Coronavirus تحقیقات رسوایی در اطراف دارو هیدروکسی کلروکین

قرص هیدروکسی کلروکین. AFP

واشنگتن: اولین تحقیقات رسوایی از coronavirus همه گیر شده غیر ضروری حواس پرتی در اطراف سیاسی تفرقه دارو هیدروکسی کلروکین دانشمندان می گویند به عنوان سوال چرخش در اطراف کوچک شرکت مراقبت های بهداشتی در مرکز این امر است.

در روز پنج شنبه بسیاری از نویسندگان از عمده مطالعات به نظر می رسد که در مجله لانست و ژورنال پزشکی نیوانگلند (NEJM) پس گرفت و کار خود را صادر عذر خواهی کرد و گفت که آنها دیگر نمی تواند تایید برای داده های خود را پس از شرکت که عرضه آن-شیکاگو-بر اساس Surgisphere — حاضر به حسابرسی شود.

در هر زمان دیگر این موضوع ممکن است منجر به قطع wringing درون دانشگاه اما از آن گرفته شده در یک بعد جدید به عنوان جهان چنگ زدن با یک ویروس است که ادعا کرده است برخی از 400,000 زندگی می کند.

از علاقه خاص بود این مقاله در مجله لانست که ادعا شده مورد تجزیه و تحلیل سوابق 96,032 بیماران بستری 671 بیمارستان در سراسر شش قاره پیدا کردن که هیدروکسی کلروکین نشان داد که هیچ سود و حتی افزایش خطر مرگ.

خروج خود دیده است به عنوان یک تقویت به حامیان نهم ضد مالاریا مواد مخدر که شامل رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و برزیل همتای Jair Bolsonaro.

“این بسیار سیاسی — وجود دارد یک گروه احتمالا به خصوص کوچک که آموخته اند به بی اعتمادی علم و دانشمندان و این فقط تغذیه به که روایت” گیب Kelen یک استاد طب اورژانس در دانشگاه جانز هاپکینز گفته است.

این به رغم این واقعیت است که حتی بدون لانست مقاله شواهد شده است ساختمان در برابر هیدروکسی کلروکین استفاده برابر COVID-19.

روز جمعه نتایج حاصل از یک چهارم کارآزمايی بالينی تصادفی کنترل شده — با دقت طراحی شده انسان آزمایش در نظر گرفته شده قوی ترین شکل بالینی بررسی — آن را نشان داد تا به حال هیچ تاثیر در برابر ویروس.

– رمز و راز شرکت –

لانست که برای اولین بار منتشر شده در سال 1823 توسط یکی از معتبرترین مجلات پزشکی.

به عنوان یک نتیجه, هیدروکسی کلروکین کاغذ به حال outsized تاثیر: سازمان جهانی بهداشت بریتانیا و فرانسه به حالت تعلیق در حال انجام آزمایش های بالینی.

اما همه چیز به زودی شروع به ریشه بعد از محققان متوجه متعدد پرچم قرمز از تعداد زیادی از بیماران درگیر به غیر معمول سطح از جزئیات در مورد دوز آنها دریافت کرده بود.

هر دو لانست و به همان اندازه معتبر NEJM که تا به حال به چاپ یک مقاله در مورد اینکه آیا رقیق کننده های خون بالا خطر ابتلا به COVID-19 است که با تکیه بر همان شرکت صادر شده ابراز نگرانی — قبل از نویسندگان خود را کشیده هر دو مقاله.

Surgisphere تاسیس در سال 2007 توسط جراح عروق Sapan دسای حال حاضر به اشتراک گذاری اطلاعات با شخص ثالث داوران گفت: این امر نقض حریم خصوصی موافقت نامه با بیمارستان.

اما هنگامی که علم اخبار سایت دانشمند شروع به رسیدن به بیمارستان در سراسر ایالات متحده به بپرسید که آیا آنها شرکت کرده بود آن را هیچ در بر داشت.

Surgisphere اینترنت مشخصات نیز مطرح شده پرسش های متعدد. تنها تعداد انگشت شماری از کارکنان می تواند در بر داشت در LinkedIn و بیشتر آنها در حال حاضر غیر فعال حساب های خود را.

با توجه به روزنامه گاردین کارکنان آن شامل یک فرد بالغ و تا هفته گذشته در صفحه تماس با ما در وب سایت خود هدایت می شوید به یک قالب وردپرس برای یک cryptocurrency سایت ترک آن معلوم نیست چگونه به بیمارستان می رسید به آنها را.

در ضمن دسای که با توجه به سوابق دادگاه سه برجسته قصور پزشکی مناسب در برابر او بسیار نوشته است در گذشته در تحقیقات سوء.

“جدی ترین علت تقلب در پزشکی انتشارات تولید شده است داده است که استفاده نویسنده برای حمایت از ضربه بالا نتیجه گیری او گفت:” در سال 2013 کاغذ.

– مسائل سیستمیک –

برای ایوان اورانسکی که تاسیس سازمان دیده بان انقباض در سال 2010 این امر بسیار تعجب آور از خدمت به جای برجسته کردن مسائل سیستمیک در علم نشر و راه علم است, گزارش به مردم است.

“هیچ کس در زمان یک نگاه سخت در داده ها” گفت: اورانسکی. “اما ما شناخته شده در مورد این مسائل به معنای واقعی کلمه برای چند دهه.”

سیاستگذاران باید به دور از ایده استفاده از نتایج حاصل از یک مطالعه برای اطلاع رسانی به تصمیم گیری های خود او افزود: به عنوان مورد بود که — و رسانه ها مسئولیت به جای مقالات در زمینه به جای ترجمه ،

این مشکل نیز ناشی از این واقعیت است که حتی مجلات پیشرو تکیه بیش از حد به شدت در یک سیستم افتخار اما “شما هرگز نمی دانید وقتی که یک فاجعه در حال رفتن به اتفاق می افتد اگر شما مایل به قرار دادن به جای مناسب پادمان” اضافه شده اورانسکی.

به آینده قسمت فعلی بعید است که در خدمت به عنوان یک بیدارباش او گفت:. اگر یک مجله آن را افزایش می دهد سعی و کوشش بیشتر فیلمهای مقالات خواهد شروع به ظاهر شدن در بین رقبای خود.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>