Lashify موسس می خواهد به سرمایه گذاری $100,000 در سیاه و سفید متعلق به زیبایی با نام تجاری


Lashify Founder Is Looking to Invest in a Black-Owned Beauty Brand
حسن نیت ارائه میدهد از Lashify

علامت های تجاری شده اند تعهد به بخشی از زندگی مهم جنبش در میان جورج فلوید تظاهرات. اما یک نام تجاری خاص است و نه فقط حرف زده اما پیاده روی پیاده روی.

بنیانگذار لوکس مژه پسوند نام تجاری Lashify, صحرا Lotti اعلام کرد در پنج شنبه, 4 ژوئن, که او به دنبال سرمایه گذاری $100,000 در سیاه و سفید متعلق به زیبایی با نام تجاری.

“زمانی که من شروع به این شرکت من نمی نیاز به پول به عنوان آنجا که من نیاز به هوشمند سرمایه است.’ بنابراین این چیزی است که من قصد دارم به انجام: من به کسی که در جامعه به $100,000, و ما در حال رفتن به ساخت یک نام تجاری با هم” Lotti در بیانیه ای گفت. “من می خواهم چیزی در بازگشت است. من سرمایه گذاری در تجاری آینده و آنچه شما یاد بگیرند که از من و شما آن عبور کند. که همه از من بپرسید.”

او اشاره می کند که او را در درجه اول به دنبال مو مارک محصول دیدن اتاق بیشتر برای نوآوری در آن فضا است. “اما اگر آن را مرتبط زیبایی و واقعا خوب من باز است.”

این نام تجاری را ندارد به کاملا جدید است اما می تواند در روند رو به رشد است. “و اگر شما به سادگی باید یک ایده ما می تواند نشانه یک NDA و رفتن از وجود دارد.”

اشخاص علاقه مند باید ارسال مقاله به [email protected] و نام خود را زیستی و یک لینک به کسب و کار خود را اگر آن را در حال حاضر وجود دارد.

این می آید دو روز پس از اجاره باند فرودگاه اعلام کرد که این تخصیص از 1 میلیون دلار برای حمایت از سیاه و طراحان از طریق آن شرکت است.

“این بسیار برای ما مهم است که بخش قابل توجهی از ما $1M می رود نسبت به راه اندازی مارک های مد از طراحان که تا به حال سرمایه گذاری برای راه اندازی خود را به” با نام تجاری اظهار داشت: در یک Instagram پست در روز سه شنبه, ژوئن 2. “ما می دانیم که جامعه خسته از طولانی نژادپرستی و خشونت است. ما همچنین اذعان به ماهیت دوره ای از جامعه با توجه به لحظه از چنین بی عدالتی بنابراین ما نذر به اقدامات سیستماتیک به عنوان یک کسب و کار است که فراتر از این زمان لحظه در زمان. این فقط شروع است و ما مشتاقانه منتظر به اشتراک گذاشتن جزئیات بیشتر در برنامه های دیگر به زودی. کار ما تازه آغاز شده است.⁣”

دریافت Tressed با ما پادکست. زیر گوش!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>