بایدن برنده نمایندگان نیاز به پرچ نامزدی حزب دموکرات برای انتخابات ریاست جمهوری سال 2020

بایدن برنده نمایندگان نیاز به پرچ نامزدی حزب دموکرات برای انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 است. — AFP/فایل

واشنگتن: جو بایدن امن نمایندگان نیاز به پرچ نامزدی حزب دموکرات و چهره دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر ریاست جمهوری آمریکا, انتخابات, او ادعا کرد در اینجا در روز جمعه.

“مردمی امشب ما امن 1,991 نمایندگان مورد نیاز برای برنده شدن حزب دموکرات نامزدی” معاون سابق رئیس جمهور گفت: در توییتر.

“من قصد دارم هر روز برای صرف مبارزه برای کسب رای خود را به طوری که ما می تواند برنده نبرد برای روح این ملت است.”

بایدن گذشت 1,991 آستانه به امن خود را از نامزدی به شمارش ادامه داد: از روز سه شنبه دور دموکراتیک مقدماتی.

او تا به حال بوده است presumptive دموکراتیک چلنجر پس از ورمونت سناتور برنی ساندرز کاهش یافته و خارج از مسابقه در ماه آوریل و تایید شده خود را زمانی رقیب اجرا در کاخ سفید است.

بایدن رسیده آستانه با این کشور موجب ویرانی معترضان به مرگ جوان سیاه پوست آمریکایی جورج فلوید در دست پلیس است.

فلوید مرگ پرسیده است: طولانی-احساس خشم و عصبانیت بیش از افغانستان از آمریکایی های آفریقایی تبار و به هر طریقی در سراسر کشور موجی از ناآرامی های مدنی بر خلاف هر گونه دیده می شود در ایالات متحده از مارتین لوتر کینگ جونیور در سال 1968 ترور شد.

“این یک زمان دشوار در آمریکا, تاریخ است. و دونالد Trumps قهر تفرقه سیاست این است که هیچ پاسخ” بایدن نوشت: در یک پست در رسانه است.

“این کشور در حال گریه کردن برای رهبری است. رهبری که می توانند ما را. رهبری است که می تواند ما را با هم.”

برابر عدالت’

بایدن در پاسخ به این اعتراضات شده است مشخص شده در مقایسه با مغلوب ساختن پیشی جستن است که تهدید به استقرار نظامی علیه شهروندان آمریکایی است.

در اولین عمده سخنرانی عمومی پس از رفتن به انزوا در اواسط ماه مارس به دلیل شیوع ویروس بایدن به نام فلوید مرگ یک “بیدارباش برای ملت ما” و متهم به تهمت تبدیل آمریکا به یک “میدان جنگ riven با خشم و تازه ترس است.”

77-در سال بایدن که در خدمت به عنوان معاون به مدت هشت سال به امریکا اولین رئیس جمهور سیاه, باراک اوباما متعهد شده است برای مقابله با “نژادپرستی نظاممند” در صورت انتخاب به کاخ سفید است.

“ما باید در برابر عدالت و فرصت های برابر برای هر آمریکایی در حال حاضر. ما نیاز به یک رئیس جمهور که مراقبت در مورد کمک به ما را شفا دهد — در حال حاضر,” او نوشت.

بایدن را اجرا کنید برای نامزدی حزب دموکرات را نگاه کرده بود به مقصد فاجعه زیر اوایل ضرر و زیان به آتشین ساندرز در آیووا و نیوهمشایر و نوادا.

اما او آمد خروش دوباره در کارولینای جنوبی اولیه در اواخر فوریه به قدرت قریب به اتفاق حمایت از رای دهندگان آفریقایی-آمریکایی های حیاتی پایه دموکراتیک پشتیبانی می کند.

بایدن در حال حاضر انتظار می رود را به نام همسر خود را در حال اجرا پس از امیدوار کننده برای انتخاب یک زن است.

سناتور کامالا هریس 55 ساله سابق دادستان کل کالیفرنیا در نظر گرفته شده است یکی از جلو دونده به بایدن معاون ریاست جمهوری انتخاب کنید.

هریس که از جامائیکا و اصل و نسب در نظر گرفته شد مدعی پیشرو برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری, اما کاهش یافته است در ماه دسامبر پس از ناکامی در شکستن شلوغ میشه.

در به طور متوسط از نظر, نظر سنجی, RealClearPolitics می دهد بایدن یک 7.1 نقطه سرب بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de