاپولیس, مینه سوتا در Frank J. Lindquist پناهگاه در شمال مرکزی دانشگاه. کشیش جری مک آفی خواندن کتاب مقدس کتاب مقدس در حالی که نماز به رهبری دکتر اسکات هاگنرئیس جمهور از شمال مرکزی دانشگاه. در ضمن خواننده Liwana پورتر انجام شده “گریس شگفت انگیز” قبل از جمعیت است.

هاگن همچنین اعلام کرد در شمال مرکزی دانشگاه جورج فلوید Memorial Scholarship Fund که اهدا خواهد شد مشتاق به رهبران سیاه و سفید.

George Floyd Remembered in Minneapolis Memorial Service After His Death
جورج فلوید. دفاتر بن CRUMP قانون

Kevin Hart, Ludacris, تیفانی Haddish, T. I., Martin Luther King III, Tyrese, مینه سوتا, سناتور ctq, Rev. Al Sharpton, جسی جکسون و استاد P. بودند در میان کسانی که در جلسه حضور داشتند.

Hoke County Sheriff هوبرت Peterkin تایید شده در شنبه, ژوئن 2 که فلوید مفتخر خواهد بود در یکی دیگر از خدمات برگزار شد در کیپ ترس کنفرانس B ستاد در Raeford, North Carolina در شنبه 6 ژوئن. مراسم آغاز خواهد شد با یک مشاهده از ساعت 11 صبح تا 1 بعد از ظهر و پس از خصوصی خدمات برای خانواده تنها با شروع در 3 p. m. تمام شرکت کنندگان خواسته شد تا به پوشیدن ماسک و خودداری از اعتراض.

“به عنوان کلانتر Hoke County, من, درخواست از طرف فلوید خانواده برای کسانی که قصد حضور در این مشاهده به احترام به حساسیت خانواده را از غم و اندوه” Peterkin نوشت طریق Facebook. “یادبود در مورد زندگی است که آقای جورج فلوید زندگی می کردند و این زمان به آغوش خانواده با ابراز عشق و محبت.”

Kevin Hart Attends George Floyd Memorial Service After His Death
کوین هارت می پیوندد مهمان در شمال مرکزی دانشگاه برای یادبود جورج فلوید در مینیاپولیس در 4 ژوئن سال 2020 است. خولیو کورتز/AP/شاتر

یک سوم خدمات آغاز خواهد شد در هوستون, تگزاس, در دوشنبه 8 ژوئن در چشمه ستایش کلیسا. رادیو فردا وابسته WRAL گزارش داد که یک چهارم و نهایی یادبود رخ خواهد داد و در محل نامعلومی روز بعد.

فلوید درگذشت, on May 25, مینیاپولیس, افسر پلیس , Derek چوین فشرده زانو خود را به گردن خود برای نزدیک به نه ساعت. او علت مرگ تایید شد به “خفگی از فشار پایدار” با توجه به کالبد شکافی.

چوین, 44, بود اخراج, توسط, مینیاپولیس, اداره پلیس. او همچنان در زندان به قتل درجه دوم و درجه دوم طرح اتهامات.

مادر فلوید 6 سال دختر قدیمی, سکس عمومی خطاب مرگ او در یک صبح بخیر امریکا مصاحبه ای که قبل از پخش پنج شنبه مراسم یادبود. “من می خواهم عدالت برای او چون او خوب بود” Roxie واشنگتن روز چهارشنبه گفت: ژوئن 3. “مهم نیست چه کسی فکر می کند او خوب بود. و این اثبات است که او یک مرد خوب است.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de