سلنا گومز اجازه خواهد داد که رهبران سیاه و سفید را بیش از او Instagram

با استفاده از Instagram follower تعداد 178 میلیون نفر برای خوب است. سلنا گومز اعلام کرد که او به شما اجازه رهبران سیاه و سفید را بر او حساب را برای ریختن به نور در علل مهم در میان سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است.

“من شده اند در تلاش برای دانستن همه چیز درست می گویند برای بدست آوردن کلمه را در مورد این لحظه مهم در تاریخ” خواننده 27 میانه یک شنبه, ژوئن 4 پست. “پس از فکر کردن در مورد چگونه به بهترین استفاده از رسانه های اجتماعی من, من تصمیم گرفتم که همه ما نیاز به شنیدن بیشتر از صدای. در طی چند روز آینده من خواهد بود برجسته influentials [sic] رهبران و به آنها یک فرصت را به بیش Instagram طوری که آنها می توانید به طور مستقیم صحبت به همه ما است. همه ما تعهد خود را بهتر انجام دهد و ما می توانید شروع به گوش دادن با قلب باز و ذهن است.”

Selena Gomez Will Allow Black Leaders Take Over Her Instagram
سلنا گومز می رسد در 6th سالانه هالیوود زیبایی جوایز در فوریه 6, 2020 در لس آنجلس. ویلی Sanjuan/تالار گفتگو/AP/شاتر

گومز به همراه پیام با آثار هنری از Charly پالمر با عنوان “صحبت با اعتماد به نفس.”

کانال دیزنی آلوم قبلا به او نشان داد برای حمایت از سیاه و سفید زندگی می کند موضوع در روز شنبه, مارس 30. “من صرف 24 ساعت گذشته فقط در تلاش برای پردازش این همه” او توضیح داد که از طریق Instagram. “هر کسی چیزی می گوید می تواند به آنچه اتفاق افتاده است. اما ما می توانیم و باید همه مطمئن شوید که به اقدام است. بیش از حد بسیاری از سیاه و سفید زندگی خود گرفته اند و از ما برای بیش از حد طولانی است. آنها سزاوار بهتر است. سزاوار آنها شنیده شود. همه ما نیاز به انجام بهتر و نشستن در سکوت به این بی عدالتی همچنان ادامه دارد. #blacklivesmatter #justiceforgeorgefloyd #icantbreathe.”

مرگ جورج فلوید در 25 مه موجب عدالت اجتماعی جنبش در سراسر کشور است. افسر پلیس درک چوین دیده می شد فشار دادن زانو خود را به 46 ساله را گردن برای نزدیک به نه ساعت در یک ویدئو گرفته شده توسط یک تماشاچی. “من نمی توانم نفس بکشم” فلوید گفت: قبل از او در نهایت بی. چوین شده است اخراج از مینیاپولیس اداره پلیس و به اتهام سوم-قتل درجه و همچنین درجه دوم قتل نفس.

Kevin Hart, تیفانی Haddish, Ludacris and Tyrese Gibson در میان ستاره ها که با حضور یک بنای یادبود برای فلوید در روز پنج شنبه.

در ضمن گومز است که نه تنها مشهور به صحبت کردن در مورد علت, در حالی که دیگران به شرکت در تظاهرات و اهدا به سازمان کمک در جنبش است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>