اوباما جورج فلوید تظاهرات و آنچه که برای پلیس اصلاحات نژادی پیشرفت

واشنگتن — در اولین تمدید سخنان در ناآرامی های مدنی که roiled ملت پس از کشتار غیر مسلح و غیر نظامی جورج فلوید توسط افسران پلیس در مینیاپولیس رئیس جمهور اوباما صدا با احتیاط خوش بینانه توجه داشته باشید چهار شنبه, ستایش تظاهرات که جمع آوری کرده اند از بلوار غروب آفتاب به خیابان پنسیلوانیا و یادآوری سیاستگذاران و مقامات منتخب که خود دولت ارائه شده یک طرح برای پلیس اصلاحات.

در یک شهر مجازی سالن اوباما گفت که در این لحظه دشوار در این کشور سابقه بود “فرصت باور نکردنی برای مردم بیدار می شود” به اثرات نژادی و بی عدالتی است. فلوید سیاه بود در حالی که افسر پلیس به اتهام قتل او سفید است. آخرین مرگ یک غیر مسلح آفریقایی-آمریکایی به دنبال چندین موارد دیگر از نژادی و خشونت در سراسر کشور.

بدون پرداختن به نمونه هایی از غارت مشخص شده است که برخی از این تظاهرات این کشور را اولین رئیس جمهور سیاه پوست و شیکاگو فعال جامعه را تشویق سازنده نافرمانی مدنی. “به ارمغان می آورد در مورد تغییر واقعی ما هر دو باید برای برجسته کردن یک مشکل و مردم را در قدرت ناراحت کننده” اوباما گفت: “اما ما همچنین برای ترجمه که به راه حل های عملی و قوانین است که می تواند اجرا شود.”

گفتگو آنلاین با عنوان “غم و اندوه و عمل” بود که توسط اوباما, بنیاد رئيس جمهور سابق بشردوستانه پایه و اساس است. این بخشی از یک ابتکار عمل اوباما آغاز شده در حالی که در کاخ سفید به نام برادر من حافظ بود که در نظر گرفته شده به آدرس مداوم مسائل مربوط به مردان جوان از رنگ. دیگر سخنرانان شامل اریک هولدر اوباما در اولین دادستان کل و اولین آفریقایی-آمریکایی به نگه داشتن آن موقعیت است.

صحبت های دیجیتال از طریق لینک از آنچه در ظاهر به یک اتاق در منزل شخصی اوباما صدا هر دو دردناک و تشویق تصاویر است که تحت پوشش خبری در روزهای اخیر. او هرگز ذکر جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن نام و ارائه هر چیزی که می تواند به عنوان یک انتقاد از جانشین او. اما خود را دلسوز اندازه گیری تن بود یک تضاد کامل با مغلوب ساختن پیشی جستن مبارز توییتهایی و هشدار در مورد استفاده از نیروی نظامی.

باراک اوباما. (برادر من حافظ/زوم)

اوباما با تخفیف مقایسه بین این ناآرامی ها بیش از فلوید را کشته و سال 1968 زمانی که تظاهرات به دنبال ترور کشیش مارتین لوتر کینگ جونیور با این استدلال که یک بخش بسیار گسترده تر از جامعه مشغول بود در نافرمانی اجتماعی امروز است.

“بخشی از آنچه که مرا بسیار امیدوار است این واقعیت است که بسیاری از افراد جوان شده اند گالوانیزه و فعال و با انگیزه و بسیج کنیم.

رئيس جمهور سابق که قرار بود یک قانون اساسی محقق در دانشگاه شیکاگو قبل از ورود به سیاست گفت که او به طور مشابه تشویق اعضای اجرای قانون که به گوش و یا حتی طرفه با معترضان.

اوباما ستایش “مردمی در اجرای قانون که سهم اهداف reimagining پلیس” به اندازه گیری بیشتر در استفاده از زور. “من می دانم که شما فقط به عنوان به خشم در مورد فجایع در هفته های اخیر به عنوان بسیاری از معترضان,” او اضافه شده است.

اوباما اشاره کرد که زمانی که او رئیس جمهور دولت او تا به حال empaneled نیروی کار پلیس اصلاحات. که نیروی کار انتشار یک گزارش در اصلاحات پیشنهادی برای ملت 18,000 ادارات پلیس. در میان توصیه های آن بود که سازمان های اجرای قانون باید “در آغوش نگهبان — به جای یک جنگجو — طرز فکر برای ایجاد اعتماد و مشروعیت هر دو در داخل سازمان و با مردم است.”

این گزارش همچنین خواستار ادارات پلیس به خانه ماموران در جوامع آنها پلیس و پرورش “مثبت nonenforcement تعامل با پلیس” به طوری که اعضای جامعه نمی بینیم افسران پلیس به عنوان یک صرفا تنبیهی نیروی.

“شما یک بخش حیاتی از گفتگو” اوباما گفت: مأموران اجرای قانون.

در یک نقطه او به طور مستقیم خطاب به جوان مردم رنگ: “من می خواهم شما بدانید که شما ماده” او به آنها گفت.

_____

ادامه مطلب:

  • اخبار یاهو/نظرسنجی: بیشتر آمریکایی ها می گویند نژاد یک عامل عمده در جورج فلوید مرگ, اما نظرات تظاهرات در حال تقسیم

  • در پی فلوید کشتن سیاه زندگی برای ما مهم بیش از حد پلیس در سراسر کشور گفت:

  • مورخ ریک Perlstein می گوید که خشونت می تواند صدمه دیده مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر

  • مغلوب ساختن پیشی جستن در مقابل توییتر: ساخت حس از واقعیت-بررسی مبارزه

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>