دانش آموزان پاکستانی پیوستن به سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات در انگلستان

مردم حمل ‘سیاهی زندگی از ماده” پلاکارد در اعتراض به تبعیض نژادی و جورج فلوید مرگ است. — عکس توسط نویسنده

لندن: دانش آموزان پاکستانی در انگلستان در روز پنج شنبه شرکت کننده در ضد نژادپرستی تظاهرات علیه کشتار آفریقایی آمریکایی جورج فلوید بود که به قتل رسیده توسط, مینیاپولیس, افسران پلیس چند روز پیش.

سیاه و سفید زندگی می کند توجه به اعتراضات نیز گسترش یافته و به انگلستان و لندن معروف میدان ترافالگار و وست نقاط دیده می شود تظاهرات و همیشه از این موضوع از خشونت پلیس به فنر.

هزاران نفر از انگلیسی ها از جمله پاکستان دانش آموزان امروز به تماس برای برابری نژادی و برابری طلب در سیستم.

صحبت کردن به اخبار, Ameer Hamza ملک بین المللی دانشجویی افسر در شهر دانشگاه لندن گفت: “پل اعتراضات تبدیل شده بود ضروری است. نه تنها آنها بالا بردن صدای مردم سیاه و سفید بلکه متلاشیکننده ریاکاری دولت نسبت به آن اقلیت های قومی و آن اعتقاد به اصول دموکراسی است.

“به عنوان یک نماینده از دانشجویان بین المللی و تنوع ایستاده ام با همه کسانی که اعتراض و امیدواریم که عاملان برگزار می شود مسئول است.”

این اتحادیه دانشجویی در دانشگاه شهر از جمله دانشگاه شهر پاکستان جامعه باید با صدور یک بیانیه مشترک در حمایت از این جنبش است.

در این بیانیه آمده است: “شهر دانشگاه لندن اتحادیه دانشجویان می ایستد در همبستگی با موضوع زندگی جنبش و باور نکردنی از فعالان که در حال حاضر در حال اعتراض در سراسر جهان در مبارزه علیه خشونت پلیس نژادی نابرابری و نژادپرستی.

مردم حمل ‘سیاهی زندگی از ماده” پلاکارد در اعتراض به تبعیض نژادی و جورج فلوید مرگ است. — عکس توسط نویسنده

“ما شاهد یک فوق العاده در واکنش به قتل و brutalisation از مردم در سراسر جهان و کشته شدن اخیر جورج فلوید توسط, مینیاپولیس, نیروی پلیس در مینیاپولیس, مینه سوتا به نام هزاران نفر از مردم از تمام جنبه های زندگی بر روی خیابان ها به ورزش خود را به آزادی به مقاومت و اعتراض. خشونت پلیس و دولت تحریم خشونت را کتک جوامع ما برای بیش از حد طولانی” به آن اضافه شده است.

“این بسیار مأیوس کننده و غم انگیز را ببینید که چگونه مردم از رنگ منوط به نژادی و ظلم و ستم و خود را در معرض خطر اساسی حقوق بشر نقض فقط برای بیان خود را به عنوان آنها چه کسانی هستند, ابراهیم Nayyar, شهرستان, دانش آموز گفت.

“من به شدت پایه برای تمام اقلیت های مظلوم بودن و من همه را تشویق به صدای باورهای خود را بر روی یک پلت فرم و ایستاده همراه با او ،

دانش آموزان در مدرسه از آفریقا و آسیا مطالعات (SOAS) نیز مطرح شده صدای خود را در برابر نابرابری نژادی و خشونت پلیس.

یک SOAS, دانشجو, صمد رحیم گفت: “هرگز در تاریخ بشر است خاموشی است چیزی خوب است. خاموشی شنبه روند بالا, سیاه زندگی مهم است. و چه خاموشی سهشنبه انجام دهید ؟ پر کردن پروفایل خود را با سیاه کردن تصاویر در حالی که سرکوب واقعی اطلاعات در مورد اعتراضات و جنبش است.”

“من قطعا حمایت شود و احساس می کنید که اقلیت های قومی شده اند و موضوع را به پلیس خشونت بیش از حد طولانی. ما نیاز به تغییر است.”

مردم حمل ‘سیاهی زندگی از ماده” پلاکارد در اعتراض به تبعیض نژادی و جورج فلوید مرگ است. — عکس توسط نویسنده

صحبت به شرط ناشناس ماندن دیگری آموز پاکستانی در بریتانیا گفت که او نقش اصلی را در سازماندهی تظاهرات.

“من [ساخته] پاکستانی سرخپوستان و Bengalis برای پیوستن به دست خود در این اعتراض. این زمان برای همه اقلیت های قومی به ایستادگی خود را به برادران و به دنیا بگویید که ما نمی خواهد قبول نابرابر درمان است.”


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>