نیویورک پلیس ضرب و شتم معترضان برای جرم بودن وجود دارد


WBFO تصویر

تظاهرات در نیویورک در زمان تاریکی به نوبه خود در اواخر روز پنجشنبه به عنوان گرافیک تصویری پدید آمده از یک مرد مسن که زدم به زمین توسط پلیس در بوفالو و معترضان در شهر نیویورک مواجه شد با swarms از افسران پلیس با استفاده از سنگین دست تاکتیک برای به اجرا درآوردن یک ایالت 8 بعد از ظهر حکومت نظامی.

این حادثه تکان دهنده در بوفالو را نیاگارا مربع رخ داده در خارج از شهر که در آن تصویری ارسال شده توسط رسانه های محلی نشان می دهد این مرد نزدیک شدن به پلیس به عنوان آنها در تلاش برای پاک کردن مربع تنها به خشونت راندند. او سپس به عقب می افتد و انتقاد سر خود را به زمین سمت چپ ظاهر ناخودآگاه به عنوان معترضان شنیده می شود فریاد “او خونریزی از گوش خود را.”

بوفالو پلیس بعد از انتشار بیانیه ای اعلام کرد بازداشت چهار نفر که یک پنجم فرد دستگیر شده بود طی یک زد و خورد با معترضان دیگر.

پلیس ادعا کرد در این بیانیه “در آن زد و خورد مربوط به معترضان یک نفر مجروح شد که او افتاد & کاهش یافت.”

بوفالو کمیسر پلیس بایرون Lockwood در ابتدا گفت: روزانه وحش مقامات “به دنبال به” تنه زدن حادثه هر چند او گفت که او تا به حال دیده نشده ، لحظاتی بعد او دستور داد فوری تعلیق از دو افسر درگیر است. شهردار بایرون قهوه ای با صدور بیانیه ای گفت که او “عمیقا ناراحت” با فیلم “دو بوفالو افسران پلیس را زدم یک 75 ساله” ترک او را در ثبات اما بیماری جدی است. او گفت: ماموران درگیر شده بود در حال حاضر معلق شده است و بدون پرداخت.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو نیز سریع به محکوم کردن این حادثه که او به نام “کاملا غیر قابل توجیه و کاملا شرم آور.” ساعت زودتر کومو تا به حال از تخت انکار کرد که افسران پلیس در شهر نیویورک بودند به جرم استفاده از نیروی بیش از حد آن خواستار “آتش زا شعارهای” را به نشان می دهد در غیر این صورت با وجود متعدد ویدئوها گرفتن دست سنگین تاکتیک.

حتی به عنوان کومو را محکوم کرد بوفالو خشونت اواخر روز شنبه, گروه های زیادی از پلیس در برانکس و بروکلین دستگیر شدند در تصویری اجرای مقررات منع رفت و آمد با زور و با استفاده از باتوم معترضان شده بود که نشان مسالمت آمیز است.

سرکوب پس از شهرستان رهبران در حال صرف مقدار از روز دفاع از NYPD در برابر اتهامات از نیروی بیش از حد. پس از موجی از فیلم های ویروسی رفت نشان افسران پلیس ظاهرا با استفاده از تاکتیک های وحشیانه علیه معترضان در اوایل این هفته در یک مثال رانندگی را به یک جمعیت در یکی دیگر از قابل توجه معترضان با باتوم حتی به عنوان آنها راه می رفت دور—هر دو شهردار, بیل د Blasio و NYPD کمیسر درموت شیا در روز پنج شنبه ستایش افسران پلیس برای خود “خویشتن داری” در جریان ناآرامی ها. شیا التماس کرد برای پایان دادن به خشونت علیه پلیس و قول داد به “برگزاری افسران پلیس پاسخگو” برای نیروی بیش از حد گفت: برخی که “احتمالا” در صورت تعلیق.

سیمون Ostrovsky به صورت روزانه وحش

معترضان گفت: روزانه وحش آن را “توهم” برای کومو به ادعای پلیس شده اند با استفاده از نیروی بیش از حد در تظاهرات اخیر.

“من فکر می کنم آن را توهم من فکر می کنم آن را عمدی جهل و من فکر می کنم آن را خطرناک” Derek اینگرام گفت: روزانه وحش. “سیاه بدن شده اند تخطئه تا زمانی که من فکر می کنم اظهارات خواهم که با چه خشونت پلیس هستند و آن را حتی بیشتر خطرناک است. این ترسناک است.”

“خشونت پلیس است بنابراین در فرهنگ ما ریشه دوانده یک بیانیه شبیه است که نمی خواهید برای انجام هر چیزی. آن را اساسی re-آموزش پلیس است. و من فکر نمی کنم صرفا یک بیانیه است که رفتن به تغییر دهید, که,” او گفت:.

دیگر از معترضان گفت: NYPD شد در پاسخ به اعتراضات علیه خشونت پلیس با پلیس بیشتر خشونت.

“من نمی دانم چه کومو در حال مشاهده شده است اما من دیده ام افسران پلیس آنها را آشفته و آنها با استفاده از همان نوع از زور کردم که ما در اینجا در وهله اول” Richard Edwards گفت.

“ما از کمیسیون در گذشته و بیش از آنچه آنها می گویند در یک پلت فرم و چه اتفاقی می افتد در واقع دو چیز متفاوت هستند,” او گفت:.

پلیس بودند نه فقط تهاجمی با معترضان—credentialed اعضای رسانه ها نیز هدف قرار دادند.

بروکلین کاغذ خبرنگار بن ورد بود که گزارش از اعتراض در ویلیامزبرگ که زشت هنگامی که پلیس معترضان در توییتی که پلیس به او گفت “من نمی مراقبت از رفتن به خانه” هنگامی که او برگزار شد تا او NYPD مطبوعات اعتبار. رسانه های ضروری در نظر گرفته شده کارگران و معاف از مقررات منع رفت و آمد.

ورد به گفته یک افسر ارشد را تهدید به فشار عبور اگر او را ترک نمی کند.

NYPD سخنگوی گروهبان Mary Frances o’donnell گفت: روزانه وحش در اواخر روز پنجشنبه که گروه را “نگاه به” ورد حساب ارائه شده اما هیچ چیز بیشتر.

ورد گفت: هیولایی روزانه او شده است پوشش تظاهرات تمام هفته اما این اولین بار است که او تا به حال اجرا با پلیس است. “واضح بود که نه تنها آنها در تلاش برای روشن شدن خیابان آنها در تلاش بودند برای روشن شدن دوربین از خیابان” او گفت:.

که حادثه فقط آخرین در یک سری از دشمن و زشت برخورد اعضای رسانه ها مواجه شده اند با NYPD در این دوره از گزارش خود پس از تظاهرات لگد کردن. یک HuffPo خبرنگار دستگیر شد و بعد از آن منتشر شد در حالی که پوشش تظاهرات روز شنبه در حالی که در روز سه شنبه یک تیم از آسوشیتد پرس بودند مورد آزار و اذیت و تهدید توسط پلیس.

با وجود شعلهور شدن خشونت در نیویورک تظاهرات در شهرهای دیگر در زمان آرامش تن در روز ششم.

در واشنگتن دی سی یک تعیین جمعیت از معترضان با تجمع در مقابل ساختمان کاخ سفید است. سنگین نظامی و اجرای قانون حضور که به تعریف تظاهرات در پایتخت کشور شد بر روی صفحه نمایش به عنوان وسایل نقلیه نظامی سرنشین دار توسط گارد ملی پرسنل hemmed در جمعیت و مستقر شدند در گوشه و اطراف مرکز شهر واشنگتن است.

با وجود آن اطراف تظاهرکنندگان توصیف مثبت و نشاط بخشی—نمی شوم— پرنیان به روز رسیدگی است.

“این عشق است” گفت: Mikey دی, 33 سال پیر مردی که دختر خود را به تظاهرات. “این یک علامت در تاریخ است.”

“واضح است که آن را به ساخت یک تفاوت گفت:” مرد قوی هیکل, ویلسون, 32 سال, سی, ساکن منطقه بود که عبور از بطری های آب است. اما او گفت که او و دیگران را در حفظ و نشان دادن تا در هر روز است. “وجود دارد هیچ پایانی در چشم—آن را مانند تاج.”

به عنوان یک جمعیت جمع آوری شده در مراحل یادبود لینکلن های آخرالزمانی رعد و برق ابرها نقل مکان کرد و در یک کلیپ سریع حدود 8 p. m. هنگامی که شدید باران و رعد و برق ضربه اکثر معترضان پراکنده اما مشخص خدمه باقی مانده خارج از کاخ سفید تا باران گذشت پوشیدن ponchos و خیره به پلیس هدر بره.

جو 42 ساله می گوید از نیویورک با پوشیدن خیس پیراهن سفید با واژه “صلح” بر روی آن نوشته شده بود گرفتن یک استراحت از فریاد شعارهای در گوشه ای.

“آن را می خواهم طوفان به توقف ما,” او گفت:.

در ادامه مطلب روزانه وحش.

یک نکته? ارسال آن به The Daily Beast در اینجا

ما داستان بالا در صندوق پستی خود را هر روز. ثبت نام در حال حاضر!

روزانه وحش عضویت: جانور داخل می رود عمیق تر در این داستان که برای شما مهم. بیشتر بدانید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>