پنتاگون اطلاعات کارکنان افزایش نگرانی ها در مورد حمایت از نظارت داخلی اعتراض

واشنگتن — دولت به طور فزاینده نظامی پاسخ به سراسر کشور تظاهرات کرده که به موجب نگرانی در میان کارمندان پنتاگون آژانس اطلاعاتی که از ترس آنها ممکن است مجبور به کمک به انجام نظارت بر آمریکایی های شرکت کننده در تظاهرات منابع بگویید اخبار یاهو.

مه 25 کشتن جورج فلوید یک آفریقایی-آمریکایی در مینیاپولیس بازداشت پلیس تنظیم کردن یک سری از سراسر کشور تظاهرات از جمله در واشنگتن در پاسخ مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ارسال کرده است طیف گسترده ای از اجرای قانون و پرسنل نظامی به این کشور برای کمک به نیروهای پلیس به تظاهرات.

استفاده از پرسنل نظامی دارای سوالاتی در مورد نفس بیش از حد از جمله در حال حاضر در آژانس اطلاعاتی وزارت دفاع. در طول یک هفته طبقه بندی نشده مجازی تاون هال در روز چهارشنبه به میزبانی قطر مدیر سرهنگ ژنرال رابرت اشلی, آژانس, کارکنان سوال که آیا آنها می تواند قرار داده شده در یک وظیفه نیروی reassigned دقیق به یکی دیگر از آژانس و یا در غیر این صورت دستور به پشتیبانی اطلاعاتی داخلی تلاش برای بررسی معترضان با توجه به دو منبع آشنا با این موضوع.

به گفته یکی از این منابع که در جریان آنچه اتفاق افتاده در طول تاون هال یک DIA کارمند فرستاده شده نوشته شده است سوال پرسیدن: “ما گفته شده است که قطر در حال راه اندازی یک نیروی کار در ‘ناآرامی در کشور ما است. این درست است ؟ آیا قانونی داده شده اطلاعات نظارت? چه گزینه های وجود دارد خواهد بود برای کارمندان و کسانی که از نظر اخلاقی مخالف چنین تلاش کند؟”

مدیر اشلی, با توجه به این که منبع پاسخ داد که “ماموریت اصلی ما این است که اطلاعاتی خارجی.”

او رفت اما برای مثال دخالت خارجی در انتخابات ریاست جمهوری 2016 است که او تبدیل به یک تمرکز عمده در سراسر ایالات متحده هوش جامعه است. “در نظر گرفتن انتخابات فضا نداریم داخلی موقعیت اما باید تلاش اختصاص داده شده برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد در سراسر جهان,” او گفت:. “وجود دارد یک DOD جنبه اما تمرکز ما روی خارجی nexus.”

اشلی گفت: کارکنان دفتر مشاوره عمومی تا به حال بررسی این موضوع به اطمینان حاصل شود که قطر در انطباق با قانون است.

تظاهرکنندگان و پلیس در صورت خاموش در روز چهارشنبه در واشنگتن, d. C. (یاسین Ozturk/Anadolu Agency طریق گتی ایماژ)

“اگر شما تا به حال به خودتان پیدا کنید در یک موقعیت است که شما را ناراحت می کند من خود را پوشش بالا,” او اضافه شده است.

که جواب این نیست ارام کردن برخی از قطر کارکنان که نگران بودند اشلی پاسخ به آدرس نیست که آیا کار خود و یا آژانس منابع ممکن است معطوف به حمایت اطلاعاتی داخلی تلاش و یا اینکه وظیفه نیروی است که در واقع در حال مونتاژ است. “این بسیار ترسناک است” گفت: اولین منبع.

آن را بلافاصله روشن نیست که ممکن است در نظر گرفته اند با داشتن قطر کار کارمندان در نظارت بر ناآرامی های داخلی و یا تحت چه اقتدار از آنجا که شده است وجود دارد هیچ مدرکی وجود ندارد که کسانی که در تظاهرات و یا در فعالیت های جنایی که صورت گرفته است در میان تظاهرات — هر گونه لینک به گروه های خارجی است.

اما منبع دوم گفت که کارکنان ممکن است خواسته شود برای حمایت از “ماموریت مورد نیاز” برای اجرای قانون است. “تقریبا کل نیروی کار است که در برابر آن به دلیل آن است که ماموریت خود” منبع دوم که مورد سوال قانونی بودن آن گفت: اخبار یاهو.

James M. Kudla یک قطر گفت آژانس نمی شود نقش مهمی در امور داخلی. “ماموریت آژانس اطلاعاتی وزارت دفاع است که به ارائه اطلاعاتی خارجی در ارتش برای جلوگیری و پیروزی در جنگ” او نوشت: در بیانیه ای به اخبار یاهو. “هر گونه ادعا می کند که قطر گرفته شده داخلی در ماموریت هستند نادرست است.

“DIA تعیین نشده است و هر نیروی کار مربوط به زمان وضعیت داخلی” او ادامه داد.

Kudla را تایید می کنند که قطر راه اندازی “داخلی هماهنگی گروه برای پاسخ به افزایش و مناسب به درخواست وزارت اطلاعات است.”

اما جنجال و هیاهو در قطر بیش از آن داخلی هماهنگی گروه بیشتر می تواند التهاب و تنش در درون پنتاگون بیش از بخش های مناسب نقش پلیس در این تظاهرات که فنر در سراسر کشور در پاسخ به Floyd مرگ است.

داگ حکیم که در خدمت به عنوان معاون مدیر DIA از سال 2014 تا 2016 گفت که داشتن سازمان های درگیر داخلی کار اشتباه خواهد بود. “یک ماموریت مانند یک ادعا برای قطر خواهد بود بسیار نامناسب حتی اگر DOD وکلای توسعه دقت موقعیت است که چنين اقدامی قانونی بود” او در بیانیه ای گفت به اخبار یاهو.

حتی اگر قطر می تواند به پیدا کردن یک راه برای تعریف چنین کاری به لحاظ فنی حقوقی “این امر مستقیما سقوط به رده از آنچه شما می توانید انجام دهید ممکن است متفاوت از آنچه شما باید انجام دهید” او ادامه داد. “من مطمئن هستم [DIA مدیر] باب اشلی می خواهد به نگه داشتن خود را در آژانس با تمرکز بر تهدید خارجی و نه در نا آرامی های مدنی در آمریکا است”

پنتاگون دخالت در پاسخ به ناآرامی های مدنی شده است از یک میله رعد و برق اختلاف به خصوص پس از وزیر دفاع علامت Esper و رئیس ستاد مشترک ارتش علامت Milley هر دو همراه رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در یک پیاده روی کوتاه دوشنبه شب به سنت جان اسقفی کلیسای تاریخی نمازخانه در سراسر از کاخ سفید و تخریب در طول شب گذشته تظاهرات. دادستان کل ویلیام بار مجاز اجرای قانون برای روشن شدن مسالمت آمیز اعتراض جمعیت در پارک لافایت در مقابل کلیسا پیش از سی شهردار موریل Bowser 7 p. m. مقررات منع رفت و آمد بدون هشدار. مقامات مستقر گاز اشک آور “فلفل توپ” و nonlethal پرتابه در برابر معترضان به طوری که رئیس جمهور می تواند تصویر خود را گرفته برگزاری مقدس در مقابل کلیسا.

رئیس جمهور تهمت خارج از سنت جان اسقفی کلیسا در سراسر پارک لافایت از کاخ سفید در روز دوشنبه. (پاتریک Semansky/AP)

منتقدان به نام برای استعفا از Esper و Milley که محروم دانستن در مورد جزئیات این کلیسا بازدید از قبل.

توسط شنبه شب حتی کم حرف سابق وزیر دفاع جیم Mattis ثبت اعتراض خود را در برابر رئیس جمهور تحت چه کسی او قبلا خدمت کرده است. “ما باید رد هر گونه تفکر در شهرهای ما به عنوان یک ‘battlespace که ما یونیفورم نظامی بر نام به ‘تسلط,'” Mattis نوشت: در بیانیه ایمیل به خبرنگاران گفت.

معلوم نیست چه نقش مناسب برای قطر یک سازمان اطلاعاتی خارجی می تواند در ردیابی داخلی معترضان. پنتاگون به مدت طولانی به حال نقش مهمی را در عملیات ضد تروریستی در خارج از کشور. در روزهای اخیر مغلوب ساختن پیشی جستن است و در مقایسه با معترضان به تروریست ها جارو کردن اجرای قانون سازمان های اطلاعاتی و پنتاگون در تلاش خود را برای مختل کردن تظاهرکنندگان’ فعالیت است.

روز یکشنبه او ادعا کرد که تظاهرات خشونت آمیز در ارتباط بودند به یک آمورف جناح چپ جنبش به نام antifa کوتاه برای “ضد فاشیست” و گفت که تعیین این گروه یک سازمان تروریستی است و در اختیارات قانونی برای انجام این کار به صورت غیر خارجی ،

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. (معاونت/خبرگزاری گتی ایماژ)

“این تروریست هستند” گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن در طی یک کنفرانس خصوصی تماس با یک گروه از فرمانداران در روز دوشنبه. “و آنها به دنبال انجام کارهای بد به کشور ما است.”

در حالی که کارشناسان مبارزه با تروریسم گفت: اخبار یاهو که مغلوب ساختن پیشی جستن به احتمال زیاد نمی کند باید یک ساز و کار قانونی به طور رسمی اعلام داخلی سازمان رسمی گروه تروریستی دولت فدرال در پاسخ به این اعتراضات بوده است به شدت متمرکز بر شدت surveilling و ردیابی مجرمین بالقوه و ردیابی شبکه های خود را.

“در حال حاضر هیچ قانون فدرال است که شامل مقررات برای طراحی داخلی گروه به عنوان سازمان های تروریستی بنابراین رئیس جمهور گفت: آن را به سادگی نمی توان آن را پس گفت:” نیک راسموسن مدیر سابق مرکز ملی مبارزه با تروریسم که در حال حاضر یک مدیر ارشد در موسسه مک کین.

“اما من گمان می کنم در حال حاضر وجود ندارد کمبود FBI زمان و توجه اختصاص داده شده به افرادی که سقوط در داخل antifa, مشخصات,” او ادامه داد: “به خصوص اگر آنها می تواند مورد بررسی قرار گرفته و به اتهام خشونت آمیز خود را در اعتراض به فعالیت است.”

تظاهرکنندگان روز چهارشنبه در واشنگتن, d. C. (یاسین Ozturk/Anadolu Agency طریق گتی ایماژ)

در حالی که وجود دارد هر دو قانونی و اخلاقی به سوالات مطرح شده توسط رئیس جمهور تصمیم به تنها antifa یک حرکت است که می تواند “خرد کردن مشروع سخنرانی توسط برچسب زدن آن به عنوان “تروریسم مربوط به سخنرانی'” این سوالات سقوط کنون در خارج از آژانس اطلاعاتی وزارت دفاع را اجراء, راسموسن گفت: اخبار یاهو. “قطر خواهد بود ابدا که” او گفت:.

در ضمن با توجه به وضعیت داخلی گزارش به دست آمده توسط ملت magazine, the FBI دفتر درست واشنگتن به این نتیجه رسیدند که این “هیچ اطلاعاتی نشان می دهد Antifa مشارکت/حضور” اطراف خشونت و تخریب رخ داده است که در طول یکشنبه شب تظاهرات.

در توسعه های جدید در روز پنج شنبه بعد از ظهر Barr گفت که “جادوگران ” دم” از افراد و سازمان ها از جمله برخی از خارجی شده اند مسئول تحریک خشونت در میان تظاهرات. “ما همچنین شاهد خارجی بازیگران بازی همه طرف به او گفت:” بدون توضیح.

مستقر در پنتاگون در قطر است که در درجه اول مسئول جمع آوری اطلاعات نظامی. مانند CIA آن می تواند در عمل محدود به حوزه داخل کشور — از جمله با جذب سفر تجار آمریکایی به عنوان دارایی با هماهنگی FBI بالقوه ایالات متحده مبتنی بر ضد اهداف و یا ردیابی مرز عبور تروریست ها.

اما قطر فاقد اجرای قانون قدرت است و هیچ سابقه شناخته شده از surveilling یا ردیابی سیاسی داخلی شد.

Kudla به قطر گفت, “به عنوان یک وزارت دفاع مبارزه-حمایت سازمان است که با این نسخهها کار با بخش های دیگر وزارت دفاع و جامعه اطلاعاتی ما قابلیت تمرکز مستقیما بر روی تهدیدات خارجی به کشور است.”

با توجه به سابق مقامات اطلاعاتی برای قطر به توان داخل در آمریکایی پرسنل آن نیاز به دو مفصل را به یکی دیگر از آژانس و یا حمایت از یک جداگانه رهبری سازمان مانند FBI.

“سازمان های اطلاعاتی ممنوع از جاسوسی علیه شهروندان آمریکایی” نوشته اندرو Bakaj موسس شریک در شرکت حقوقی, قطب نما, رز حقوقی گروه در یک پیام به اخبار یاهو.

Bakaj یک افسر سابق سازمان سیا که به نمایندگی هنوز ناشناس سیا افشاگر اطلاعاتی که موجب استیضاح در برابر تهمت و گفت: مواردی وجود دارد “زمانی که اجرای قانون نیاز به کمک و یا حمایت از سازمان های اطلاعاتی از جمله به عنوان یک نیروی کار.”

“که می شود گفت دولت به دنبال به قطر — اطلاعات نظامی — انجام عملیات اطلاعاتی علیه شهروندان آمریکایی درگیر در تظاهرات است نوری یک مشکل بزرگ” او نوشت. صرف نظر از نیاز به بازداشت خشونت آمیز مجرم او ادامه داد: “تبدیل اطلاعات نظامی علیه شهروندان آمریکایی است و توهین به قانون اساسی است.”

Irvin McCullough امنیت ملی تحلیلگر موسس غیر انتفاعی دولت پاسخگویی پروژه گفت که هنگامی که کارکنان از جمله کسانی که در DIA “سوال قانونی بودن دولت تحریم اقدامات که یک تماس برای نظارت موثر در کنار این فعالیت ها است.”

“اگر خبرچین جلو آمده و با نگرانی های غیر قانونی و یا سوء استفاده از اختیارات آنها باید با آغوش باز استقبال و محافظت از تلافی” او نوشت: در یک ایمیل به یاهو اخبار.

جمیل N. جعفر سابق کاردانی مشاور رئیس جمهور جورج دبلیو بوش که همچنین به عنوان یک مشاور ارشد در حزب جمهوری خواه کارکنان از خانه هوش کمیته همچنین ابراز نگرانی در مورد نقش احتمالی نظامی سازمان اطلاعات در هر گونه نظارت داخلی است.

“نقش سازمان های اطلاعاتی وقتی که می آید به دنبال اطلاعاتی خارجی تهدیدات در داخل کشور است که با دقت محدود و تحت قوانین خاص و مقررات از جمله نظارت بر اطلاعات خارجی عمل می کنند و دلایل خوب رفتن [به] سوء استفاده از 1960s و 1970s مربوط به اعتراضات داخلی در میان چیزهای دیگر” نوشته جعفر در حال حاضر مدیر اجرایی امنیت ملی موسسه در دانشگاه جرج میسون را Antonin Scalia قانون مدرسه در یک ایمیل به یاهو اخبار.

“این تا حدودی مضحک است که رئیس جمهور توییتهایی که منجر به [در] آمریکایی ها کمتر امن در برابر تروریست ها و دیگر اطلاعاتی خارجی تهدید به این دلیل که پس از 9/11 نظارت مقامات تمام شده در سازمان دیده بان خود را در حال حاضر ممکن است به دنبال انجام این نوع نظارت او قبلا برافراشته در برابر” جعفر ادامه داد.

پیشین مقامات اطلاعاتی ابراز تعجب است که قطر کارکنان خواهد بود خواست به حمایت های داخلی و نظارت بر تلاش های. DIA “است که یک سازمان برای اجاره اطلاعاتی خارجی” گفت: یکی ارشد سابق اطلاعات رسمی. “نه جاسوسی همسایگان ما است.”

لری فایفر, مدیر جورج میسون دانشگاه Michael V. هیدن مرکز و ارشد سابق سازمان سیا و NSA رسمی گفت که او در بر داشت آن را تشویق حداقل که قطر کارکنان بودند ابراز نگرانی های خود را به آژانس رهبری است.

“من heartened و شگفت زده به شنیدن این که مردان و زنان از قطر شیء را به یک امکان” او گفت:. “آنها در خدمت مردم آمریکا و قانون اساسی و می دانم که بهتر از شکستن چنین افتخار جمع و جور و قانون است.”

_____

ادامه مطلب:

  • اخبار یاهو/نظرسنجی: بیشتر آمریکایی ها می گویند نژاد یک عامل عمده در جورج فلوید مرگ, اما نظرات تظاهرات در حال تقسیم

  • در پی فلوید کشتن سیاه زندگی برای ما مهم بیش از حد پلیس در سراسر کشور گفت:

  • مورخ ریک Perlstein می گوید که خشونت می تواند صدمه دیده مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر

  • مغلوب ساختن پیشی جستن در مقابل توییتر: ساخت حس از واقعیت-بررسی مبارزه

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>