Lea Michele شد ‘Self-وسواس’ اما نه تعصب همکار سابق می گوید

طرف دیگر از داستان است. Lea Michele‘s همکار سابق است که صحبت کردن در مورد اتهامات بدرفتاری تسلیم در برابر Glee آلوم.

“هر چند او به طور کامل خود وسواس به سوی هر کس او را نمی تبعیض” یک منبع که مشغول به کار با میشل, 33, می گوید ما هفتگی به طور انحصاری است. “مهم نیست که اگر شما جوان یا پیر و سیاه یا سفید — آن را فقط به نوع جهان او است.”

با توجه به خودی بازیگر پنهان نیست احساسات خود را در مورد کسانی که در اطراف او. “چیزهایی که هستند دیده می شود از طریق یک لنز می آید و آن را از یک محافظ جایی که بدیهی است که او شده است در گارد. او آتشین و او بیشتر از یک مهاجم شخصیت که در آن بسیاری از مردم که بازی ضعیف و یا آسیب پذیر و یا درخواست برای همدردی و لی نمی کند که” این منبع مدعی. “شما می دانید که در آن شما ایستاده — برای بیشتر قسمت ها — با او.”

Lea Michele self obsessed but not a racist
Lea Michele چلسی لورن/شاتر

این منبع ادعا می کند که میشل رفتار ناشی از جایگاه خود را در صنعت و نوع نقش او به تصویر کشیده است. “در تلویزیون استخدام آنها واقعا قوی شخصیت زیرا آنها ایجاد درام” همکار سابق او می گوید. “شما انتظار نداریم که آنها را به نمایشی کردن مجموعه و در زندگی خود. که کاملا یک سوئیچ به نوبه خود خاموش است.”

این Scream Queens آلوم آمد زیر آتش اوایل این هفته زمانی که همکار Glee آلوم Samantha Marie وره او را متهم ساخت محیط کار “یک جهنم زندگی است.” دیگر costars chimed در از سراسر میشل پروژه به تایید این 28 ساله همیلتون آلوم این اتهامات در حالی که برخی در دفاع از شهردار آلوم.

Amber Riley, برای یک متوقف کوتاه ادعا میشل اقدامات با انگیزه های نژادی و تعصب. “من قصد ندارم بگویم که Lea Michele نژادپرست است. این چیزی است که من می گویم:” این بازیگر 34 توضیح داد: در طول چهار شنبه, ژوئن 3, Instagram ویدئو زندگی می کنند. “که در این فرض به دلیل آنچه که در حال حاضر در جهان و آن اتفاق افتاد نسبت به یک فرد سیاه و سفید. من قصد ندارم بگویم که او نژادپرست است.”

در اوایل روز چهارشنبه همان زمان بعدی کریسمس ستاره خطاب به اتهامات برای اولین بار. “در حالی که من به یاد داشته باشید همیشه ساخت خاص از این بیانیه و من هرگز قضاوت دیگران خود را در پس زمینه و یا رنگ پوست خود را که واقعا نقطه. آنچه مهم است این است که من به وضوح در عمل در راه است که صدمه دیده, دیگر, مردم,” او نوشت: در Instagram. “این که آیا آن موقعیت ممتاز و چشم انداز است که باعث شد من به عنوان حساس و یا نامناسب در زمان و یا اینکه آیا آن را فقط به من نارسی و من فقط بی ارزش بودن دشوار است من عذر خواهی برای رفتار من و برای هر درد که من ایجاد می شود.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de