10 مد به جلو پدر هدیه روز پدر را دوست دارم

روز پدر است و حق در اطراف گوشه! چهار شنبه, ژوئن 21 روز اختصاص داده شده به همه چیز بابا! برای کمک به شما در تلاش خود را برای پیدا کردن حال کامل خود را به روز فوق العاده ویژه, Us Weekly شیک گرد است تا برخی از جالبترین نظافت, مد و شیوه زندگی هدیه او را میپرستم.

با بسیاری از هدیه گزینه های خارج وجود دارد وجود دارد و بسیاری از انواع مختلف از پدر و خرید می توانید فوق العاده طاقت فرسا است. ما را در این کار برای پیدا کردن گزینه های مناسب برای ارواح مندان مهتری آقا این شخص که تبدیل به وسواس با Infinite — و بیشتر!

به عنوان مثال: آن را در مورد زمان ارواح خبره اشتباه طعم ویسکی, زنجبیل چاشنی ترکیب bourb و آمریکا ویسکی توسط Stephen Colbert. اگر او را بیشتر به نظافت از نوشیدنی های شما نمی توانید به اشتباه با جدید رالف لورن پولو آبی عطر مردانه الهام گرفته از اقیانوس است که مناسب برای تابستان.

و سرد پدر نیاز به گرفتن دست خود را بر روی Adidas Basketball x سخت تری پنبه Sweatpants. استراحت مناسب شلوار یک elasticized کاف در مچ پا و آنها از ویژگی های یک کراوات رنگ چاپ است که به عنوان در روند به عنوان آن می شود در حال حاضر.

جدید پدر عشق تام و تدی لانگ بیچ لباس برای. با نام تجاری به فروش می رساند مطابق پدر-و-پسر شنا تنه که برای ژله matchy-matchy لحظه و بزرگ Instagram عکس. اگر شما می خواهید برای مطابقت با John Legend و پسرش مایلاتمام با نام تجاری نور آبی و توت خرچنگ چاپ لباس شنا.

نگه داشتن اسکرول برای دیدن این ایده های هدیه روز پدر و تر از جمله محصولات مراقبت از پوست مجموعه, اشتراک سختگیر خواهد از دست دادن سرد خود را بر روی روند مد کالاهای اساسی و بیشتر!

آهنگ در Spotify در به Tressed با ما برای دریافت جزئیات بیشتر از هر مو عشق وعاشقی در هالیوود از بازدید و نتواند بر روی فرش قرمز به مشهور مورد علاقه خود را’ خیابان ‘دوس (و نبایدها!)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de