لطفا از آوردن لوازم: چگونه ما تظاهرات هماهنگ آنلاین

تظاهرات از طریق بروکلین در 4 ژوئن. خیابان تظاهرات خشمگین در سراسر ایالات متحده اغلب در حال سازماندهی و هماهنگ آنلاین توسط افراد جوان است. — AFP

واشنگتن: Dinanda Pramesti 26 ساله ارتباطات کارگر کاهش یافته کیسه های مواد غذایی و تجهیزات برای معترضان در تظاهرات در واشنگتن این هفته غذای فوری تماس ساخته شده از طریق رسانه های اجتماعی ،

آن را یک مثال کوچک از نحوه خیابان تظاهرات خشمگین در سراسر ایالات متحده اغلب سازماندهی و هماهنگ آنلاین توسط افراد جوان است.

Pramesti ملاقات جمعی از فعالان جوان بر اطراف ما سرمایه از طریق توییتر به عنوان آنها بادی خشم خود را بیش از مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه پوست که در مینیاپولیس به عنوان یک افسر پلیس به زانو در گردن او.

فلوید از مرگ برانگیخته موج از سراسر کشور تظاهرات علیه خشونت پلیس با جمعیت تجمع در بیش از 140 شهر از جمله در خارج از کاخ سفید در واشنگتن است.

“آنها گفتند که لوازم مورد نیاز برای کمک به معترضان در زمین” او به خبرگزاری فرانسه گفت و توضیح داد که چگونه مواد غذایی و آب تحویل داده که در آن مورد نیاز در حرکت سریع تظاهرات.

با استفاده از نام “FreedomFightersDC” فعالان تبادل پیام های رمزگذاری شده با دیگر “Black Lives Matter” گروه هر روز برای هماهنگ کردن برنامه های قبل از آنها عبور فورا به هواداران است.

“رسانه های اجتماعی ساخته شده است که یک تفاوت بزرگ آن است که مانند کانال انقلابی عمل” سخنگوی این گروه به خبرگزاری فرانسه گفت اضافه کردن شعار خود را “بدون عدالت بدون صلح است.”

فقط در یک هفته FreedomFightersDC می گوید در آن رشد کرده است به 20 ، 000 مشترکین و افزایش ده ها هزار دلار برای کمک به معترضان که دستگیر شده اند.

آن را دریافت صدها نفر از پیام های خود به حساب های متعدد در هر روز از حامیان ارائه کمک از همه نوع و درخواست ها اعم از مواد غذایی و تنقلات به زانو و ماسک گاز.

آنلاین, در خیابان

گسترده تر پشتیبانی شبکه است که به وضوح در عمل در هنگام غروب در نزدیکی کاخ سفید که در آن چند هزار تظاهر کنندگان شجاع منع رفت و آمد در اعتراض به خشونت های پلیس و نژاد پرستی و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

داوطلبان حرکت را از طریق جمعیت ارائه حبوبات میله بطری آب و شیر برای شستشو کردن گاز اشک آور اسپری توسط پلیس.

فعالیت های آنلاین است که کلید تظاهرات — گاهی اوقات همراه با غارت و خرابکاری — که برانگیخته خاطرات جنبش حقوق مدنی دهه 1960.

شبکه های اجتماعی نقش محوری را به عنوان تلفن تصویری فیلم فلوید مرگ در اواخر ممکن است گسترش به سرعت در حال دامن زدن به مدت طولانی خشم بیش از سوء رفتار پلیس علیه مردم سیاه و سفید.

در نیویورک Instagram account @justiceforgeorgenyc پدید آمده به سرعت و درو 85,000 مردم است. آن را اعلام کرد همه اعتراض حوادث در طول روز همراه با, بار, سالن و حتی پیش بینی آب و هوا.

و آن دعوت کسانی که نمی توانند نشان دادن به شعار از پنجره خود را.

به طور مشابه, @whatswrongwithmollymargaret حساب یک حساب شخصی که تبدیل به یک خوراک برای اطلاعات شهر, مینیاپولیس, که در آن فلوید درگذشت و در جایی که تظاهرات شروع شد.

در لس آنجلس چندین حساب ارائه کمک های حقوقی به هر کسی که دستگیر یا زخمی توسط پلیس در جریان اعتراض.

سیاستمداران ورزشی, ستاره ها و افراد مشهور از بیانسه به LeBron James and Snoop Dogg نیز استفاده می شود خود را بزرگ آنلاین موارد زیر برای بیان حمایت خود را تقویت مالی و تصویب در اعتراض به اطلاعات است.

جوان دموکرات مجلس اسکندریه Ocasio-کورتز Instagram مشاوره در مورد چگونه به لباس و محافظت از خودتان در تظاهرات کراوات موی خود را ترک لنزهای تماسی خود را و جواهرات در خانه را به یک میان وعده شده است “دوست” بیش از 550 ، 000 بار.

و بسیاری از کاربران نیز با استفاده از سیستم عامل رسانه های اجتماعی برای به اشتراک گذاشتن کلیپ از رابطه جنسی خشن پلیس در واکنش به اعتراضات — برگرفته و حتی بیشتر خشم.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>