انگلیسی, داروسازی غول AstraZeneca ‘در مسیر’ به رول از واکسن ویروس در ماه سپتامبر

قرار است سازمان ملل متحد به نام برای دسترسی جهانی به مردم واکسن. — AFP

لندن: مدیر اجرایی, انگلیسی, داروسازی غول AstraZeneca روز جمعه گفت که شرکت او “در مسیر” برای شروع نورد به دو میلیارد دوز از coronavirus واکسن در ماه سپتامبر اگر در حال انجام آزمایشات ثابت کند موفق است.

این شرکت با همکاری دانشگاه آکسفورد است که پیشگام این واکسن است و در حال حاضر تولید دوز قبل از به دنبال نهایی تصویب قانونی پس از تست نتیجه گیری در ماه های آینده.

“تا کنون ما هنوز در مسیر… ما شروع به تولید این واکسن در حال حاضر و ما باید برای آن آماده شود زمان ما, نتایج” AstraZeneca اجرایی پاسکال Soriot گفت BBC radio.

“ما در حال حاضر فرض بر این است که ما باید اطلاعات تا پایان تابستان در ماه اوت به طوری که در ماه سپتامبر ما باید بدانیم که آیا ما باید یک واکسن موثر است یا نه.”

این شرکت اعلام کرد در این هفته آن را به حال زده توافق با ائتلاف برای اپیدمی آمادگی نوآوری (CEPI), Gavi, the Vaccine Alliance, و سرم موسسه هند به دو برابر ظرفیت تولید از COVID-19 واکسن به دو میلیارد دوز.

همکاری با موسسه هند — یکی از بزرگترین تولید کنندگان واکسن — کمک خواهد کرد که عرضه آن به تعداد زیادی از پایین و کشورهای با درآمد متوسط.

AstraZeneca تاسیس شده جداگانه عرضه زنجیره ای برای واکسن در اروپا و ایالات متحده و هند و همچنین به دنبال راه اندازی تولید در چین Soriot گفت.

وی افزود: AstraZeneca است که انجام این کار در یک سازمان غیر انتفاعی اساس اگر دادگاه اثبات ناامید کننده است. اما او گفت: شرکت های مالی در معرض خطر با سازمان هایی مانند CEPI.

“ما در حال ساخت واقع در خطر است و تنها راه برای واکسن آماده برای رفتن اگر آن کار می کند,” او اضافه شده است.

دانشگاه آکسفورد شروع اولیه دادگاه ها از آن COVID-19 واکسن با صدها نفر از داوطلبان در ماه آوریل و در حال حاضر در حال گسترش آنها به 10 ، 000 شرکت کنندگان است.

آن گفت: در ماه گذشته آنها “پیشرفت بسیار خوبی”.

محققان این هفته اعلام کرد که آنها نیز شروع آزمون در اواسط ماه ژوئن در برزیل اولین کشور خارج از بریتانیا به شرکت در مطالعه به عنوان آمریکای جنوبی countrys عفونت ویروس رای دادن برجها در حالی که انگلستان می افتد.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>