برزیل را تهدید به ترک که تهمت ادعای ما اقتصاد دوره نقاهت بعد از ویروس همه گیر

رئیس جمهوری برزیل Jair Bolsonaro. — AFP/فایل

ریو دو ژانیرو: رئیس جمهور Jair Bolsonaro تهدید جمعه به جلو و برزیل از این که بیش از “تعصب ایدئولوژیک” را به عنوان همتای خود دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: اقتصاد آمریکا شد و دوره نقاهت بعد از بیماری همه گیر کوروناویروس و اروپا به دنبال بازگشایی مرزهای خود.

اضافه کردن سوخت به سیاسی آتش مواج اطراف گیر ریشه های خود را و بهترین راه برای پاسخ Bolsonaro انتقاد سازمان بهداشت جهانی برای تعلیق آزمایش های بالینی این دارو هیدروکسی کلروکین برای COVID-19 — تصمیم گیری آن معکوس این هفته — و تهدید به دنبال در مغلوب ساختن پیشی جستن را قدم به قدم با ترک.

“من به شما گفتن در حال حاضر ایالات متحده در سمت چپ که, و ما در حال مطالعه است که در آینده است. یا این که با این نسخهها کار بدون تعصب ایدئولوژیک و یا ما را ترک بیش از حد” رهبر راست به خبرنگاران گفت.

گاهی اوقات به نام “استوایی مغلوب ساختن پیشی جستن” Bolsonaro به دنبال یک اسکریپت مشابه به رئیس جمهور ایالات متحده در به دست ما گیر کمرنگ جلوه دادن آن شدت حمله به مقامات دولتی’stay-در-خانه اقدامات و شعار ادعا عوارض هیدروکسی کلروکین و مرتبط با ضد مالاریا, داروی کلروکين در برابر COVID-19.

که تا به حال تعلیق محاکمه هیدروکسی کلروکین بعد از عمده مطالعات نگرانی در مورد ایمنی و اثر بخشی آن در برابر کروناویروس جدید — irking مغلوب ساختن پیشی جستن یک فن که حتی مواد مخدر در زمان خودش به عنوان یک اقدام پیشگیرانه است.

در روز پنج شنبه بسیاری از نویسندگان این مطالعات به نظر می رسد که در مجله لانست و جدید مجله پزشکی انگلستان کردهاند کار خود را گفت: آنها دیگر نمی تواند تایید برای داده های خود را به دلیل شرکت که عرضه آن حاضر به حسابرسی شود.

اما اضافه کردن به چرخش علمی و بحث های سیاسی یک مطالعه جدید از دانشگاه آکسفورد گفت: هیدروکسی کلروکین نشان داد “هیچ اثر مفیدی” در درمان COVID-19.

در دیگر برنامه به طور بالقوه گیج کننده برگشت که تغییر آن مشاوره در صورت ماسک و گفت که “در حال تحول شواهد” آنها باید پوشیده شود در مکان های که در آن ویروس گسترده است و فاصله فیزیکی دشوار است.

ما تا حد زیادی از طریق’

جدید کروناویروس در حال حاضر به کشته شدن بیش از 394,000 مردم و آلوده به 6.7 میلیون از آن پدید آمده در چین در اواخر سال گذشته بدترین بحران بهداشتی در بیش از یک قرن است.

در آمریکا سخت ترین-آمار کشور با 109,000 کشته و نزدیک به 1.9 میلیون عفونت — مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: اقتصاد بود تندرست پس از کوبیده با مستند اقدامات است.

“ما تا به حال بزرگترین اقتصاد در تاریخ جهان است. و این قدرت اجازه دهید ما را از طریق این وحشتناک گیر تا حد زیادی از طریق من فکر می کنم ما در حال انجام, واقعا, خوب,” او گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن است که در مواجهه با سختی مبارزات انتخاباتی برای انتخاب مجدد در ماه نوامبر تصریح کرد: تماس های خود را به سهولت بیشتر ماندن در خانه و اقدامات پس جای تعجب شادمان اشتغال اعداد نشان داد این کشور به دست آورد 2.5 میلیون شغل ممکن است.

در نشانه ای از کند بازگشت به حالت عادی در آمریکا, Universal Orlando شد اولین غول پیکر, پارک آفتابی فلوریدا به بازگشایی — البته با درجه حرارت کنترل در ورودی و اجباری ماسک صورت.

اتحادیه اروپا به بازگشایی مرز

در اروپا به شدت ضربه کشورها به آرامی در ادامه مسیر به سمت یک پست-همه گیر و عادی به دنبال احیای کلید توریستی بخش در زمان برای فصل تابستان بدون تحریک موج دوم از عفونت.

اتحادیه اروپا گفت که این می تواند بازگشایی مرزها به مسافران از خارج از منطقه در اوایل ماه ژوئیه پس از برخی از کشورها در بلوک بازگشایی به بازدید کنندگان اروپایی.

در فرانسه یک متخصص در ضمن گفت چشمگیر قطره روزانه مرگ و میر و موارد جدید پس از راهپیمایی خود را از قله به معنای بدترین بود.

“ما می توانیم منطقی می گویند این ویروس در حال حاضر تحت کنترل” گفت: Jean-Francois Delfraissy رئیس دولت علمی شورای مشورتی است.

تغییر کانون

اما تلخ اعداد جریان در, از, امریکا, آخرین کانون.

برزیل تلفات افزایش یافت و به بیش از 35 ، 000 سوم-بالاترین در جهان پس از ایالات متحده و بریتانیا.

عوارض نیز افزایش شدت در مکزیک و پرو و اکوادور.

و در شیلی مرگ و میر افزایش یافته است بیش از 50 درصد در هفته گذشته با وجود یک هفته سه مستند از پایتخت, Santiago.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de