بیش از 1000 coronavirus مرگ و میر ثبت شده در آمریکا در 24 ساعت گذشته


واشنگتن: آمریکا ثبت 1,021 جدید کروناویروس مرگ و میر در 24 ساعت, با توجه به, دانشگاه جانز هاپکینز, ردیاب پنج شنبه در 8:30pm (0030 GMT جمعه).

این به ارمغان می آورد تعداد کل مرگ و میر در کشور به 108,120 با بیش از 1.87 میلیون تایید موارد COVID-19 بالتیمور مستقر در دانشگاه گفت.

در مورد 485,000 مردم بهبود از ویروس.

آمریکا تا کنون در این کشور بدترین ضربه گیر هر دو در مجموع تعداد موارد و مرگ و میر.

اما نسبت به جمعیت آن چندین کشور اروپایی-از جمله فرانسه و ایتالیا و اسپانیا — بسیار بالاتر از نرخ مرگ و میر سرانه از ایالات متحده است.

اما این ویروس است که پیش بینی می شود در مورد 127,000 مرگ و میر در ایالات متحده در ماه ژوئن 27, به گفته محققان در دانشگاه ماساچوست که در ترکیب نه اپیدمیولوژیک مدل به تولید نهایی تلفات.

حتی اگر همه گیر نشان داده است نشانه ای از کاهش در این کشور پس از آن به اوج خود رسید و در اواسط ماه آوریل بهداشت حرفه ای نگران هستند که مداوم در سراسر کشور تظاهرات علیه خشونت پلیس و نژادپرستی باعث خواهد شد یک تجدید حیات در هفته های آینده.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>