طرح دعوی در دادگاه با هدف نگه داشتن لبخند ‘antifa’ به سرزنش برای صدمات

1 / 2

امریکا تظاهرات Antifa طرح دعوی در دادگاه

در این 29 ژوئن 2019, عکس اندی, Ngo, یک محافظه کار نویسنده این است که دیده می شود پس از اینکه مورد حمله یک گروه از جناح چپ در تظاهراتی در پرتلند سنگ. سازمان های غیردولتی به طرح دعوی علیه ادعا عناصر مبهم و دور در سمت چپ متمایل به گروه های شبه نظامی جمعی شناخته شده به عنوان antifa در چهار شنبه, ژوئن 4 سال 2020 است. سازمان های غیر دولتی کشیده شده است با توجه به antifa برای سال و می گوید: او مورد هدف قرار گرفت و دچار آسیب های مغزی هنگامی که او در حمله و در حالی که پوشش تظاهرات در پورتلند یک سال پیش. کت و شلوار به دنبال $900,000 خسارت ادعا حمله باتری و عمدی از پریشانی روحی و دستور محرومیت از بیشتر آزار و اذیت, متهم رز شهرستان Antifa از “الگوی racketeering را فعالیت” را در میان سایر دعاوی حقوقی. (دیو Killen/The gray industries از طریق AP)

ساکرامنتو, کالیفرنیا. (AP) — یک محافظه کار نویسنده از پورتلند اورگان واصل طرح دعوی در دادگاه در روز شنبه در برابر ادعا عناصر مبهم دور-سمت چپ گروه های شبه نظامی جمعی شناخته شده به عنوان antifa, روز پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مقصر این گروه برای تحریک به خشونت در تظاهرات پلیس به کشتار مردم سیاه و سفید.

کت و شلوار واصل شد به نمایندگی از اندی Ngo که شناخته شده است به شدت پوشش و تصویری-ضبط شدند.

“من امیدوار هستم که این نشانه یک نقطه عطف است که شبه نظامیان متعلق به یک جنایتکار جنبش دیگر نمی تواند بستگی به گمنامی … به دور با جنایات خود گفت:” سازمان های غیر دولتی که قبلا بود نویسنده با انتشار آنلاین Quillette و در حال حاضر با پست هزاره.

سازمان های غیر دولتی کشیده شده است با توجه به antifa در سال و گفت: او مورد هدف قرار گرفت و دچار آسیب های مغزی هنگامی که او در حمله و در حالی که پوشش تظاهرات در پورتلند یک سال پیش. تصویری از حمله به طور گسترده ای به صورت آنلاین مشاهده و منجر به تماس های ملی برای تحقیقات به عنوان به خوبی به عنوان یک پس از آن تجمع رهبری افتخار پسران جناح راست سازمان که تعیین شده است نفرت گروه توسط مرکز قانون فقر جنوب.

Antifa — کوتاه برای “ضد فاشیست”— یک اصطلاح جمعی برای چپ گروه های شبه نظامی که در مقابله یا مقاومت در برابر نئو نازی ها و سفید supremacists در تظاهرات.

که باعث می شود آن را مشکل تر است اما غیر ممکن نیست, به دنبال طرح دعوی در دادگاه گفت: مستقر در کالیفرنیا وکیل Harmeet Dhillon یک جمهوری خواه حزب رسمی است که شکایت در سازمان های مردم نهاد نمایندگی.

Dhillon گفت: زمان antifa طرح دعوی در دادگاه بود تصادفی به تظاهرات اخیر بیش از مرگ جورج فلوید که تلاش برای نفس کشیدن به گردن او دوخته بود توسط یک سفید مینیاپولیس افسر پلیس زانو. او گفت که او منتظر ماه به شکایت در بیهوده امیدواریم که مقامات را علیه سازمان های مردم نهاد و حمله است.

سخنگویان پورتلند پلیس و دولت و دادستان فدرال پاسخ نمی دهند به درخواست ها برای اظهار نظر در مورد تحقیقات خود را و یا انتقاد از سازمان های غیر دولتی و Dhillon که آنها موفق به عمل می کنند.

در حالی که کت و شلوار “به خصوص به موقع” با توجه به تظاهرات اخیر و توجه antifa, Dhillon گفت که او تا به نمایندگی از روزنامه نگاران از همه راه راه در گذشته است.

“آنچه مهم است این است که روزنامه نگار خاص دیدگاه, اما واقعیت این است که فعالیت های خود را … محافظت شده و خشونت هرگز قابل قبول به عنوان نقطه مقابل به کسانی که متمم اول قانون اساسی فعالیت” او گفت:.

سازمان های مردم نهاد و دعوی نام یکی از چند گروه به عموم سهامداران خود را افزایش شهرستان Antifa, همراه با پنج نام متهمان و ناشناخته دیگر به اتهام حمله. رز شهرستان Antifa نیست پاسخ دادن به تلفن و ایمیل درخواست برای نظر.

وکیل مدافع لایحه Portanova سابق دولت فدرال و دادستان که با وابسته نیست و این مورد و یا طرح دعوی در دادگاه گفت: ممکن است به شکایت حتی ظاهرا گروه ناشناس با استناد به تلاش در برابر جرم و جنایت سازمان یافته و Ku Klux Klan, در میان بسیاری دیگر.

“شما می توانید به دنبال دنباله رو به عقب و پیدا کردن مردم در ویدئوها و شما می توانید ردیابی اینترنت مکاتبات است که به ترویج است که فعالیت” Portanova گفت. “کسانی که مسیرهای پیاده روی و سرب به افراد و کسانی که افراد را می توان به درگیر در یک توطئه یا نه antifa خود را می تواند یافت می شود و مسئول است.”

یکی از متهمان به نام پانچ Ngo در شکم در مارس 1, 2019, تظاهرات, کت و شلوار خود را می گوید و دیگری انداخت ناشناخته مایع در سازمان های مردم نهاد و سر خود را در سالن ورزش های محلی در مارس 7, 2019. آن را می گوید او حمله دو بار در طول یک ماه ژوئن 29, 2019, اعتراض یک بار زمانی که او مورد ضرب و شتم اراذل و اوباش از جمله دو نام متهمان و دوباره زمانی که یکی دیگر از نام متهم فرو برد و او را با یک “میلک شیک” که پلیس گفت: ممکن است شامل سریع خشک شدن سیمان.

کت و شلوار شامل عکس ها و ویدئو هنوز-عکس از چند تا از این حملات است.

آن را به دنبال $900,000 خسارت ادعا حمله باتری و عمدی از پریشانی روحی و دستور محرومیت از بیشتر آزار و اذیت. این متهم رز شهرستان Antifa از یک “الگوی racketeering را فعالیت” را در میان دیگر ادعا می کند.

گذشته از صدمات فیزیکی کت و شلوار می گوید antifa در تلاش است برای ارعاب سازمان غیردولتی با انتشار نگهداری از او و خانواده اش. حداقل شش نفر با پوشیدن ماسک به تصویر می کشد Ngo صورت آمد به خانه اش گذشته هالووین, زنگ, زنگ و تلاش دستگیره آن را می گوید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>