9 مد و زیبایی محصولات به فروشگاه برای جشن غرور ماه

غرور ماه ممکن است به دنبال کمی متفاوت در این سال, اما شما هنوز هم می تواند در بر سرگرم کننده و حمایت جامعه تجاوز! مد و زیبایی مارک های در حال راه اندازی برخی رنگارنگ مجموعه است که به بازگشت به سازمان های غیر انتفاعی مانند Trevor پروژه و استون وال در جامعه پایه و اساس است.

پس از همه, شما لازم نیست که کاملا جست و خیز جشن در این سال فقط به دلیل وجود خواهد داشت یک رژه با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر. مطمئن شوید که شما ممکن است برای نشان دادن خاموش خود را رنگین-رنگی لباس در نوار اما این که چه Instagram است!

برخی از مورد علاقه ما موضوعات شامل یک بسته فانی از پوما را Cara Delevingne‘s همکاری که اهدا به بنیاد است که پشتیبانی از تجاوز+ موسسات خیریه مانند GLAAD, thalia و ذهن است. نیز وجود دارد PopSockets’ عشق است دکمه قدرت است که مناسب به سرعت و به راحتی به لباس تا هر لباس با کمی غرور نمایندگی. خود را با خرید 50 درصد از فروش در طول ماه ژوئن مستقیما به Trevor پروژه.

اما ممکن است یکی از مورد علاقه ما است که لوی استفاده از صدای خود را راننده کامیون ژاکت. این مرزی کت جین نه تنها گسترش یک پیام مثبت از طریق طراحی آن نام تجاری است همچنین اهدای یک شبکه از آن درآمد حاصل از آشکار اقدام بین المللی است که در یک جامعه حقوق بشر سازمان غیر دولتی است که با تمرکز بر موارد نقض حقوق بشر و نقض حقوق بشر علیه, لزبین, گی, bisexual, transgender و افراد دو جنسیتی.

اما آن را فقط به مد و مارک های درگیر. Morphe کاهش یافته است “به” مجموعه ای است که شامل به طور جدی مجموعه ای زیبا از براش با کیفیت. به عنوان بخشی از کمپین زیبایی شرکت با همکاری GLSEN است که یک سازمان است که با این نسخهها کار برای ایجاد امن و حمایتی محیط مدرسه برای تجاوز K – 12 دانش آموزان است. $26, morphe.com

نگه داشتن اسکرول برای دیدن برخی از مورد علاقه ما زیبایی و مد غرور محصولات به فروشگاه در این ماه است که حمایت جامعه تجاوز.

آهنگ در Spotify در به Tressed با ما برای دریافت جزئیات بیشتر از هر مو عشق وعاشقی در هالیوود از بازدید و نتواند بر روی فرش قرمز به مشهور مورد علاقه خود را’ خیابان ‘دوس (و نبایدها!)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>