‘ریوردیل’ خالق عذر خواهی به ونسا مورگان امیدوار به ‘بهتر’

‘ریوردیل’ خالق عذر خواهی به ونسا مورگان امیدوار به ‘بهتر’. عکس: StyleCaster

ونسا مورگان قبلی ادعا می کنند در مورد اینکه کنار “به عنوان سمت و پا زدن های غیر سه بعدی شخصیت های سفید ما منجر می شود” در دست ریوردیل عکس های بزرگ به دست آورده بسیار مورد نیاز کشش و به نظر می رسد نویسنده برای Netflix بکشد نشان می دهد آمده است با عذرخواهی برای ستاره امیدوار کننده برای انجام بهتر.

مصرف خود را به رسانه های اجتماعی Roberto Aguirre-Sacasa صادر عذرخواهی نسبت به ونسا مورگان و وعده داده شده برای پیوستن به دست با ابتکار عمل و انجام بخشی خود را در حال حرکت رو به جلو است.

پست خود خوانده “ما از شنیدن ونسا. “ما عاشق ونسا. او راست. با عرض پوزش و ما همان را به شما وعده میدهد که ما به او. ما را بهتر به افتخار او و شخصیت او ایفا می کند. و همچنین به عنوان همه ما بازیگران و شخصیت های رنگ است.”

این نویسنده در ادامه گفت: “تغییر اتفاق می افتد و ادامه خواهد داد به اتفاق می افتد. ریوردیل را بزرگتر و نه کوچکتر. ریوردیل خواهد بود بخشی از این جنبش نه خارج از آن. همه ریوردیل نویسندگان یک کمک مالی به @BLMLA (Black Lives Matter لس آنجلس) اما ما می دانیم که در آن کار می کنند برای ما. در این نویسندگان ،

حتی ونسا شرکت ستاره لیلی Reinhart نمایش حمایت از او نسبت به ستاره های خود را صدای جیر جیر و نوشتن “ما شما را دوست دارم V. و پشتیبانی شما 10000%”


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>