ویکتور کروز به یاد می آورد در حال تدریس به ‘عمل می کنند یک راه خاص’ در اطراف پلیس

ویکتور کروز بوده است و احتیاط در اطراف افسران پلیس از یک جوان سنی — چیزی به او آموخته بود فقط به این دلیل است که او و آنچه که او مانند به نظر می رسد.

“من فکر نمی کنم لزوما به حال که بحث [هنگامی که در حال رشد] اما من به یاد داشته باشید که بسیار ریشه دوانده در جامعه و در جامعه ای که در آن شما نیاز به عمل به یک راه خاص زمانی که شما در خارج” E! اخبار موسیقی پاپ صبح میزبان, 33, گفت: ما هفته به طور انحصاری در چهار شنبه, ژوئن 4. “شما نیاز به عمل به یک راه خاص هنگامی که شما در اطراف افسران پلیس. شما نیاز به عمل به یک راه خاص به دلیل که شما هستند و آنها را نشان نمی دهد هر گونه محدودیت اگر شما در حال انجام چیزی است که شما هستید که آنها تلقی شما نباید انجام شود چرا که آنها خواهد شد با استفاده از نیروی بیش از حد در شما به طور خاص به دلیل که شما هستند.”

Victor Cruz Recalls Being Taught Act Certain Way Around Cops
ویکتور کروز. کریستوفر اسمیت/تالار گفتگو/AP/شاتر

کروز ادامه داد: “این فقط چیزی بود که به نوعی ریشه دوانده در جامعه است. شما می دانید, آن را حتی چیزی که بود نشسته و ما در حال گفتگو. من فقط بزرگ دانستن است که شما می دانید منظورم چیست ؟ آن تعبیه شده بود و من فکر می کنم که یک مشکل است. مانند این واقعیت است که مردم در حال رشد با فرض تعبیه شده که بهتر است شما حق انجام شده توسط افسران پلیس به دلیل آنها شما می دانید قرار دادن دست خود را بر روی شما و ضرب و شتم شما و وحشیانه با شما اگر شما [انجام] عدم رعایت قوانین خود را.”

سابق NFL گیرنده گسترده ای گفت که او “هرگز” می خواستم به این نوع از گفتگو با او 8 ساله دختر کندی. “من تا به حال به صحبت کردن با او به عنوان اگر من در صحبت کردن به دوست من … به طوری که او را شوکه کرد هر چیزی که او می شود و او می تواند از نظر روانی خود را آماده برای چیزهایی که او ممکن است در طول عمر خود,” او توضیح داد.

گفتگو در مورد آمریکا خشونت پلیس مشکل است که در جریان اصلی تنظیمات پس از مرگ جورج فلوید. در مه 25, مینیاپولیس, مینه سوتا, resident پس از درگذشت افسر درک چوین فشرده زانو خود را به گردن خود برای نزدیک به نه ساعت. مرگ او بعد از حکومت به عنوان “خفگی از فشار پایدار.” او 46.

Victor Cruz Recalls Being Taught Act Certain Way Around Cops
ویکتور کروز.

فلوید از مرگ برانگیخته در سراسر جهان خشم و منجر به آرایه ای از تظاهرات. مشاهیر از جمله آریانا گراند و Keke Palmer آوازی است در میان حرکت رو به رشد اما نه همه نظر برآورده شده است با پاسخ مطلوب.

New Orleans Saints کارفرمایی Drew Breesبرای یک, دریافت, واکنش برای مخالفت با صلح آمیز زانو اعتراض به خشونت پلیس در طول بازی های NFL. 41 ساله ورزشکار گفت که او “هرگز موافق با کسی بی احترامی پرچم.” او بعد از عذرخواهی خود را “حساس” اظهارات.

وزن در ماده کروز گفت که Brees’ نظرات “انده” اما که او خوشحال است با ورزشکار عذرخواهی کرد.

“من به عنوان خوانده شده عذرخواهی خود را صبح و من به احترام آن” سابق New England Patriots بازیکن به ما گفت. “من سپاسگزار است که او در واقع اشاره به سیاه و سفید جامعه و چه از طرف او در واقع ، و من به احترام آن, اما من احساس می کنم که آسیب در حال حاضر انجام می شود. رنگ واقعی خود را در حال حاضر در معرض شده است.”

با گزارش توسط کریستینا گریبلدی

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>