Emily Ratajkowski شوهر معذرت خواهی برای ‘معمولی’ با استفاده از N-Word

Emily Ratajkowski‘s, شوهر, سباستین خرس-McClardاذعان کرده است که او اشتباه بود برای استفاده از N-word و پس از او به نام برای با استفاده از نژادی لکه دار کردن.

“من با استفاده از یک کلمه معمولی مانند آن معدن به استفاده از,” از هم جدا نشده سنگهای تولید توییتی در چهار شنبه, ژوئن 4. “آن نیست هرگز و هرگز خواهد بود. در چند سال گذشته به من آموخته زیادی در مورد امتیاز من به عنوان یک انسان و به عنوان یک فرد سفید و در مورد تاریخچه نژاد پرستی در این کشور است. ما داشتن اشتباه است و بخشی حیاتی از تغییر راه جهان عمل می کند. من خجالت زده و شرمنده و من صمیمانه عذر خواهی از همه کسانی که من ممکن است صدمه دیده است.”

Emily Ratajkowski Husband Sebastian Bear-McClard Apologizes for Casually Using N-Word
سباستین خرس-McClard و امیلی Ratajkowski حضور هنر تولید صندوق جشن تجلیل تام Sachs & سارا هوور در نیویورک در 9 مارس سال 2020 است. Lexie Moreland/WWD/شاتر

این عذرخواهی پس از Ratajkowski, 28 — که مشتاق Black Lives Matter حامی — به اشتراک گذاشته شده از طریق Instagram که او گاهی اوقات احساس “بی فایده” در حالی که اعتراض نژادی و نابرابری.

شرط سبک مدیر دانیل Prescod اظهار داشت: “من در واقع یک ایده است. شما می توانید شروع به صحبت کردن به شوهر خود, یک مرد سفید پوست است که با استفاده از n-کلمه بارها و بارها در حضور من. به طوری که یکی دیگر از دوستان سیاه و سفید بود و پس از او منزجر چپ [حزب که در آن او گفت: آن]. یکی دیگر از سیاه تا به حال دقیق همان تجربه است.”

او افزود: “شما احتمالا هرگز دیده می شود این رفتار است. من می خواهم شما را به آدرس این مسائل در خانه خود را و سپس شما می توانید به ما کمک کنید در اینجا. من می خواهم به شما از او بخواهید آنچه که او می تواند متفاوت انجام … منظور من این کار را با نهایت صداقت. آن را مضر بود و توهین آمیز است.”

Emily Ratajkowski
Emily Ratajkowski. حسن نیت ارائه میدهد Emily Ratajkowski/Instagram

مدل و خرس-McClard بستن گره یک دادگاه در شهر نیویورک در ماه فوریه 2018. یک منبع گفت:” ما هفتگی در آن زمان که Ratajkowski تا به حال شناخته شده تولید کننده “برای سال” قبل از آنها ازدواج کردم.

خرس-McClard نیست تنها افراد مشهور پس گرد پس از دریافت واکنش برای استفاده از N-word. لیسانس آلوم هانا قهوه ای زیر آتش آمدند و پس از او گرفتار شده بود گفت: لکه دار کردن از طریق Instagram زندگی می کنند ممکن است.

بعد که ماه سابق زیبایی مراسم مجلل ملکه, 25, — که اعتراف کرد که او مست در طول زندگی — گفت که او پشیمان اقدامات او و تلاش برای یادگیری از اشتباهات خود را.

“من نمی خواهم به نادان دیگر” براون گفت: از طریق Instagram. “من نمی خواهم به یک نادان دختر که با استفاده از N-word. اما من هم نمی خواهم کسی که می رود بر روی پلت فرم خود را مست و درگیر با پلت فرم خود را که در راه است. … من آموخته اند که چیزهایی وجود دارد که من نمی توانم بگویم. وجود دارد خیلی بیشتر بافت تاریخی است که من نمی دانم که باعث می شود آن را بسیار بیشتر نامناسب است.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>