نام شهری در ایتالیا میلر ‘نمی توانید صبر کنید برای ایجاد’ لوکاس Zwirner شوهرش

زنگ عروسی! Sienna Miller مشتاقانه پیش بینی عروسی خود را به نامزد لوکاس Zwirner.

بازیگر, 38, “نمی توانید صبر کنید به” ویرایشگر, 29, شوهرش او را, یک منبع نشان می دهد در شماره جدید ما هفتگی. در واقع زن و شوهر در حال حاضر برنامه ریزی خود را nuptials و “منتظر” به ساخت چیزهایی رسمی.

به عنوان خود را برای ارتباط پویا, این دو تعادل هر یک از دیگر. Zwirner “را دوست دارد چگونه خانواده گرا Sienna است” خودی می گوید. میلر برای بخش او “را دوست دارد که لوکاس جوان است و سرگرم کننده است.”

ما تایید کرد در ماه فوریه که جفت مشغول هستند پس از یک سال از قدمت. “آنها آنقدر در عشق” یک منبع به اشتراک گذاشته شده در آن زمان است. “او دختر [Marlowe] بوده و ارتباط نزدیک با لوکاس بیش از حد. آنها هیجان زده هستیم و برای این فصل است.”

Sienna Miller ‘Can’t Wait to Make’ Fiance Lucas Zwirner Her Husband
نام شهری در ایتالیا میلر و نامزد لوکاس Zwirner راه رفتن را از طریق ونیز در مارس 9, 2019. AMA/MEGA

در حال رشد بودند اولین مرتبط در دسامبر 2018 و پس از خال خال شده است حضور جنیفر لارنس‘s عروسی به کوک Maroney در اکتبر 2019 و Ellie Goulding و کاسپر Jopling‘s nuptials در ماه اوت سال 2019.

میلر بود که قبلا مشغول به جود و Tom Sturridge. او سهام Marlowe, 7, با , در جاده بازیگر 34.

از 21 پل ستاره بوده در مورد مادری در نوامبر سال 2019 اشاره کرد که تجربه شکل او “در هر راه است.” دخترش به او گفت: ما به طور انحصاری “تماشای این فرد که خیلی resonantly خود فرد و به اشتراک گذاری زندگی با او. … آن را بیش از من همیشه می تواند از خواب.”

میلر اصرار داشت که مارلو است که “خود فرد” اما اذعان کرد که او و دخترش هستند تقریبا دو از یک نوع است. “ما به اشتراک گذاشتن یک حس شوخ طبعی که کاملا خاص و نامتعارف” او توضیح داد. “ما بسیار مشابه اما او بسیار مستقل است. من گاهی اوقات به خودم یادآوری کنم که [او] آمد و از من. … او دزد آرایش من اما واقعا از آن استفاده کنید. او فقط نیاز به آن را در حمام خود را و نه من. او می پوشد لباس های من گاهی اوقات. او عینک یک [ژاکت] من به عنوان یک لباس و در واقع من عینک یکی از کوچک ژاکت. او 7 اما ما در حال تغییر است.”

گلدن گلوب نامزد نشان داد به آمریکا در ماه ژانویه که او “یادگیری در مورد یک پدر و مادر هر روز از مادر بودن.”

برای اطلاعات بیشتر در میلر قریب الوقوع عروسی به Zwirner سازمان دیده بان ویدیو در بالا و انتخاب کنید تا شماره جدید Us Weekly, در دکه های روزنامه فروشی در حال حاضر.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de