ابی لی میلر عمر سری لغو شد پس از اظهارات نژادپرستانه سطح

این پایان راه است. ابی لی میلر‘s جدید عمر نشان می دهد کشیده شده پس از اظهارات نژادپرستانه در رقص بچه کشف شد.

Miller, 53, اعلام ابی مجازی رقص در ماه آوریل به عنوان یک مسابقه سری که رخ می دهد در میان بیماری همه گیر کوروناویروس را پناهگاه در خانه دوره است. رقصنده در سراسر کشور دعوت شده بودند به ارسال فیلم ها که نشان داد بهترین خود را حرکت می کند.

عمر هرگز اعلام برتر تاریخ سری بود اما انتظار می رود برای شروع پخش آن 12-قسمت تخته سنگ در این تابستان. Entertainment Weekly, اما گزارش روز جمعه 5 ژوئن که سری در حال حرکت است به جلو و میلر را نمی خواهد به رقص مامان و اگر آن را تمدید برای یک فصل نهم.

یک سخنگوی طول عمر تایید شده نشان می دهد قسمت خواهد شد و نه هوایی برای ما هفتگی.

Abby Lee Miller’s Lifetime Series Canceled After Controversial Racist Remarks on ‘Dance Moms’ Were Revealed
ابی لی میلر در مراسم عمر تابستان لواو در لس آنجلس, on May 20, 2019. خاویر Collin/تصویر مطبوعاتی آژانس/MEGA

در روز سه شنبه, ژوئن 2, میلر نوشته شده یک مربع سیاه و سفید به Instagram در حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است. طراح رقص این حرکت همبستگی بود با انتقاد از سابق رقص مامان ستاره آدریانا اسمیت. او متهم به بازرگان از اظهارات نژادپرستانه نسبت به او و پدر Kamryn در طول نشان می دهد هشتم فصل است.

“من به تازگی ارسال شده در FB من که نژاد پرستی چیزی است که ما می توانیم اختلاف نظر دارند و هنوز هم دوستان که در نوبه خود است که چرا ما دوستان نیست,” او نوشت ، “بیانیه ای از [میلر] است که چوب در ذهن من به این روز در طول زمان در DMS8 است:” من می دانم که شما در رشد هود تنها با یک جعبه 8 مداد رنگی اما من در باشگاه کشور با یک جعبه 64 — آیا نمی شود احمق است.'”

اسمیت گفت که این نظر خاص “نشان می دهد که شما فکر می کنم شما بهتر از من و در رتبه بالاتر و همه با هم نسبت به من.” او همچنین ادعا کرد که این اظهارات نشان داد که میلر نیست “را یک f–k در مورد من و یا من از کجا آمد.”

پس از آن اسمیت توضیح داد که چگونه او تصمیم به خروج رقص مادران پس از فیلمبرداری گذشته در یک مصاحبه با یک تولید کننده. “همانطور که اشک جریان پایین من چهره من نگاه بیش از من 7 سال و در پشت دوربین و بگو: این است زندگی روزمره من به عنوان یک زن سیاه و سفید.’ این چیز جدیدی برای من است. اما آنچه من قصد ندارم به اتفاق می افتد این است که این فرد نژادپرست هر بخشی از دختر من زندگی که از این لحظه,” او توضیح داد.

میلر صادر عذرخواهی به اسمیت و دختر خود را از طریق Instagram در چهار شنبه, ژوئن 4. “من واقعا درک و عمیقا تاسف چگونه حرف های من را اجرا درخواهد آمد [sic] و صدمه زدن به کسانی که در اطراف من در گذشته به خصوص کسانی که در جامعه سیاه و سفید. به Kamryn, Adriana و هر کس دیگری من صدمه دیده است من واقعا متاسفم,” او نوشت. “من می دانم که نژاد پرستی می آیند و نه فقط از نفرت بلکه از جهل. بدون توجه به علت آن مضر است و این تقصیر من.”

این بازرگان افزود: “در حالی که من نمی تواند گذشته را تغییر دهید و یا حذف آسیب من انجام داده اند, قول می دهم به خودم آموزش, یادگیری, رشد و بهتر انجام دهید. در حالی که من امیدوارم که یک روز خود را کسب بخشش من تشخیص می دهم که کلمات به تنهایی کافی نیست. من درک می کنم آن طول می کشد زمان و واقعی تغییر دهید.”

اسمیت گفت: او را “قبول” میلر عذرخواهی.

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>