دیدن Hilaria بالدوین, دختر, 6, توضیح, ‘تنوع’ پس از ‘مذاکرات کوچک’

یادگیری درس های زندگی. Hilaria بالدوین شده است عمدی در مورد صحبت کردن با او 6 ساله دختر کارمن در مورد نژاد پرستی در میان تظاهرات در حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است.

“ما شده اند با داشتن بسیاری از مذاکرات کوچک که به اعتقاد من سن مناسب” در زندگی به وضوح روش نویسنده 36 نوشت: در پنج شنبه, ژوئن 4, Instagram داستان. “جالب برای گوش دادن به چگونه یک کودک 6 ساله توضیح می دهد که تنوع. کارمن این است که مطمئن شوید که هیچ چیز و هیچ کس دقیقا همان است. هیچ کس تا به حال وجود داشته است که دقیقا مانند شما و هیچ کس تا کنون خواهد بود کاملا مثل شما دوباره.”

Hilaria Baldwin Daughter Carmen Explains Diversity After Small Talks Amid Protests
کارمن بالدوین و Hilaria بالدوین. مایکل سیمون/startraksphoto.com; Stephen Lovekin/شاتر

در این بحث با فرزند ارشد دختر زیر جورج فلوید را مارس 25 مرگ “مامان مغز” پادکست cohost اشاره کرد “بسیار ساده و در محل” کارمن را از آمد. “من در یادگیری و گوش دادن به ما در … اما این یکی از ما شروع می شود,” او نوشت.

تناسب اندام گورو که همچنین سهام رافائل, 4, لئوناردو, 3, و, رومئو, 2, با , Alec Baldwin, خواست او پیروان رسانه های اجتماعی به صحبت کردن با نوزادان خود را در مورد “همه چیز است.” بالدوین توضیح داد: “حتی اگر آنها را به [این کارها] در ابتدا ما باید شروع مکالمات آنها را به آماده شدن برای آنچه که آنها را به تجربه در جهان است. البته در یک راه مناسب.”

در فیلم, کارمن به او گفت مادر: “برخی از مردم همه چیز مشترک و برخی از افراد مانند آبی و برخی از افراد مانند فیروزه. همه آنها متفاوت است. برخی از قرمز گیلاس برخی از قرمز متفاوت هستند آنها دارچین. همه چیز متفاوت است. هیچ چیز همان است. حتی دوقلوهای همسان واقعا متفاوت هستند.”

زمانی که Hilaria خواسته دخترش که او چه فکر می کند زمانی که او می بیند کسی با رنگ های مختلف پوست از او Carmen پاسخ داد: “من می خواهم به دوستان خود. من می خواهم به همه دوستان.”

یوگا Vida co-creator پست آمد بیش از یک هفته پس از فلوید درگذشت هنگامی که افسر پلیس درک چوین فشرده یک زانو را به گردن خود برای نزدیک به نه ساعت. 46 سال از مرگ بود بعد از حکومت به عنوان “خفگی از فشار پایدار.”

پس از مینیاپولیس ساکن مرگ Hilaria نوشت طریق Instagram: “دختر من به من گفت:” مامی من فکر کردم بد فقط در فیلم وجود نداشت.’ من او را از طریق اشک و تا به حال به او بگویید که بد بچه ها بسیار واقعی — اما مامان و بابا و خیلی از قهرمانان در خارج وجود دارد در حال مبارزه برای خوب و که او می تواند به ما بپیوندید و بخشی از آن.”

برای اطلاعات بیشتر Blacklivesmatter.com.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>