Kourtney Kardashian آرزوها برای تدریس بچه های خود را چه به این معنی که امتیاز سفید’

Kourtney Kardashian آرزوها برای تدریس بچه های خود را چه به این معنی که امتیاز سفید’. عکس: Instagram

Kourtney Kardashian اخیرا قول داد برای اطمینان از آینده ای مرفه از طریق فرزندان او در اخیر پست های رسانه های اجتماعی. این مادر جوان ادعا می کند که البته این گفتگو ممکن است سخت برای به اجرا درآوردن او تصمیم گرفته است برای باز و صادقانه گفتگو در مورد مسابقه و برابری مهم نیست که چقدر ناراحت کننده او ممکن است احساس.

در تازه ترین Instagram, پست, Kourtney آغاز شد و با بیان “به عنوان یک مادر است و یک غریزه طبیعی برای محافظت از فرزندان من از هر چیزی که ممکن است آنها را احساس غمگین و یا نا امن. درد و رنج تحمیل شده توسط نژادپرستی است نه یک چیزی از گذشته و من لخت مسئولیت به صحبت با بچه ها صادقانه و اغلب در مورد آن حتی زمانی که حقیقت ناراحت کننده است.”

“من باید مطمئن شوید که آنها را در درک آنچه در آن به معنی سفید امتیاز و به زمان برای یادگیری و بحث در مورد تاریخ سیاه, فراتر از فقط یک کوتاه ماه از سال است.”

در پاسخ به مرگ جورج فلوید, Kourtney ادعا کرد که او با هدف تشویق مادران دیگر برای پیوستن به من در استفاده از این به عنوان یک یادگیری درس برای فرزندان ما به ما اجازه می دهد تا کودکان به احساس می کنید به اندازه کافی راحت برای صحبت با ما در مورد هر چیزی.”

“اجازه مکالمه بدون قضاوت و یادگیری از فرزندان ما بیش از حد. ما نمی دانیم که آن همه است. فرزندان من گاهی اوقات سوال بپرسید که من نمی دانم پاسخ به, بنابراین ما کشف آنها را با هم.”

در طول این دوره از پست خود واقعیت تلویزیون ستاره اذعان کرد که او نیاز به “آموزش خودم و حتی بیشتر, طوری که من می تواند یک مادر بهتر و بهتر خاله به من برادرزاده و خواهرزاده بهتر و یک فرد بهتر است.”

مشاهده این پست در Instagram

به عنوان بنیانگذار @پوش, من فکر می کنم این مهم است برای ایجاد یک تعهد است که طول می کشد فراتر از امروز. ما متعهد به ادامه گفتگو زمانی که نژاد پرستی و بی عدالتی بس یک روند موضوع است. ما تعهد به انجام کار مورد نیاز نیست فقط در این لحظه اما در آینده برای حفظ خودمان تحصیل کرده به باز نگه داشتن درها را به صورت امن و صادقانه گفت و گو, حتی اگر آن را ناراحت کننده است. و ما تعهد برای به اشتراک گذاشتن این اطلاعات با شما جامعه ما است. ما متعهد به برجسته سیاه و اقلیت متعلق به کسب و کار و محصولات خود را و داستان خود را به عنوان به خوبی به عنوان ساخت یک تلاش آگاهانه برای اطمینان از تیم ما از همکاران و مطالب و تصاویر همیشه منعکس کننده تنوع جامعه ما است. شده نیز خواهد شد کمک های مالی به NAACP و وثیقه پروژه دو سازمان که متعهد به ایجاد یک برابر و فقط جامعه برای مردان و زنان و کودکان. خدا ما را برکت دهد و خدا به ما کمک کند.

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط Kourtney Kardashian (@kourtneykardash) در


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>