Tinashe مردم را به ‘بود با صدای بلند’ و ‘Bold’ میان جورج فلوید تظاهرات

پس از یادگیری است که جورج فلوید درگذشت پلیس در بازداشت Tinashe رک و بی پرده می دانست که او تا به حال به اقدام و پیوستن به معترضان در جامعه است.

“من فقط از دیدن همه چیز است که اتفاق می افتد و ارسال در Instagram فقط احساس نمی مانند به اندازه کافی” “صرفه جویی در اتاق برای ما” خواننده 27 گفت: ما هفته به طور انحصاری است. “من احساس مانند” چه می توانم انجام دهم در واقع جسمی خودم را به این روایت?’ و بنابراین من رفت و برای اولین بار بود بعد از اعتراض. و همیشه از پس آنها فقط بدست بزرگتر و بزرگتر و بیشتر یکپارچه. و این واقعا شگفت انگیز بوده است برای دیدن.”

در حالی که برخی از تظاهرات سراسر کشور واز خارج از Tinashe به طور کلی دیده می شود صلح در خیابان های مرکز شهر لس آنجلس است.

“محیط زیست است که من احساس کردم که من در حالی که من در واقع در اعتراض احساس نمی ترسناک و آن را احساس نمی خشونت گفت:” خود ما. “وجود دارد بدیهی است که در آن لحظات که واقعا افزایش یافت. زمانی که پلیس به گام و استفاده از نیروی غیر ضروری بود که واقعا به نام خارج که شگفت انگیز است که ما باید استفاده از تلفن همراه و همه ما در این راه برای به اشتراک گذاشتن که چون من فکر می کنم که کمک کرد که مردم واقعا ببینید که معترضان خود را ندارد و آنهایی که آشوبگران. … آن هرگز ترس انرژی آن هرگز انرژی از خشم. این بود که همیشه ” ما در اینجا, ما یکی هستیم, شجاع ما هم ایستاده.'”

Tinashe Urges People to Be Loud and Bold Amid George Floyd Protests
Tinashe Broadimage/شاتر

R&B ستاره توضیح داد که از دیدن “دوستان ارسال مورد غارت و شورش” در برخی از شهرستانها بوده است “واقعا خسته کننده” از آنجا که فیلم به تصویر می کشد خشونت و تخریب را detracted واقعی “وحدت” از زندگی مهم جنبش است.

“[من] در تلاش برای کمک به مردم درک کنند که این آمد هرگز از یک محل که در آن ما باید از ترس به صحبت می کنند,” او گفت ما. “ما باید با صدای بلند ما باید پررنگ باشد. این کاملا به زمان است.”

و Tinashe انجام داده است که فقط. طی هفته گذشته او با استفاده از صدای خود را به تماس از هنرمندان از جمله دیپلو و Lana Del Rey برای راه آنها پاسخ داده اند در رسانه های اجتماعی به تظاهرات و حرکات.

“ما باید مسئولیت برای تماس با ما هم که با استفاده از زبان است که شاید مفید نیست به این علت در این لحظه گفت:” مانامگذاری روزنامه نگار ایلین Welteroth و همکار خوانندگان Kehlani و لورن Aymen به عنوان برخی از مردم او توصیه زیر را در رسانه های اجتماعی برای اقامت تا تاریخ در زمان حوادث است. “این بی سابقه است لحظه ای در زمان که در آن ما واقعا می تواند گرد هم می آیند. … ما می توانید ارسال کنید و محتوای خطرناک در این زمان. آن را فقط به ارزش آن نیست.”

Tinashe Urges People to Be Loud and Bold Amid George Floyd Protests
جورج فلوید دفاتر بن CRUMP قانون

سرگرم کننده — که خواست طرفداران به “نگه داشتن دوستان و خانواده خود را پاسخگو و نگاه خود امتیاز سفید” — نیز صحبت ما در مورد هانا قهوه ای. به لیسانس آلوم 25 به تازگی زیر آتش برای آواز N-word on Instagram زندگی می کنند در حالی که رقص به DaBaby‘s song “راک استار بشم.”

“من درک می کنم که چگونه مردم می توانند آن را گیج کننده به عشق فرهنگ پاپ و فرهنگ و به می خواهید به بخشی از آن,” او گفت:. “در راه خود را, آنها فکر می کنند آن است که احتمالا بی ضرر برای گفتن در خود فضای امن. اما این مهم است که بدانید که می رود راه فراتر از خود را در فضای امن. و اگر شما احساس می کنید راحت گفت: آن را در فضای امن و پس از آن چه که می گویند در مورد آنچه شما انجام می دهد خارج از آن فضای امن? من فکر می کنم این چیزی است که ما واقعا نیاز به شروع به فکر کردن در مورد چگونه ما به دنبال مردم سیاه, سیاه, فرهنگ, وقتی که مردم سیاه و سفید نیست؟”

اگر چه Tinashe است در درجه اول متمرکز شده است در مقابله نژادی و بی عدالتی در روزهای اخیر او نیز تا به حال موسیقی در ذهن او. او نشان داد که او نه “نوشته شده است هر گونه آهنگ ها” به تازگی, اما او “قطعا [می خواهد] به نسخه کاملا جدید پروژه” قبل از پایان سال است.

“من به شما قول می دهم” او مطمئن باشید ما.

با گزارش برودی قهوه ای

برای اطلاعات بیشتر Blacklivesmatter.com.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de