مغلوب ساختن پیشی جستن درگیری با خبرنگار زن دوباره می پرسد که در مورد نرخ بیکاری: ‘شما چیزی


گتی ایماژ

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برخورد با خبرنگاران جمعه در یک کنفرانس مطبوعاتی که برجسته او را نادیده گرفتن سوالات و گفتن یک روزنامه نگار او “چیزی” که از او پرسید: در مورد افزایش اقلیت نرخ بیکاری.

رئیس جمهور آمد به باغ گل رز برای عجله مرتب کنفرانس مطبوعاتی به مشتری جلب کردن بهتر از پیش بینی اشتغال آمار و ارقام. وزارت کار گفت: نرخ بیکاری کاهش یافته و به 13.3 درصد از 14.7 درصد در ماه گذشته.

او به راه انداخته و نه meandering رشته ای از کلمات در مورد موضوعات مختلف و در نهایت نشستم در یک جدول به ثبت نام در قانون متمرکز بر کمک به کسب و کارهای کوچک جستن به عقب از Covid-19 بیماری همه گیر.

این زمانی است که Yamiche Alcindor از PBS و دیگر گزارشگر سعی کرد از او سوال. آقای ترامپ که کارکنان مشاوره مطبوعاتی اعضای خود را در مورد اولویت آنها “حسن ادب” به طور منظم سرگرم شد.

او نادیده گرفته یک سوال در مورد جورج فلوید یک مرد سیاه پوست کشته شده توسط پلیس سفید افسران در مینیاپولیس هفته گذشته است. و او آشفته با Ms Alcindor هنگامی که او پرسید که چگونه با وجود کاهش کلی نرخ بیکاری, افزایش, افزایش بیکاری در میان آفریقایی-آمریکایی و آسیایی-آمریکایی می تواند در نظر گرفته شود مثبت.

“ببخشید من می خواهم به ثبت نام در این لایحه” آقای ترامپ گفت: قبل از گفتن Ms Alcindor: “شما چیزی است.”

او به زودی در دفاع از خودش در توییتر تماس او را یک “سوال بسیار مهم است.”

ادامه مطلب

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او امیدوار است جورج فلوید می بیند شغل گزارش به عنوان “روز بزرگ’

مغلوب ساختن پیشی جستن خواستار فرمانداران به “تسلط بر خیابان’ با نیروهای نظامی

مغلوب ساختن پیشی جستن تماس کروناویروس “هدیه ای از چین’ در درهم و برهم آدرس

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>