آمریکا برای تجدید نظر در چین شرکت هواپیمایی مسافری بان کی مون پس از پکن حرکت

یک هواپیمایی چین شرقی هواپیما دیده می شود در Hongqiao فرودگاه بین المللی در شانگهای

توسط دیوید Shepardson

واشنگتن (العالم) – ایالات متحده حمل و نقل وزارت قصد دارد به موضوع تجدید نظر نظم در روزهای آینده به احتمال زیاد است که اجازه می دهد تا برخی از چینی مسافر پروازهای شرکتهای هواپیمایی همچنان ادامه پیدا کند دولت و شرکت هواپیمایی مقامات گفت.

روز پنجشنبه چین گفت: این امر سهولت coronavirus محدودیت اجازه می دهد تا در بیشتر خارجی حامل در مدت کوتاهی پس از واشنگتن گفت: این برنامه ریزی به نوار چینی مسافر شرکت های هواپیمایی از پرواز به ایالات متحده در ماه ژوئن 16 با توجه به پکن محدودیت هایی در ایالات متحده حامل.

این تغییر باید به ایالات متحده اجازه می دهد حامل به رزومه کاری یک بار در هفته پرواز به شهر خود را انتخاب شروع و در ژوئن 8, اما خواهد بود که هنوز هم به طور قابل توجهی کمتر از آنچه دولت ایالات متحده می گوید آن حمل و نقل هوایی توافقنامه با چین اجازه می دهد تا.

حمل و نقل بخش را بلافاصله نظر.

این اداره در روز چهارشنبه گفت: چینی حامل می تواند عمل “به همان تعداد از برنامه ریزی پروازهای مسافری به دولت چین اجازه می دهد تا ما.” آن اضافه شده بود به “بازگرداندن تعادل رقابتی و عادلانه و فرصت های برابر میان ایالات متحده و چین هوایی.”

آمریکا ترتیب خواهد توقف چهار هفتگی ایالات متحده رفت و برگشت پرواز هوایی چین <601111.اس اس> China Eastern Airlines پارسیان, China Southern Airlines Co <600029.اس اس> و Xiamen Airlines Co.

ایالات متحده و شرکت هواپیمایی مقامات بخش خصوصی نگرانی در مورد تجدید نظر چینی ها قوانین و معلوم نیست اگر حامل موافق به پرواز فقط یک بار در هفته به چین زمانی که آنها به دنبال تصویب دو یا سه پروازهای روزانه.

Delta Air Lines <DAL.N> و ایالات متحده هواپیمایی <UAL.O> خواست برای از سرگیری پروازها به مقصد چین در این ماه. هر دو گفته بودند بررسی منظور از عمران اداره حمل و نقل هوایی از چین (CAAC).

خطوط هوایی آمریکا <AAL.O> چسبیده است با آن قبلی برنامه ریزی برای از سرگیری خدمات به چین در پایان ماه اکتبر سخنگوی راس فاینستاین گفت.

این CAAC گفت: همه شرکت های هواپیمایی می تواند افزایش تعداد پروازهای بین المللی شامل چین به دو در هر هفته اگر هیچ یک از مسافران خود را تست مثبت برای COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus برای سه هفته متوالی.

اگر پنج یا بیشتر مسافران یک پرواز تست مثبت به محض ورود به CAAC خواهد نوار هواپیمایی برای یک هفته. شرکت های هواپیمایی خواهد بود به حالت تعلیق در چهار هفته اگر 10 مسافر یا بیشتر تست مثبت است.

(گزارش شده توسط David Shepardson در واشنگتن; گزارش های اضافی توسط تریسی Rucinski در شیکاگو; ویرایش توسط کریس ریس ریچارد چانگ و برنادت Baum)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>