ویکتور کروز “هرگز” می خواستم به صحبت کردن با دختر, کندی, 8, در مورد نژاد پرستی

ویکتور کروز صحبت با “واقعی بودن و vividness” به 8 سال دختر قدیمی, کندی, در حالی که بحث نژاد پرستی در پی جورج فلوید مرگ است.

“من تا به حال به صحبت کردن با او به عنوان اگر من در صحبت کردن به دوست من … به طوری که او را شوکه کرد هر چیزی که او می شود و او می تواند از نظر روانی خود را آماده برای چیزهایی که او ممکن است در تمام طول عمر” سابق New England Patriots, بازیکن 33 گفت: ما هفته به طور انحصاری در چهار شنبه, ژوئن 4.

Victor Cruz and daughter Kennedy
حسن نیت ارائه میدهد از ویکتور کروز/Instagram

سابق فوتبال حرفه ای بازیکن به تماشای تظاهرات در حمایت از سیاه و سفید زندگی می کند توجه به این که او “باعث” برای صحبت با او در مورد حوادث منجر به در سراسر جهان کرده است.

“[من] مانند “من فکر نمی کنم من تا به حال این گفتگو با او'” نیوجرسی بومی گفت: ما. “”من نیاز به آن را مانند در حال حاضر در این لحظه در حالی که ما اینجا نشسته ایم در حالی که ما این را در تلویزیون به طوری که او می تواند نه تنها به شنیدن حرف های من و آنچه که من به او گفت: اما او می تواند تجسم چه کنم و چگونه آن را در آینده به ثمر درست قبل از چشم او در تلویزیون است.'”

کروز افزود: “شما هرگز می خواهید به این گفتگو. من نباید این گفتگو اما بهترین قسمت این بود که من قادر به ارتباط مستقیم به آنچه که من می گفت.”

کندی بود “استرن و به نقطه” در طول بحث به عنوان اگر او را درک جدی بودن بحث ورزشکار نشان داد. “او تنها بودن بیشتر پذیرای” کروز گفت. “من می توانم بگویم که بخش هایی از آن را در سمت چپ او اشتباه گرفته شود چرا که او نمی توانست درک کنند که چرا مردم نمی خواهم او را به دلیل رنگ پوست خود را. اما به عنوان من همچنان به شکستن آن و صحبت کردن با او من به او همه از [این] اطلاعات برای او به مانند ” این بوده است چیزی که در جریان است و قبل از من.’ من فکر می کنم این بخشی است که او شروع به درک.”

به E! اخبارپاپ صبح میزبان اولین باز در مورد بحث خود را با کندی از طریق Instagram, روز پس از فلوید درگذشت هنگامی که افسر پلیس درک چوین فشرده زانو خود را به گردن خود برای نزدیک به نه ساعت.

کروز زیر نویس a ممکن است اعتراض عکس: “من تا به حال مشکل ترین گفتگو با دختر من در مورد رنگ پوست او شب گذشته. چگونه مردم وجود دارد در این دنیا که دوست نداشتن شما صرفا به دلیل نژاد خود را و پس زمینه. تا کنون که بدون دانستن داستان خود را و یا مبارزات.”

کروز این نتیجه رسیدند: “او راننده سرشونو تکون دادن در توافق درست قبل از به خواب رفتن. من راننده سرشونو تکون دادن در غم او به عنوان. این امریکا است.”

روزانه پاپ پخش روزهای هفته در E! در ساعت 12:30 p. m. ET.

با گزارش توسط کریستینا گریبلدی

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>