بوفالو افسران پلیس استعفا از واحد در اعتراض به حالت تعلیق همکاران که هل مرد 75 به زمین

نزدیک به پنج ده بوفالو افسران پلیس آموزش دیده برای عمران ناآرامی استعفا از واحد خود جمعه پس از دو همکار متوقف شد بعد از ظاهر ظاهر می شود به آنها را نشان می دهد تنه زدن و به طور جدی مجروح شدن یک 75 ساله معترض گفته است.

اعضای بوفالو اداره پلیس Emergency Response Team ترک که نیروی کار پس از خرید اینترنتی از پنجشنبه شب حادثه که بر روی نوار گرفتار شد با توجه پلیس خیرخواه انجمن.

“پنجاه و هفت استعفا داد و در نفرت به دلیل درمان دو نفر از اعضای خود را که به سادگی با اجرای دستور” رئيس جمهور اتحادیه جان ایوانز گفت: NBC وابسته WGRZ.

یک سخنگوی بوفالو شهردار تایید جمعی استعفای اما اصرار داشت خود را در خیابانهای شهر می شود محافظت می شود. افسران درگیر هستند و هنوز هم با گروه اما در حال حاضر به کار در این واحد تخصصی آنها قبلا داوطلب برای پیوستن به یک شهر هرزه گفت.

“شهر بوفالو آگاه از تحولات مربوط به تکالیف برخی از اعضای بوفالو نیروی پلیس” شهردار بایرون قهوه ای در بیانیه ای گفت در اواخر بعد از ظهر جمعه.

“در این زمان ما می تواند تایید کند که برنامه های احتمالی در محل هستند برای حفظ خدمات پلیس و اطمینان از ایمنی عمومی در جامعه ما است. بوفالو پلیس در ادامه به طور فعال کار با ایالت نیویورک پلیس و دیگر همکاری سازمان است.”

Erie County اجرایی علامت Poloncarz است که بسیار مهم از دو افسر گرفتار ظاهرا تنه زدن این تجمع اعتراضی گفت: تشویقها از پلیس ایالتی خواهد بود به اندازه کافی برای حفظ صلح است.

“همه ما در حال رفتن به کار سخت را به مطمئن شوید که وجود دارد مناسب است حضور پلیس در خیابان ها در شهر بوفالو و سراسر Erie County” Poloncarz گفت.

شهروند ارشد که به شدت مجروح شد پنج شنبه شب دیرین عدالت اجتماعی فعال مارتین Gugino مقرون به صرفه مسکن سازمان حمایت او کار کرده با روز جمعه گفت.

“ما برای شنیدن شوکه مورد و شاهد آسیب های جدی رنج می برد با یک معترض در روز گذشته تظاهرات مسالمت آمیز علیه خشونت پلیس در مرکز شهر بوفالو” با توجه به بیانیه صادر جمعه توسط مردم ایران پایدار مسکن (فشار).

“این تظاهر کنندگان در زمان طولانی فشار بوفالو عضو مارتین Gugino شده است یک مبارز خستگی ناپذیر در برابر بی عدالتی از همه نوع برای سال های بسیاری در شهر ما هر دو با فشار و دیگر سازمان های مردمی.”

تصویری گرفته شده پنج شنبه شب و توسط یک خبرنگار محلی رادیو عمومی ملی وابسته WBFO نشان می دهد Gugino خارج از شهر سالن نزدیک شدن به یک گروه بزرگی از افسران در دنده تاکتیکی و گفت: چیزی.

تصویر: مارتین Gugino (مارتین Gugino از طریق Facebook)

افسران فریاد زدن به او را به حرکت به عقب قبل از یک یا دو به نظر می رسد فشار او را قبل از او می افتد عقب انتقاد شدید سر خود را و سپس خونریزی و بی حرکت بر روی زمین است. یکی از افسران به نظر می رسد به تکیه بیش از و می گویند چیزی به سقوط Gugino قبل از یک همکار افسر می کشد او را دور.

دو افسر متوقف شد و بدون پرداخت پنج شنبه پس از کمیسر پلیس تحقیقات به حادثه براون گفت.

Poloncarz گفت: ماموران باید “مسئول اقدامات خود را نه تنها از کار اخراج شدند.”

شهرستان دفتر دادستان منطقه گفت: این در حال بررسی است.

Gugino گرفته شد به Erie County مرکز پزشکی در بوفالو و “قادر به ارائه یک بیانیه به محققان” در روز پنج شنبه شب, دادستان گفت.

او در جدی اما شرایط با ثبات در منطقه ای در بیمارستان, مقامات گفت.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو به خبرنگاران گفت: روز شنبه که او صحبت می کرد با Gugino و که این حادثه “اختلال اساسی ما حس نجابت و انسانیت.”

“چرا چرا ؟ چرا که لازم است؟” کومو گفت. “که در آن تهدید شد? همسر آقایی که در آن تهدید شد? سپس شما فقط راه رفتن توسط فرد هنگامی که شما ببینید, خون آمدن از سر خود را؟”

روز جمعه بعد از ظهر در این ویدئو ارسال شده توسط WBFO مشاهده شده است بیش از 68 میلیون بار.

این حادثه رخ داده است در مدت کوتاهی پس از این شهر مقررات منع رفت و آمد از 8 p. m. روز شنبه, NBC وابسته WGRZ در بوفالو گزارش شده است. بوفالو پلیس در ابتدا گفت: این مرد به سادگی افتاد و سقوط کرد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de