راسل ویلسون به یاد می آورد اظهارات نژادپرستانه پس از 2014 Super Bowl برنده

هنوز هم زخم خورده. راسل ویلسون باز کرد تا در مورد تجربه نژادپرستی تنها چند روز پس از پیروزی در سوپر باول در سال 2014 با Seattle Seahawks.

31-در سال کارفرمایی صحبت صادقانه در مورد خود و برخوردهای شخصی با نژادپرستی نظاممند به عنوان فعالان در سراسر ایالات متحده همچنان به مبارزه برای عدالت برای جورج فلوید Breonna تیلور و بیشتر. در حالی که صحبت کردن با ESPN در یکشنبه, ژوئن 3, Wilson, به یاد می آورد که گفت: “این که برای شما” در حالی که ایستاده در خط در یک صبحانه رستوران در کالیفرنیا است.

“و من گفت:” چی ؟ ببخشید من?’ من فکر کردم که شوخی در” ورزشکار توضیح داد. “بازگشت من بود نوع تبدیل شده است. من فقط یک سوپر باول و هر چیز دیگری پس اگر کسی در حال صحبت کردن به من که راه شما فکر می کنم در مورد [مختلف] شرایط و مردم چگونه با شما صحبت کنم. در آن لحظه من واقعا رفت و برگشت به جوان بودن و قرار دادن دست من در جیب من است و تجربه. که یک لحظه سنگین برای من سمت راست وجود دارد. من مثل مرد این است که واقعا هنوز هم واقعی و من در سواحل غرب است. این است که واقعا واقعی در حال حاضر. که واقعا دردناک قلب من است.”

Russell Wilson Recalls Racist Remarks After 2014 Super Bowl Win
Russell Wilson Michael Buckner/انواع/شاتر

NFL بازیکن به خاطر آنچه پدرش به او گفت که به عنوان یک کودک و در واکنش به نظر ناخوشایند با آرامش به جای شلاق است. “من گفت:” ببخشید آقا اما من نمی قدردانی از شما به من صحبت که راه'” ویلسون اضافه شده است. “او فقط از نوع راه می رفت. اما در این نگاه اجمالی کمی حتی اگر آن را روشن نکنید به چیزی که اگر آن را انجام داد؟”

در حال رشد در ریچموند, ویرجینیا, Wilson اعتراف کرد که او تا به حال آموزش داده شده است از سن جوان چگونه خود را اداره کند در شرایطی با پلیس است. “در مورد یک چیز واقعی است در امریکا,” او گفت:. “شما به طور کامل درک — به خصوص در حال حاضر فقط تبدیل 31 و داشتن دو بچه و یک سوم در راه است — شما واقعا درک اهمیت آنچه که بدان معنی است. … من فکر می کنم وجود دارد بسیار وجود دارد که نیاز به تغییر دارد.”

Russell Wilson Recalls Racist Remarks After 2014 Super Bowl Win
راسل ویلسون حمل وینس لومباردی جایزه. جان Froschauer/AP/شاتر

ویلسون و Ciaraکه گره خورده گره در جولای سال 2017 اعلام کرد در ماه ژانویه که آنها در حال انتظار فرزند دوم خود را با هم. سه ماه بعد آنها تایید آنها با داشتن یک پسر. این خواننده 31 همچنین سهام دختر خوشکل 3 با ویلسون و پسر آینده جونیور 6 با رپر آینده.

برای اطلاعات بیشتر Blacklivesmatter.com.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>